Tarım Kredi’de bölge birlik seçimleri öncesinde kritik değişiklik

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği üst yönetiminde, bölge birlik seçimleri öncesinde kritik değişiklikler yapıldı. Üst düzey yöneticilerde görev değişikliği yapılırken, yeni daire başkanlıkları ihdas edildi.

Tarım Kredi’de bölge birlik seçimleri öncesinde kritik değişiklik

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, geçtiğimiz Ocak ayında Merkez Birliği üst düzey yönetiminde yaptığı köklü değişikliklerin ardından dün de bölge birlik seçimle öncesinde kritik değişikliklere gitti.

MUAZ SAKA GENEL MÜDÜR YARDIMCISI OLDU

Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Güneş, bu görevinden alınarak Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanlığına getirilirken, bu görevi yürüten Muaz Saka ise Genel Müdür Yardımcılığına getirildi.

FİKRET DOĞAN EMEKLİYE AYRILDI

Değişikliklerin bununla kalmadı. Strateji Geliştirme ve Teşkilatlandırma Daire Başkanı Fikret Doğan, emekli oldu. Fikret Doğan'ın yerine Şaban Kırmızı atandı.

YENİ DAİRE BAŞKANLIĞI İHDAS EDİLDİ

Diğer yandan Krediler Mali İşler Daire Başkanlığı ikiye ayrıldı. Krediler Daire Başkanlığında Yahya Altınkaya görevine devam ederken, yeni ihdas edilen Mali İşler Daire Başkanlığına Sertaç Gürsoy, getirildi. Sertaç Gürsoy, Krediler Mali İşler Daire Başkanlığında Mali İşler ve Muhasebe Müdürü olarak görev yapıyordu.

DESTEK HİZMETLERE ERHAN İŞKUR GETİRİLDİ

Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına ise Erhan İşkur getirildi.

YERLİKAYA İNSAN KAYNAKLARINA ALINDI

Tedarik Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya, İnsan Kaynakları Daire Başkanı olurken, Tedarik Daire Başkanlığına Başkan Yardımcısı Ramazan Bilgiç atandı.

Pazarlama Daire Başkanlığına ise İlyas Kılıç getirildi.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 42 Adet Yorum Yapılmış.
24 Nisan 2018, 00:33

Gizli no cvp

Sadce selocanmı ki. 24 haziranda komplesi
23 Nisan 2018, 13:23

Değişik

Analizci
Tkk acilen kamulaşıp tamamen bu boş muhabbet lerin bitmesi gerekiyor. Yarısı fetö yarısı mobingci yarısı baskıcı yarısı yalan dolancı yarısı harbi hakkını yiyemem dürüst çalışan görünen köy klavuz istemez arkadaşlar allah Devamı..Tkk acilen kamulaşıp tamamen bu boş muhabbet lerin bitmesi gerekiyor. Yarısı fetö yarısı mobingci yarısı baskıcı yarısı yalan dolancı yarısı harbi hakkını yiyemem dürüst çalışan görünen köy klavuz istemez arkadaşlar allahın bildiğini kuldan saklanamaz
22 Nisan 2018, 00:56

Müdür vekileri

Kooperatifler
Sayin genel müdürum kooperatif lerde müdürlük bekleyen personelerinde müdürlüklerine imtihana tabi tutmasını seviniriz.
21 Nisan 2018, 20:14

Atamalar

Isin önemi yok
Bu kurumun cilesini çekenler kooperatifler kooperatifin müdürlük unvanı verirken kılı kırk yariyorsunuz ama bölge ve genel Müdürlüklere kafanıza göre unvan veriyorsunuz yeter artık onların imtihansız unvanları verin
19 Nisan 2018, 07:56

Inegollu

Gizli No
Selocan korkunun ecele faydasi yok. Ayhanla cevirdigin kumpaslari biliyoruz. Bakankikta sorusturmalari acti. Vidyo konferansta imzasi olan hesabini odeyecek. Muaz da kurtaramicak seni...
18 Nisan 2018, 23:27

Az sabır

Hükümet sözcüsü
Çiftçi kardeşlerimiz hiç endişe etmesin özel sektör duayeni pazarlama abidesi amacımız Allah rızası diyen işçi patron ayırt etmeyen kurumu yakinen bilen sessizce hakkının teslimini bekleyen geliyor onun bunun adamı değil işinin ada Devamı..Çiftçi kardeşlerimiz hiç endişe etmesin özel sektör duayeni pazarlama abidesi amacımız Allah rızası diyen işçi patron ayırt etmeyen kurumu yakinen bilen sessizce hakkının teslimini bekleyen geliyor onun bunun adamı değil işinin adamı olanlar rahat olun.oyun oynayanlar kurum yönetmeyi kumar sananlar şimdiden kaybolun
18 Nisan 2018, 16:15

24 haziran seçim

Adalet kadro
Taşeron arkadaşlar cevap seçimden önce kadro geldi geldi gelmedi sakın kandırılmayın Mesaj lara aldan mayın
18 Nisan 2018, 11:43

Lütfen Dikkat

yorumsuz :)
Doğru Yol Partisi’nin kurucuları arasında olan ve Tansu Çiller hükümetlerinde Çevre Bakanlığı yapan Hamdi Üçpınarlar’ın üniversite mezunu üç dil bilen oğlu Mehmet Menderes Üçpınarlar, Ankara’nın Konutkent semtinde bakkal d Devamı..Doğru Yol Partisi’nin kurucuları arasında olan ve Tansu Çiller hükümetlerinde Çevre Bakanlığı yapan Hamdi Üçpınarlar’ın üniversite mezunu üç dil bilen oğlu Mehmet Menderes Üçpınarlar, Ankara’nın Konutkent semtinde bakkal dükkanı . Aradaki enbüyük Fark bu hakkında hayırlısı .
18 Nisan 2018, 10:35

26 ağustos
18 Nisan 2018, 09:15

Mülkün temeli

Adalet
Canımızı en çok yakan, zerre menfaatleri için çiğnemeyecek hicbir değeri olmayanların Milli Görüş'çülük iddiaları. Çok değil yarım saatte içerikszlikleri ve işbilmezlikleri anlaşılabilecek nevzuhurların tekrar tekrar göreve g Devamı..Canımızı en çok yakan, zerre menfaatleri için çiğnemeyecek hicbir değeri olmayanların Milli Görüş'çülük iddiaları. Çok değil yarım saatte içerikszlikleri ve işbilmezlikleri anlaşılabilecek nevzuhurların tekrar tekrar göreve gelmeleri ve bu sefer sonucun farklı olacağının sanılması. Sebep sayın g. müdürün fazlaca iyi niyetli olmasıdır diyelim. Kardeşçe bir hatırlatmayla, insan kaynaklarının ve önem verdiğiniz iştiraklerin sevk idare kademesinin gözden geçirlmesinin acil işlerden olduğunu düşünmekteyiz. Lütfen araştırın, sorun, tetkik edin. Söylediklerimizin marufu hatırlatma sadedinde olduğunun değerlendirilmesini istirham eder, saygılar sunarız.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ