Tarım Kredi Yem 2016'yı rekorla kapattı

Aralık ayında 93 bin 10 ton üretim yaparak aylık bazda tarihinin en yüksek üretim rekorunu kıran Tarım Kredi Yem toplamda 673 bin ton üretim yaparak 2016 yılını başarılı bir şekilde kapattı.

Tarım Kredi Yem 2016'yı rekorla kapattı

Tarım Kredi Yem, 2016 yılı Kasım ayı üretim rekorunu (80 bin 860 ton) Aralık ayında 93 bin 10 tona çıkararak egale etti.

Tarım Kredi Yem, bu başarısını 2017 bütçe koordinasyon görüşmelerinde; Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü Ayhan Karayama, Genel Müdür Yardımcıları Mahmut Güngör, F.Zekeriya Yerlikaya, Mehmet Güneş ve İ.Hakkı Bücük, Daire Başkanları G.Hakan Şahin ve A. Cüneyt Erdoğan, Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Bülent Akça, Tarım Kredi Yem Genel Müdür Yardımcıları Doğan Erdoğan ve Ömer Musa ile birlikte kutladı.Yetkililer, 2017 yılının önce vatanımıza ve milletimize ardından Tarım Kredi ailesine ve üreticilere hayırlı olması ve bereketli geçmesi temennisinde bulundular.

Kaynak: Tarım Kredi Kooperatifleri
Yorumlar

Toplam 42 Adet Yorum Yapılmış.
10 Ocak 2017, 20:10

Trakyalı Emekli
Yazıklar olsun kendileri saz çalıp oynuyorlar kimi kandırıyorsunuz.Yıllardır köylüye fahiş fiyattan satış yapıldı SN.CUMHURBAŞKANIMIZ el attı da yeni fiyatları aysrladınız.Kooperatiflerde tahsilat nasıl şuan girdi çıktı uygula Devamı..Yazıklar olsun kendileri saz çalıp oynuyorlar kimi kandırıyorsunuz.Yıllardır köylüye fahiş fiyattan satış yapıldı SN.CUMHURBAŞKANIMIZ el attı da yeni fiyatları aysrladınız.Kooperatiflerde tahsilat nasıl şuan girdi çıktı uygulattınızda tahsilat natıda normal gorunuyor.Kırklareli yemdeki bataktan ve sorumlulardan niçin hesap sorulmuyor.Koop.md.ceryanı geç ödeyince fark olan 3tl.yi memura zimmet yazıyorsunuz.Müfettiş raporu falan hepsi şaibeli kurum idarecilerinin rengine göre teftiş raporu tanzim oluyor.Adamlar eskiler gibi pastayı yemeye başladılar basın önünde.
10 Ocak 2017, 16:05

Yakışır Kardeşime

yaren18
Bülent beyi tarım kredi kooperatifleri genel müdürü olarak görmek istiyoruz. Yakışır kardeşime.
10 Ocak 2017, 15:59

Tek Kelimeyle

Evet evet
Körler sağırlar birbirini ağırlar...
10 Ocak 2017, 10:23

yem

Tarım kredili
selam olsun başarılı insanlara işlerinde değil yaptıkları ve gizledikleri işlere zanediliyorki hayvancılıkta Bekir beyin istifasının sebebi 3 milyon euro değil herkes biliyor bakanlıkta koridorlarda konuşulan konu Allahtan birini aldı Devamı..selam olsun başarılı insanlara işlerinde değil yaptıkları ve gizledikleri işlere zanediliyorki hayvancılıkta Bekir beyin istifasının sebebi 3 milyon euro değil herkes biliyor bakanlıkta koridorlarda konuşulan konu Allahtan birini aldık diyorlarmış inşallah ikisininde et süte hayvan verirse alacaklarmış verirse.acaba bunu bir chp yada mhp döneminde olsaydı bugünkü idare yada sayın bakanırta görevli olanlar ne derdi çok merak ediyorum .müslüman şeffaf olmalı açık net olmalı gizleyen saklayan olmamalı eğer inancı varsa
10 Ocak 2017, 08:35

Reklam

Emekli Kooperatifçi
Sayın karayama, fabrikaların değilde kooperatiflerin yıllar itibari ile satışı ne kadar. Buradan insanları kandırmayın. Kurum batmak üzere. Bülent bey olmadaydı yapacak reklamın yoktu.
10 Ocak 2017, 01:50

T.Kredi Yeme Selam TKK ikaz

Mükremin Taşkent
Tarım Kredi Yem gerçekten başarılı olmuştur. Tebrik etmek lazım. Daha önce görev yapan şirket Gn Müd. katkılarının açtığı yol bu başarıyı kolaylaştırmıştır. Ama Merkez Birliğinin son 8-10 ayda şirketleri ipe sapa gelmez ad Devamı..Tarım Kredi Yem gerçekten başarılı olmuştur. Tebrik etmek lazım. Daha önce görev yapan şirket Gn Müd. katkılarının açtığı yol bu başarıyı kolaylaştırmıştır. Ama Merkez Birliğinin son 8-10 ayda şirketleri ipe sapa gelmez adamlarla doldurması ayrıca hem şirketlerde hem de merkez birliği idarecilerinde sürekli değişiklik yapması ciddi bir yönetsel zafiyet ortaya çıkarmaktadır. Temel ölçütün çalışmak , üretmek değilde tamamen Ayhan KARAYAMA'ya şirinlik yapmak olması ciddi sorunların örtülmesine ve şimdilik ortaya çıkmasa da kurumun zarar görmesine neden olmaktadır. Örneğin hayvancılık şirketinde yaşanan,özenle gizli tutulan son olay ve gelinen nokta buna açık bir örnek olarak değerlendirilebilir.
09 Ocak 2017, 22:57

Adalet

S.S Tarımsal kalkınma koopertf
Sayın yöneticileri miz pasta kesin başarı kutlayin diyen arkadaş...oy oy oy Senin kuyruğuna kim bastı böyle
09 Ocak 2017, 20:24

çiftçi
Bizim yememiz geren pastayı kendileri yiyorlar.Biz olmasak yersiniz yazıklar olsun.
09 Ocak 2017, 19:53

Emekli
Arkadaşlar Tarım kredi çiftçinin malı amma ne kadar söz hakkı var.Ben ayrılıyorum ortaklıktan dediğinde ne veriliyor.Bu kurumda kimler kazanıyor düşünün.Parası olmayan çiftçi eli mahkum. Ben çiftçilik yapıyorum girdilerimi kalit Devamı..Arkadaşlar Tarım kredi çiftçinin malı amma ne kadar söz hakkı var.Ben ayrılıyorum ortaklıktan dediğinde ne veriliyor.Bu kurumda kimler kazanıyor düşünün.Parası olmayan çiftçi eli mahkum. Ben çiftçilik yapıyorum girdilerimi kaliteli ve ekonomik olarak piyasadan alıyorum.Bu kurumu bana anlatmayın Kırklareli yemde ki yolsuzluk ne oldu kaç yıl geçti ne yaptılar .Allah gereğini yapacak inşallah.selamlar
09 Ocak 2017, 17:39

yem

Tarım kredi
sayın yöneticilerimiz pasta kesip başarı kutlayiniz hangi başarı gariban koopwratifciye başka firmadan aldırma alanı firmasından rüşvetçi aldın diye şikayet et mecbur bırak zaten çiftçi de paradoks el mahkum almaya sonra başarı he Devamı..sayın yöneticilerimiz pasta kesip başarı kutlayiniz hangi başarı gariban koopwratifciye başka firmadan aldırma alanı firmasından rüşvetçi aldın diye şikayet et mecbur bırak zaten çiftçi de paradoks el mahkum almaya sonra başarı helal olsun hayvanlar matematiği iyi öğrenmişlerki yemleri çarparak yiyorlar bu zatlar hammadde yine hep aynı yerden alırlar ilişkileri olmaz koopwratifciye başka firma malını satmaya kalkınca ilişkisi var yada ortağın malını alırken en ucuz nasıl alırım derdinde tanıdıktan en pahalıdır tabiki kalite.video konferansta olduğu gibi turkvas 471 bin artı KDV maşallah maşallah. ne başarı inşallah sayın bakan ve koyuncu takip ediyoldur bunlari

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ

Sayın Cumhurbaşkanı'na çağrımız;Ülkenin stratejik kuruluşları olan şeker fabrikalarının mevcut politikalarla özelleştirilmesi durumunda birçok fabrika kapanmak zorunda kalacaktır. Fabrikaların kapanması ülkenin pancar üretimini tehlikeye sokacak ve şeker sektöründe derin yaralar açacaktır. Bu özelleştirmenin tek kazananı ABD merkezli mısır şurubu üreticisi Cargill olacaktır.


Çiftçinin ve ülke ekonomisinin kaybetmemesi için şeker fabrikalarının özelleştirmeye değil ‘YENİDEN YAPILANDIRMAYA’ ihtiyacı var. Onun için başta çiftçi ve işçi olmak üzere 80 milyon tüketici daha önce kamu yararına birçok konuda yaptığınız gibi sizden gelecek sevindirici bir haberi bekliyor.