Tarım Kredi’den çiftçiye 1 liralık yem desteği!

Tarım Kredi Kooperatifleri, iştiraki olan Tarım Kredi Yem alan üreticilere torba başına 1 TL indirim uygulanacağını açıkladı. Torba başına uygulanacak indirim 500 kg ve üzeri alımlarda, 05-31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak.

Tarım Kredi’den çiftçiye 1 liralık yem desteği!

Tarım Kredi Kooperatifleri, iştiraki olan Tarım Kredi Yem alan üreticilere torba başına 1 TL indirim uygulanacağını açıkladı. Torba başına uygulanacak indirim 500 kg ve üzeri alımlarda 05-31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak.

ÜRETİMDE REKOR KIRILDIĞI AÇIKLANMIŞTI

Bilindiği üzere Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Bülent Akça, geçtiğimiz günlerde 2017 yılı Eylül ayı itibariyle 2016 yılı toplam satış rakamlarını geçtiklerini belirterek rekor kırdıklarını açıklamıştı.

ÜRETİCİ YETERLİ GÖRMEDİ

Ancak yemde yapılan 1 TL'lik indirim üreticiler tarafından yeterli görülmedi. Tarım Kredi Kooperatiflerinin sosyal medya sayfasında söz konusu kampanya ile ilgili yapılan duyurunun altına yapılan yorumlarda 1 TL'lik indirim eleştirildi.


TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 5 Adet Yorum Yapılmış.
12 Ekim 2017, 11:37

Hangi Bakan?

Süvari
Tarım Kredi ilkeler ve proğram üzerinden yönetilen değil; çıkarlar üzerinden, günlük, hatta anlık politikalarla yönetilen bir kuruluş olma yolunda... Görevden alınıp tenzil edilen bir personel, tekrar ünvan verilip, bir hafta sonra k Devamı..Tarım Kredi ilkeler ve proğram üzerinden yönetilen değil; çıkarlar üzerinden, günlük, hatta anlık politikalarla yönetilen bir kuruluş olma yolunda... Görevden alınıp tenzil edilen bir personel, tekrar ünvan verilip, bir hafta sonra kızağa çekilebiliyor. Ne oldu bu arada? Herkesin mâlûmu! Saatlik D. Bşk ataması dâhi yapılabiliyor. Alt ünvan sınavını dâhi kazanamayıp, iptalini sağlayanlara bölge birliği teslim edilebiliyor pekala...Alım satımlar? Gübretaş, Negmar diğer iştirakler? Salın çiftçiye salmayı, olsun bitsin! Yönetim Kurulu, Bakandan talimat gelsin diyor;Sayın Bakansa çiftçiye en çok dokunabileceği kurumu görmezden geliyor. Bakan deyince hangisi? Sorusunun sorulduğu bir kurumdan bahsediyoruz; o kadar yani.
10 Ekim 2017, 23:34

SACMA SAPAN YORUM YAPMAYIN

SACMA SAPAN YORUM YAPMAYIN
DİGER FİRMALARINDA AYNI URUN ADI ALTINDA İCERİSİNE URE GUBRESİ KATIP VERİLEN MALIRININ FİYATINA BAKIN. BUZAĞI BUYUTME DISARIDA KAÇ LİRA ? 55 - 60 TKK DA 50 - 18 PRO SUT YEMİ 55 - 60 TKK DA 50 ELİNİZDE BIR KARA NE YAPACAĞINIZI SASIRDI Devamı..DİGER FİRMALARINDA AYNI URUN ADI ALTINDA İCERİSİNE URE GUBRESİ KATIP VERİLEN MALIRININ FİYATINA BAKIN. BUZAĞI BUYUTME DISARIDA KAÇ LİRA ? 55 - 60 TKK DA 50 - 18 PRO SUT YEMİ 55 - 60 TKK DA 50 ELİNİZDE BIR KARA NE YAPACAĞINIZI SASIRDINIZ HERKES KENDİNE Bİ BAKSIN ....
06 Ekim 2017, 10:44

1 lira iyi para!

Adalet
İsteyen 1 lirayla mutlu olsun. Negmar'ın iptal edilen (Gübretaş'a ait)hisselerinin satış ve şimdi (milletvekili R'nin takibiyle sürdürülen) Gübretaş'ca diğer ortağâ ait hisselerin alımı kaç milyon dolara pazarlık konusudur? Bilsin Devamı..İsteyen 1 lirayla mutlu olsun. Negmar'ın iptal edilen (Gübretaş'a ait)hisselerinin satış ve şimdi (milletvekili R'nin takibiyle sürdürülen) Gübretaş'ca diğer ortağâ ait hisselerin alımı kaç milyon dolara pazarlık konusudur? Bilsin kamuoyu. Kalkınma için adalet şart; bilmeyenlere hatırlatmaksa idarecilerin sorumluluğu...
06 Ekim 2017, 09:30

Balıkesir Bölge

Bir garip var garipten öte
Garibim Ayhanın elinde başarı diye söz edebileceği bir tek Yem kalmış Yem haberlerini basıyor konuşuyor yemde şu kadar yatırım fabrika vs üretim rekor habire konuşuyor.Allah var yukarıda tarım konferanslarda yemle ilgili alanlarda bul Devamı..Garibim Ayhanın elinde başarı diye söz edebileceği bir tek Yem kalmış Yem haberlerini basıyor konuşuyor yemde şu kadar yatırım fabrika vs üretim rekor habire konuşuyor.Allah var yukarıda tarım konferanslarda yemle ilgili alanlarda bulent in adı hep var bulent elde ediyor ki başarıyı Ayhanada malzeme var. Üretici indirimden memnun değil kısmına gelince tarimkredi Yem ucuzluk ve kalitede zaten şuan piyasada rakipsiz.1 tlik kampanya yakında kebap
06 Ekim 2017, 08:47

çok

mehmet
1tl çok fazla bırde bunu haber yapıyorlar utanmadan uretıcıynen dalga geçiyorsunuz biz destek falan istemıyoruz kostek olmayın yeter

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ