Giresun Veteriner Hekimleri Odasında Özkaya güven tazeledi!

Giresun Veteriner Hekimleri Odası (GİVHO) 13. Olağan Genel Kurul Kongresi gerçekleştirildi. Tek listeyle girilen seçimde mevcut başkan Hüseyin Özkaya güven tazeleyerek tekrar başkanlığa seçildi.

Giresun Veteriner Hekimleri Odasında Özkaya güven tazeledi!

Oda başkanı Özkaya basına yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Tek liste olarak ve mesleki dayanışma içerisinde girdiğimiz 13. Olağan Genel Kurulumuza gelip oy kullanan ve bizleri tekrar bu göreve layık gören tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Yeni dönemde de ülkemizde hayvansal üretim, hayvan sağlığı, veteriner halk sağlığı ve gıda güvenliği hizmetlerinde büyük bir özveriyle çalışan meslektaşlarımızın yıpranma payı, emekli maaşlarının iyileştirilmesi gibi özlük haklarına kavuşturulması, serbest veteriner hekimliğin desteklenmesi ayrıca AB normlarında bir veteriner teşkilatı kurulması konularında mücadele ve çalışmalarımız artarak devam edecektir. Yerelde de Giresun ilimizintarım ve hayvancılığı ile ekonomisinin geliştirilmesi başta olmak üzere mesleki görev alanımıza giren konularda ilgili paydaşlarla uyum ve işbirliği içerisinde olacağız" dedi.

GİVHO başkanı Hüseyin Özkaya yeni seçilen yönetim kurulunun “Adem Aydın, Özer Pazarlı, Türker Çaldağ, Mustafa Karaçay'dan oluştuğunu ayrıca Odayı Ankara'da Türk Veteriner Hekimleri Birliği üst kurul delegesi olarakta Mehmet Yılmaz, Cengiz Taş, Derviş Kara ve Özgür Pazarlı'nın temsil edeceğini" ifade etti.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Oda ve Borsa HABERLERİ