Tarımda bir sıçrama yapılacaksa bunu biz yaparız!

12 Şubat 2018 18:27
GENEL MÜDÜR ADRES GÖSTERDİ
​Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Tarım Kredi Kooperatiflerinin önemine işaret ederek, “Tarımda bir sıçrama yapılacak ise bunu yapabilecek tek kuruluş Tarım Kredi Kooperatifleridir. Bunu herkesin böyle bilmesi gerekir” dedi. (NOT: Mobil cihazlar için haberin devamı ok yönünde)
1 / 6
ANKARA BÖLGE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
Tarım Kredi Kooperatifleri Ankara Bölge Birliğinin 2017 yılı değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz katıldı. Toplantının sonunda performans ödülü almaya hak kazanan kooperatifçiler hediyelerini Genel Müdür Poyraz'ın elinden aldı.
2 / 6
ANKARA'DAN BAŞLADI
Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, bölge birliği ziyaretlerine Ankara'dan başladı. Ziyaret esnasında Ankara, Kastamonu, Kırıkkale, Çorum ve Çankırı kooperatif yetkililerinin de katıldığı değerlendirme toplantısında Genel Müdür Poyraz, şunları kaydetti:
3 / 6
KURUMU TANIMAYA ÇALIŞIYORUZ
"Göreve başladığımız günden bu yana kurumuzu ve kurumumuzun değerli personelini tanımaya çalışıyoruz. Tabii bir diğer taraftan da bizden hizmet ve üretim bekleyen eli nasırlı çiftçilerimiz var. Onların ihtiyaçlarını karşılayacak projeler üretmeye çalışıyoruz.
4 / 6
MUHTEŞEM BİR YAPI
İlk geldiğimiz günde söylediğimiz gibi Tarım Kredi Kooperatifleri, bir milyon çiftçi ortağı, 1625 kooperatifi ve 17 bölge birliği ile muhteşem bir yapı ve bu yapı hak ettiği yere mutlaka gelecektir. Tarım Kredi bir milyon üyesi olan ve onlar tarafından yönetilen çok büyük bir sivil toplum kuruluşu. Bu kurumu gerçek anlamda bir Kooperatif gibi yönetme mecburiyetimiz var.”
5 / 6
KELİMELERLE ANLATILAMAZ
Tarım Kredinin sahip olduğu potansiyelin büyüklüğünün kelimeler ile anlatılamayacağına dikkat çeken Poyraz, “Bütün çiftçilerimize ve ailelerine doğrudan doğruya ulaşma imkanımız var. Bununda ötesinde yapılan üretimin değerlendirilmesiyle 80 milyona ulaşma imkanımız var. Eğer Türkiye'de ülke tarımı ile alakalı bir şey yapılacaksa bizden başka adres yok. Tarımda bir sıçrama yapılacak ise bunu yapabilecek tek kuruluş Tarım Kredi Kooperatifleridir. Bunu herkesin böyle bilmesi gerekir. Ama biz ilk önce kendi kendimizin farkına varmamız lazım. Bu söylediğim iddialı söylemleri yapabilecek muazzam bir yetişmiş personelimiz var. Ben buna güveniyorum. Bu bizim en büyük artımız. 13 tane şirketimiz var ve bunların 3 tanesi, Türkiye'deki ilk beş yüz şirketin arasında. Bu yapı bir orkestra biçiminde çalıştırılırsa izlemekten ve dinlemekten herkes keyif alacaktır.” ifadelerini kullandı. TARIMDANHABER
6 / 6

Yorumlar

Toplam 11 Adet Yorum Yapılmış.
16 Şubat 2018, 11:21

Soldaki 4 kişi kimki
16 Şubat 2018, 10:02

Umudumuz

Genel müdürü
Tkk de biz tarnet li olup, kooperatif' lerde taşeron Hizmetli olarak ve kadrolu personel ekop sistemi haricinde aynı işi ve daha fazla sini yapan bizler neden ayrı maaş alıyoruz ben bunu çözemedim ,peki soruyorum acaba buna göz yumanlar ve h Devamı..Tkk de biz tarnet li olup, kooperatif' lerde taşeron Hizmetli olarak ve kadrolu personel ekop sistemi haricinde aynı işi ve daha fazla sini yapan bizler neden ayrı maaş alıyoruz ben bunu çözemedim ,peki soruyorum acaba buna göz yumanlar ve hakimiz olanı vermeyenler vicdani rahat bir şekilde akşamları uyuya biliyorlar mı.1940 TL maaş şaka gibi ama degilmi.sayin genel müdürümüz bence bunları hepsini biliyordur umarım bir gün bizlerde müjdeli haberi vereceğini ve bu adalatsizlige son verecegine bir çalışan olarak umutluyuz....
13 Şubat 2018, 22:23

İştirakler muamma

İlyas kutay
Sayın genel müdürüm iştirakler vahim durumda vasiretsiz şahıslar müdürlük yapıyor biran evvel el atılması lazım yazıktır günahtır imansız,dinsiz şahısların elinde çiftçinin hakkı Allah sorar.Allah yardımcınız olsun inşall Devamı..Sayın genel müdürüm iştirakler vahim durumda vasiretsiz şahıslar müdürlük yapıyor biran evvel el atılması lazım yazıktır günahtır imansız,dinsiz şahısların elinde çiftçinin hakkı Allah sorar.Allah yardımcınız olsun inşallah..
13 Şubat 2018, 22:11

Adabe

Çiftçi
Ülkenin en pahalı mazotu ttkda en pahalı ilaç sizde en acımsıda en pahalı gübre sizde siz bu tarımı sıçratırsınızda nereye konacağını allah bilir
13 Şubat 2018, 21:10

Genel müdüre

Tarnet
Sayın genel müdürüm tarım kredi kooperatiflerinde çalışan tarnet çalışanlarına yapılan bu ayrımcılık ne Zaman sona erecek...ne Zaman hakettiği değer verilecek.... Kadrolu personel ile eşdeğer işleri yapmamıza rağmen onların al Devamı..Sayın genel müdürüm tarım kredi kooperatiflerinde çalışan tarnet çalışanlarına yapılan bu ayrımcılık ne Zaman sona erecek...ne Zaman hakettiği değer verilecek.... Kadrolu personel ile eşdeğer işleri yapmamıza rağmen onların aldığı ücretin 3/1ini almaktayız...fazlasını istemiyoruz,HAK gereğini istiyoruz..çok iyi biliniyor amma...bilgilerinize..
13 Şubat 2018, 13:41

Dogru tespit

Genc osman a cevap
Aynen katiliyorum.. kiblesi belli olmayanlardan uzak durmali
13 Şubat 2018, 03:20

nakleder

arif
Göreve başladığımız günden bu yana kurumuzu ve kurumumuzun değerli personelini tanımaya çalışıyoruz. F P ( Tanıma Süresi 8 - 10 ay / Ortalama TKK Genel Müdürlük Makam Süresi: 18 - 20 ay ) Allah Yardımcımız Olsun..
13 Şubat 2018, 03:03

Ciftci

Sence
Devam edin ithal,e yakinda türkiye sicrayacak utanmazlar
12 Şubat 2018, 22:58

Fuat

Gubretas
Izmir fuarindan sonra burda da gubretas tam kadro..
12 Şubat 2018, 19:53

Tarım kredi koooeratifleri

Rozcan
T.K.Kooperatifleri çiftçimiz için vazgeçilmez bir kurumdur. Bazen kredi faizleriyle ilgili olumsuz yorum yapanlar kredi maliyetlerini bilmeyen, bilse bile art niyetli olanlardır. Tarım Kredi personeli özverili, işini en iyi yapan, kurumuna ve Devamı..T.K.Kooperatifleri çiftçimiz için vazgeçilmez bir kurumdur. Bazen kredi faizleriyle ilgili olumsuz yorum yapanlar kredi maliyetlerini bilmeyen, bilse bile art niyetli olanlardır. Tarım Kredi personeli özverili, işini en iyi yapan, kurumuna ve çiftçisine sahip çıkan cefakar yapıya sahiptir. Kuruma 30 yıl hizmet verip emekli olan ve kurumu her zaman seven birisi olarak benim gördüğüm budur. Sayın Genel Müdürüm, sizden talebim lütfen çalışan personelinize sahip çıkınız, kurum dışından atama yapmayınız. Keşke Genel Müdür yardımcıların en az ikisi kurumdan olsaydı, eğer alt idari kadroyu da kurum dışından atarsanız kurum çalışanlarının kendilerine değer verilmediği hissi oluşacaktır. Lütfen bu hususta İrfan beyin yaptığı hatayı yapmayınız.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.