Tarım Kredi'de mülakatlar başladı

Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesinde istihdam edilecek olan personelin mülakatları başladı. Tekirdağ, Balıkesir ve İzmir Bölge Birliğine alınacak olan personelin mülakatları İzmir Bölge Birliğinde 3 Temmuz 2017 tarihinde başladı.

Tarım Kredi'de mülakatlar başladı

Gerçekleştirlen mülakatlarda konuşan Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Güneş, “Ülkemiz sathına yayılan birim Tarım Kredi Kooperatiflerinde istihdam edilmek üzere toplam 495 ziraat mühendisi ve kooperatif görevlisi alımı için mülakatlara İzmir Bölge Birliğinde başladık. Ülke genelinde yapılacak alımlar için daha önce ilan edilen tarihlerde izmir, Ankara, Kayseri ve Malatya Bölge Birliklerinde mülakatlar yapılacaktır. Kurumumuz için taze kan anlamına gelen bu alımların Tarım Kredi Kooperatifleri ve ülke tarımı için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

TARIMDAN HABER
Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ