Tarım Kredi Yem 2016'yı rekorla kapattı

Aralık ayında 93 bin 10 ton üretim yaparak aylık bazda tarihinin en yüksek üretim rekorunu kıran Tarım Kredi Yem toplamda 673 bin ton üretim yaparak 2016 yılını başarılı bir şekilde kapattı.

Tarım Kredi Yem 2016'yı rekorla kapattı

Tarım Kredi Yem, 2016 yılı Kasım ayı üretim rekorunu (80 bin 860 ton) Aralık ayında 93 bin 10 tona çıkararak egale etti.

Tarım Kredi Yem, bu başarısını 2017 bütçe koordinasyon görüşmelerinde; Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü Ayhan Karayama, Genel Müdür Yardımcıları Mahmut Güngör, F.Zekeriya Yerlikaya, Mehmet Güneş ve İ.Hakkı Bücük, Daire Başkanları G.Hakan Şahin ve A. Cüneyt Erdoğan, Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Bülent Akça, Tarım Kredi Yem Genel Müdür Yardımcıları Doğan Erdoğan ve Ömer Musa ile birlikte kutladı.Yetkililer, 2017 yılının önce vatanımıza ve milletimize ardından Tarım Kredi ailesine ve üreticilere hayırlı olması ve bereketli geçmesi temennisinde bulundular.

Kaynak: Tarım Kredi Kooperatifleri
Yorumlar

Toplam 42 Adet Yorum Yapılmış.
12 Ocak 2017, 11:01

Üye

Sedat Gümüş
Allah sizi bildiği gibi yapsın utanmazlar. Ben hakkımı size halat etmiyorum. Tefeci faizi bile sizin yanınızda daha insaflı. Mecbur olmasam almazdım gübrelerinizi. Bir senelik uğraşlarımı heba etriniz. Zehir olsun ödediğim paralar.
12 Ocak 2017, 08:56

Hasan Ali Kozan a cevap

Çiftçi
Arkadaşım eğer iddialarında ciddiysen paylaş bizde görelim. Ama Kütahya'dan ilgi görmedik demişsin. Biz fabrikayı arayınca o gün yada ertesi gün bize dönüş yapılıyor. Sana tavsiyem bence direkt fabrikayı ara. Emin ol ilgilenirler. Devamı..Arkadaşım eğer iddialarında ciddiysen paylaş bizde görelim. Ama Kütahya'dan ilgi görmedik demişsin. Biz fabrikayı arayınca o gün yada ertesi gün bize dönüş yapılıyor. Sana tavsiyem bence direkt fabrikayı ara. Emin ol ilgilenirler. Yada buradan telefonunu ver ben fabrikayı arayıp sana ulaşmalarını sağlayayım.
12 Ocak 2017, 04:09

Üye

Sedat Gümüş
Allah sizi bildiği gibi yapsın utanmazlar. Ben hakkımı size halat etmiyorum. Tefeci faizi bile sizin yanınızda daha insaflı. Mecbur olmasam almazdım gübrelerinizi. Bir senelik uğraşlarımı heba etriniz. Zehir olsun ödediğim paralar.
11 Ocak 2017, 22:03

Hesap yakında

Murat
Alayınıza cevap veriyorum. Ben içlerindeyim ve üst düzey yöneticilerin hepsi diken üstünde. İG nin yaptığı milyonlarca lirayı örtbas edip akşamları gizli gizli buluşmalarınızı fotoğrafladık. A K çok basiretsiz birisi. Ayrıca y Devamı..Alayınıza cevap veriyorum. Ben içlerindeyim ve üst düzey yöneticilerin hepsi diken üstünde. İG nin yaptığı milyonlarca lirayı örtbas edip akşamları gizli gizli buluşmalarınızı fotoğrafladık. A K çok basiretsiz birisi. Ayrıca yakında o ve kadrosu tamamen temizlenecek. Bekleyip göreceksiniz. BA ya gelince... oda diğer müdürler gibi şow yapıyor. Kooperatif satışlarına bakın. Artış varmı diye. Dışarıdan yem almayı yasakla, bin boynuna kooperatifinin pastayı sen ye. Ayrıca kurumun zarar görmesini istemediğimiz için buradan sayın AK nın yaptıklarını paylaşmıyoruz. Arkadaşlarda duyurulur. Bakanlığa ve Köşk'e dosyalar ve belgeleri yola çıktı. Onun için buradan kesinlikle sakladıkları usulsüz işleri paylaşmıyoruz. Yoksa kurum zarar görüyor.
11 Ocak 2017, 13:37

Hüküm

Alayina cewap
Tarımdan habere baktığınız kadar işler e kafa yorsaniz kurum ihya olur.Yok koop sattı başarı yok yem sattı başarı.. Başarı inanmaktır.inanc sa ekip işi..Konu yemin başarısı olduğu halde yok KARAYAMA şöyle böyle BÜLENT şöyle Devamı..Tarımdan habere baktığınız kadar işler e kafa yorsaniz kurum ihya olur.Yok koop sattı başarı yok yem sattı başarı.. Başarı inanmaktır.inanc sa ekip işi..Konu yemin başarısı olduğu halde yok KARAYAMA şöyle böyle BÜLENT şöyle böyle ne ayaksiniz siz bazılarının kuyruk acısı var anladık.Bu işler KARAYAMA yı sevmek le AKČA yı sevmekle olmaz bu işler vatanı sevmekten geçer..B.AKCA başarılı bir yöneticidir o belli ufak dokunuşlarla saha kaldırdı yemi çiftçiyi koruma kampanyalarını gördük.girisimde bulunduğu yeni fabrka yatırmları ortda.Önceki sümüklü ler gözünün üstünde kaşla oynuyordu la.AYHAN KARAYAMA da maalsef sizin gbi içerde ki hainlerle uğraşıyor başarı yakındır.AKÇA ve KARAYAMA ya başarılar..İKİ YİĞİT.İKİSİ KAFAKAFAYA VERMESİN YANARSINIZ
11 Ocak 2017, 10:20

meçhule cevap

tarimkredi
kurumu çok düşünüyorsunuz ya herşey iyi gidiyorsa alınan binanın değerine bir bak çok dürüstsen o bina 39 +KDV edermi iki tane emlakci ya bir sor çok dürüstsen öncekiler hain ilan ediyorsunya. şu video konferans sistemi soracağım 4 Devamı..kurumu çok düşünüyorsunuz ya herşey iyi gidiyorsa alınan binanın değerine bir bak çok dürüstsen o bina 39 +KDV edermi iki tane emlakci ya bir sor çok dürüstsen öncekiler hain ilan ediyorsunya. şu video konferans sistemi soracağım 471 +KDV edermismi birde şu mali müşavirlik var 550 +KDV üçüncü katta misafir ediyorsunuz ya o işi enfazla 50 yada 100 binliraya yapacak çok kişi var.birde şu 3 milyon eouryu şöyle genel müdürüne hayvanları almadan 7 ay önce kime aktarılmış. kooperatici 10 bin liralık açığa mal satsa iş aktif fes peki siz dürüstlük timsahlar sizi nereye koyacağız. ahlak karanlıkta yere tukurmemektir .dayilik yapacaksan etrafına iyi bakacaksın birde öyle kolayca insanları hain ilan ederseniz altında kalirsiniz
11 Ocak 2017, 09:03

mechul müsün ne !

kooperatifçi
Bu haber ne reklam ne de şov amaçlıdır. Kurumda birşeylerin düzeltilmeye çalışıldığının ve iyiye gidişin haberidir. İsimler makamlar önemli değildir şahsi kuyruk acılarınız varsa başka kapılara gidin. Son 6 aydır özel sektö Devamı..Bu haber ne reklam ne de şov amaçlıdır. Kurumda birşeylerin düzeltilmeye çalışıldığının ve iyiye gidişin haberidir. İsimler makamlar önemli değildir şahsi kuyruk acılarınız varsa başka kapılara gidin. Son 6 aydır özel sektör 3 defa fiyat zammı geçtiği halde fiyat tutarak piyasayı regüle eden ve kooperatif tarihinde ilk defa direk üreticiye ardından da kooperatife kampanyalar düzenleyerek bu başarılarında önce üreticiye destek vermiş sonra biz kooperatiflere destek vemiş haliyle bizden de destek almış bir kuruma dil uzatmak hainlikten başka birşey olamaz..
11 Ocak 2017, 07:22

Kaos

Kaos
Ne zaman bir Tarım Kredi haberi çıksa internet Ceo ları ard arda fikirlerini sıralıyor. Tarım Krediye sallıyor, Genel Müdüre Sallıyor, Çalışanlara sallıyor öyle yönetilmez böyle yönetilir diyor. Bende diyorumki Arkadas Anlasılan T Devamı..Ne zaman bir Tarım Kredi haberi çıksa internet Ceo ları ard arda fikirlerini sıralıyor. Tarım Krediye sallıyor, Genel Müdüre Sallıyor, Çalışanlara sallıyor öyle yönetilmez böyle yönetilir diyor. Bende diyorumki Arkadas Anlasılan Tarım Krediden Emekliliğin dolduğu için emekli edilmişsin, Ekmeğini yediğin yere ihanet etme. Ayhan KARAYAMA geleli iki gün olmuş yok yedi yok peşkeş çekti diyorsun etmezde, hadi bu dünyada sözüne itibar edildi öteki dünyada hırsızlıkla suçladığın yakana yapışırsa ne diyeceksin? Allahtan korkup kuldan utanmak lazım. Yaptığınız yorumlar kurumun karizmasını çiziyor. Rica ediyorum ekmeğini yediğiniz güzide kuruma yapmayın bunu saygılar.
10 Ocak 2017, 23:20

Emekli kooperatifci misin ne

Mechul
Sen emekli olalı fig tarihiydi galiba bulenti çok seviyon galiba . kooperatifci olsaydın satışı şirket genel müdürünün değilde çalışan kooperatif ve satış personelinin yaptığını bilirdin ama boş çalışmış sin anlaşılan eme Devamı..Sen emekli olalı fig tarihiydi galiba bulenti çok seviyon galiba . kooperatifci olsaydın satışı şirket genel müdürünün değilde çalışan kooperatif ve satış personelinin yaptığını bilirdin ama boş çalışmış sin anlaşılan emekliliğini tadını çıkar kurumun yakasından düşün artık
10 Ocak 2017, 23:09

Yaren 18

Mechul
Yaren 18 sen hiç aç karnına yedin mi

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ