Türkiye Ziraatçılar Derneği'ne ziyaret

Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Özden Güngör ve Yönetim Kurulu üyesi Murat Aslan, Türkiye Ziraatçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Demirtaş ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ettiler.

Türkiye Ziraatçılar Derneği'ne ziyaret

Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Özden Güngör ve Yönetim Kurulu üyesi Murat Aslan, Türkiye ZiraatçılarDerneği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Demirtaş ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ettiler. Ziyarette, mesleki sorunlar, tarım ve gıda ile ilgili teknik konular, üretici sorunları ve önümüzdeki dönemde ortaklaşa yapılabilecek etkinlikler ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.

TARIMDAN HABER
Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Oda ve Borsa HABERLERİ