Tarım Kredi yeni aldığı sigorta şirketine isim arıyor!

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, TMSF'den satın aldığı Asya Emeklilik sigorta şirketi için isim yarışması düzenledi. Yarışma kapsamında dereceye girecek önerilerin sahipleri, 20 bin lirayla ödüllendirilecek.

Tarım Kredi yeni aldığı sigorta şirketine isim arıyor!

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, bünyesine katacağı sigorta şirketine isim belirlemek üzere yarışma düzenledi. Yeni şirketle ilgili isim önerileri, birliğin internet sitesi üzerinden alınacak. Yarışma kapsamında dereceye girecek öneriler, İsim Belirleme Komisyonu tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda tespit edilecek.

Dereceye girecek önerilerin sahipleri, 20 bin lirayla ödüllendirilecek. Aynı önerinin birden fazla yapılması durumunda zaman sıralaması dikkate alınarak ilk yapılan öneri komisyon tarafından değerlendirmeye alınacak.

Kazanan katılımcının ismi ve ödülün verileceği tarih, birliğin internet sitesinden duyurulacak. Tarım kredi kooperatifleri, birlikleri, yönetim kurulları ve personeli yarışmaya ilişkin önerilerde bulunabilecek, ancak önerileri söz konusu ödül kapsamında değerlendirilmeyecek.

Bilindiği üzere Tarım Kredi Kooperatifleri, sigorta şirketi olan Güven Sigorta'yı 2008 yılında Groupama'ya satmıştı. Yapılan anlaşma gereği de Tarım Kredi Kooperatifleri, 10 yıl boyunca Güven Sigorta'nın acenteliğini sürdürecek ve yeni bir sigorta şirketi kuramayacaktı. 2018'de de bu sürenin dolacak olmasından dolayı Tarım Kredi, yeni bir sigorta şirketi alarak, yüzde 35'ine sahip olduğu tarım sigortalarını alacağı sigorta şirketi aracılığıyla kendisi yapmak istiyordu.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF), Asya Emeklilik ve Hayat AŞ'nin hisselerini satmak için yaptığı ihaleyi 40 milyon 400 bin lira ile Tarım Kredi Kooperatifleri kazanmıştı.

TARIMDAN HABER
Yorumlar

Toplam 12 Adet Yorum Yapılmış.
24 Ocak 2017, 17:05

DE EEE AKŞAM OLDU

mühendis
İSMİM İDDİALI
14 Ocak 2017, 19:23

kooperatıfcı
TURKIYEM SIGORTACILIK
28 Aralık 2016, 09:04

Bugün mü açıklanacak

Gaziantep
Sanırım vazgeçtiler bu saate kadar neyi bekliyorsunuz anlamışda degiliz
24 Aralık 2016, 06:55

Vazgeçtiler zaar

Muhendis
Artık şu ismi açıklayın yılbaşını mi bekliyorsunuz
20 Aralık 2016, 08:00

Davut Yıldız

Muhendis
Gökkuşağı Ayışığı?? Sen kesin Kenyalisin
17 Aralık 2016, 08:37

İsim hakinda

Mehmet yaşarsoy
15 temmuz şehitler hayat emeklilik
12 Aralık 2016, 11:35

Bu ne zenginlik

Erkan
Kimin parasi ki bu kadar comertsiniz 20000 nedir yahu 3 - 4 bin deseniz kimse katikmaz mi yazik arkadas el parasi ile heriflik yapmak gibi bisey
11 Aralık 2016, 10:34

Sigorta

Uzman
TARIM KREDİ HAYAT olsun, "Tarım Kredi" markası için bu şart. Masrafa gerek yok!
10 Aralık 2016, 15:23

Tekirdağlı
Sigorta şirketi ismi Ali olmuş Veli olmuş bizi ilgilendirmiyor.Tarım kredi ASIL İŞİ OLAN ortağa hizmeti ucuz hirdiyi nasıl vereyimin hesabını yapmalıdır.Ortaklar olarak beklentimiz budur .
09 Aralık 2016, 21:28

Isim

R.B
TARIM KREDİ SİGORTA veya TK SİGORTA, her üründe "Tarım Kredi" markası olusturulmaya uğraş verilurken, sigorta için de TARIM KREDİ SİGORTA adının verilmesi en doğaldır.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ