Tarım Kredi süt alımına başladı!

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri İzmir Bölge Birliği, faaliyet alanında bulunan Aydın pilot bölge seçilerek kooperatif ortaklarından soğuk çiğ süt alımına başladı.

Tarım Kredi süt alımına başladı!

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan İzmir Bölge Müdürü Mücahit Asalıoğlu, “Ortak ürünlerinin değerlendirilmesi kapsamında Donduran, Yenipazar, Hamzabali ve Çakırbeyli kooperatiflerimizin ortaklarından alımı yapılan soğuk sütlerin, oluşturulan üretim – tedarik, satış – pazarlama zinciri sayesinde Tarım Kredi Birlik'e satışı gerçekleştirilmektedir.

Bu sayede alımı yapılan sütlerden üretilen peynir ve benzeri mamullerin, başta Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) olmak üzere diğer kamu kurum ve kuruluşlarına satışı yapılarak üreticiden tüketiciye aracısız, uygun fiyatlarla ulaştırılması sağlanmış olacaktır.” dedi.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 6 Adet Yorum Yapılmış.
06 Aralık 2018, 17:46

Aday adaylığı dert olacak

Seçim ve geçim
Akparti genel merkezinde kuliste konuşulanları işittik Hf KİNAY kütahya aday adaylığını göze alamadığı için arka plandan aday olmak istemiş bazı isimlerde reise olsun diye su taşımış reisin tavrı ise siz ne diyorsunuz yahu biz a Devamı..Akparti genel merkezinde kuliste konuşulanları işittik Hf KİNAY kütahya aday adaylığını göze alamadığı için arka plandan aday olmak istemiş bazı isimlerde reise olsun diye su taşımış reisin tavrı ise siz ne diyorsunuz yahu biz adamı sildik olduğu yerde durmasına olurumuz yok kim koydu neden koydu onu da zamanı gelince soracağız demiş kulis sıcak 5.katta
04 Aralık 2018, 09:58

Balıkesir Bölge

Emekçi
Sayın arkadaşlar , kim hangi koltuğa oturur bilmem , ama şu bilinsin ki, Kula kulluk edeyim derken kul hakkı yiyenler iflah etmez. Sayın idareciler hak edene hakkını vermek lazım.
03 Aralık 2018, 12:37

Balıkesir bölge

Denetçi
Selçuk cuma günü koltuğuna oturabilirsin vedat bey emekli oldu
16 Kasım 2018, 10:38

Göz boyamadan. Başka bir şey değil size inanmıyor uuzsattığını ürünlerde yüzde kaç faiz alıyorsunuz milletin kanını içtiniz
15 Kasım 2018, 16:46

sütü kaç liradan alıyorsunuz açıklayın bakalım hele bir görelim
13 Kasım 2018, 21:10

Küylü
Kimyevi gübrede istikrar sağladınız sıra buna gelmiş.Tüccarda kompoze 1.80 tl.kooperatifte 2.05 tl istikrar bumu maşallah

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ