Tarım Kredi video konferans sistemine geçiyor

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, video konferans sistemine geçiyor. Sistemin kurulmasıyla birlikte bölge müdürleri ve iştiraklerle yılda bir yapılan koordinasyon toplantılarının artık her hafta yapılabileceği belirtiliyor. Video konferans sistemi, TARNET tarafından kurulacak ve sisteme KDV hariç 472 bin dolar ödenecek.

Tarım Kredi video konferans sistemine geçiyor

ÖZEL HABER

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, video konferans sistemine geçiyor. Sistemin kurulmasıyla birlikte bölge müdürleri ve iştiraklerle her hafta koordinasyon toplantısının yapılabileceği kaydediliyor. Bunun yanında birimlerin, ihtiyaç duymaları halinde bölgelerdeki muhataplarını ekran karşısına geçirip anlık görüşebilecekleri belirtiliyor.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı başta olmak üzere birçok kurumda kullanılan sistemin Tarım Kredi tarafından da kullanılacak olması olumlu değerlendirilirken, sistem Tarım Kredi'ye bir hayli pahalıya malolacak. Vidyo marka video konferans sistemi Tarım Kredi'ye, TARNET A.Ş tarafından kurulacak. Bu sistem karşılığında KDV hariç 471 bin 900 dolar ödeneceği kaydediliyor. TARNET'in, Vidyo marka video konferans sistemini, başka kurumlara da kurabileceği belirtiliyor.
Yorumlar

Toplam 12 Adet Yorum Yapılmış.
21 Nisan 2017, 21:19

asıl maliyeti iyi araştırsınla

tarnet
asıl maliyeti araştırsınlar bu konuda ne kadar mal ettiklerine baksınlar
13 Ocak 2017, 20:44

hızmetlı koop
CUNKU BIZLER KATROLUYUZ KOCUM ADIMIZ ODACI KOOPERATIFIN KIRALI BIZ YAN GELIR YATARIZ MAASIMIZI ALIRIZ KERATALAR
12 Ocak 2017, 19:33

KOOP
MUSTAFA SOYLEMEZ KARDESIMI TEPRIK EDIYORUM ISLERINDEN BASARILAR DILIYORUM EL AGZI TORBA DEGILKI BAGLASAN BOS VER ALLAHA EMANET OL
12 Ocak 2017, 08:21

emeklı
her yıl koop mudurlerıne 15 tl harcama yetkısı verılıyor ese dosta boya sıva tamır ısı pesker cekıyor onlara NIYE SOZYOK YARANIZA DOKUNUYOR VIDO KONFERANSI KURUYOR NE GUZEL HIZMET EVINE GOTURECEK HALI YOK
10 Ocak 2017, 20:22

koop
katrolu odacılar yan gelıp yattı hıc ıs yapmadı hızmet alımı katro ıstıyor merkez bırlıgı uyandı katro verıpte basına belamı edcek bak kuzu kuzu calısıyorsunuz yoksa kıral olursunuz hızmetlı beyler
30 Aralık 2016, 12:43

Hizmet Satın Alma

Kooperatifçi
Bu tip şeylere harcanan paralarla yılın son iş günü çıkarılan sözleşmeli hizmetlileri kadroya alsanız ya.Bizim gene kolumuzu kanadımızı kırdınız
26 Aralık 2016, 03:53

Tarnet

Tayq
Tarnette şu anda yazilimcilara zorunlu olarak karakalem çalışması yaptiriliyor ve bunun için hizmet alımı yapılmış durumda. Peki parayi nereden kazanıyor derseniz zaten makalede bunu öğrendiniz.
25 Aralık 2016, 17:57

Mustafa Söylemez hakkında

Tarımdan Haber
Yapılan yorumlarda iyi niyet taşımadığı için Tareksav - Vakıf Müdürü Mustafa Söylemez hakkında yapılan yorumları onaylamıyoruz. Ancak ısrarla yorum gönderenler, ellerinde iddialarını belgeleyecek bilgi ve belge varsa iletişim adr Devamı..Yapılan yorumlarda iyi niyet taşımadığı için Tareksav - Vakıf Müdürü Mustafa Söylemez hakkında yapılan yorumları onaylamıyoruz. Ancak ısrarla yorum gönderenler, ellerinde iddialarını belgeleyecek bilgi ve belge varsa iletişim adresinden bize ulaştırabilirler. Eğer iddialarınızla ilgili bilgi ve belgeniz yoksa zahmet edip yorum yapmayın, kendinizi de yormayın bizi de meşgul etmeyin.
22 Aralık 2016, 11:07

yazıktır,günahtır.

Husamettin Subaşı
Allah'tan korkun bu Allah'ın garibi çiftçinin 500 bin dolarını bu iletişim çağında fantazi yapmak için harcamayın. Herkez mobil telefonla kırk tane programla bunu bedava yaparken 500 bin dolara yazık değil mi? Haber sitesi yetkilileri b Devamı..Allah'tan korkun bu Allah'ın garibi çiftçinin 500 bin dolarını bu iletişim çağında fantazi yapmak için harcamayın. Herkez mobil telefonla kırk tane programla bunu bedava yaparken 500 bin dolara yazık değil mi? Haber sitesi yetkilileri bu telekonferans meselesi olamaz lütfen sizde iyice araştırın bu programı nerden kimden almışlar, nasıl almışlar, bu programın gerçek fiyatı nedir? Lütfen bir iş yaptınız tam yapınız...
21 Aralık 2016, 18:32

Boz doları boz oyunu

Emektar
Nerede TL seferberliği ..???

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ