Tarım Kredi'den şehit ailesine taziye ziyareti

Tarım Kredi'nin Konya Bölge Birliğine bağlı Karaman Tarım Kredi Kooperatifi ortağı Alaattin Küçük'ün oğlu P. Sözleşmeli Er Oğuzhan Küçük, bölücü terör örgütü PKK'lı teröristler tarafından yapılan saldırıda şehit oldu.

Tarım Kredi'den şehit ailesine taziye ziyareti

Tarım Kredi'nin Konya Bölge Birliğine bağlı Karaman Tarım Kredi Kooperatifi ortağı Alaattin Küçük'ün oğlu P. Sözleşmeli Er Oğuzhan Küçük, bölücü terör örgütü PKK'lı teröristler tarafından yapılan saldırıda şehit oldu.

Ortak Alaattin Küçük'ün oğlu P.Sözleşmeli Er Oğuzhan Küçük, 26 Haziran 2017 tarihinde Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Tekeli-Gedik Tepe ve İran sınırına yakın 2 bin 867 rakımlı tepeye, bölücü terör örgütü PKK'lı teröristler tarafından Irak'ın kuzeyinden havan ve doçka silahlı taciz ateşinde şehit oldu.

Bölge Müdürü Mustafa Odabaşoğlu, Konya Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Dede Kartbaba ve Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri ile birlikte şehit babasını evinde ziyaret ederek taziyelerini ilettiler.

Bölge Müdürü Mustafa Odabaşoğlu “Tarım Kredi ailesi olarak bu menfur saldırıyı şiddetle kınıyor, Şehidimize Allah'tan rahmet, ailesine ve milletimize başsağlığı diliyorum. Şehit babası ortağımız Alaattin Küçük'e her türlü desteği sağlamaya hazırız.” dedi.

Taziye ziyaretinde oldukça metanetli olduğu gözlenen Şehit babası Alaattin Küçük, “Şehit oğlumla gurur duyuyorum. Bir oğlum daha var ve o da Hakkari'de asker. Taziye ziyaretinde bulunan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

TARIMDAN HABER

Yorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
08 Ağustos 2017, 21:25

Reklam

Kılıç
O kutsal yerde şehit ateşi düşmüş evde siz resim çekip haber yapıyorsunuz insanların canı vatan için toprağa düşmüş şeahadet şerbeti içmiş sizde koltuk uğruna reklam kokan işlerle uğraşıyorsunuz bu işler gönülden olur çay Devamı..O kutsal yerde şehit ateşi düşmüş evde siz resim çekip haber yapıyorsunuz insanların canı vatan için toprağa düşmüş şeahadet şerbeti içmiş sizde koltuk uğruna reklam kokan işlerle uğraşıyorsunuz bu işler gönülden olur çaylak lar sizler anlayamazsınız derdiniz koltuk ama fakıbaba size süpriz yapacak müfettişlik ten makama gelenler geriye müfettiş olamayacak büyük ihtimalle bölgelere uzman yapılacak ben duydum demedi demeyin bu bakan başka beyler karayama da böcükte sakalarda Güneş de he artık ona batan güneş diyebiliriz birbirinize fayda nız olamayacak.(nokta)

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ