Tarım Kredi'den kurutmalık yapan ev hanımlarına destek

Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge Birliği tarafından, ülkemizde narı ve kurutmalığıyla bilinen Oğuzeli ilçesinin ev hanımlarının el emeği ile hazırladıkları kurutmalık alımları gerçekleştirildi.

Tarım Kredi'den kurutmalık yapan ev hanımlarına destek

Gaziantep Bölge Müdür Yardımcıları Levent Uslu ve Hasan Şentürk, Elbeyli Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Tamer Karacan ve Oğuzeli Tarım Kredi Kooperatifi Müdür Yardımcısı Dicle Aydın Demirtaş tarafından gerçekleştirilen kurutmalık patlıcan, tatlı-acı biber, acur ve kabak alımı çalışmalarına iştirak etti.

Yöre çiftçileri açısından önemli bir ürün olan kurutmalıkların, ürün değerlendirme faaliyetleri kapsamında Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından alınması çiftçiler tarafından memnuniyetle karşılandı.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ