Tarım Kredi’den kredi borçlarını yapılandıracak çiftçiye uyarı!

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, çiftçilerin kredi borçlarının yapılandırılmasında mağdur olmamaları için ÇKS ve tarım sigortası yaptırmalarını istedi.

Tarım Kredi’den kredi borçlarını yapılandıracak çiftçiye uyarı!

Tarım Kredi'den, kredi borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili olarak bir açıklama geldi.

Tarım Kredi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, çiftçilerin kredi borçlarının yapılandırılmasında mağdur olmamaları için ÇKS'ye kayıt olup tarım sigortası yaptırmalarını istedi.


Tarım Kredi Yem AŞ'nin başına Kınay geldi


Genel Müdür Poyraz, çiftçilerin uhdelerinde bulunan işletme varlıklarının Tarım Sigortaları Havuzu tarafından sigorta ettirilirse, Tarım Kredi'den kullanılan kredilerdeki faizlerin yüzde yirmi beşten yüzde yüze kadar olan kısmının devlet tarafından ödendiğini bildirdi.

TARIMDANHABER
Yorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
15 Mart 2018, 09:20

İlla

Ciftci
Kullandığım kredinin on katı ipotek veriyorum yetmedi ikide kefil yetmedi illa tarsimede çiftçiyi duzdurceniz benden yana hakkım zehir zıkkım olsun bedavadan geçinen asalaklar

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ

Sayın Cumhurbaşkanı'na çağrımız;Ülkenin stratejik kuruluşları olan şeker fabrikalarının mevcut politikalarla özelleştirilmesi durumunda birçok fabrika kapanmak zorunda kalacaktır. Fabrikaların kapanması ülkenin pancar üretimini tehlikeye sokacak ve şeker sektöründe derin yaralar açacaktır. Bu özelleştirmenin tek kazananı ABD merkezli mısır şurubu üreticisi Cargill olacaktır.


Çiftçinin ve ülke ekonomisinin kaybetmemesi için şeker fabrikalarının özelleştirmeye değil ‘YENİDEN YAPILANDIRMAYA’ ihtiyacı var. Onun için başta çiftçi ve işçi olmak üzere 80 milyon tüketici daha önce kamu yararına birçok konuda yaptığınız gibi sizden gelecek sevindirici bir haberi bekliyor.