Tarım Kredi gensorusu reddedildi!

Tarım Kredi Kooperatiflerinin zarara uğratılarak çiftçilerin mağdur edildiği gerekçesiyle Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik hakkında CHP tarafından verilen gensorunun gündeme alınması reddedildi. Gensoru oylamasında MHP milletvekillerinin de ret oyu kullanması dikkat çekti.

Tarım Kredi gensorusu reddedildi!

TBMM Genel Kurulu'nda Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından Tarım ve Kredi Kooperatiflerinin zarara uğratılmasında sorumluluğu bulunduğu ve çiftçilerin mağdur edildiği iddiasıyla Bakan Çelik hakkında verilen gensorunun gündeme alınıp alınmaması görüşüldü.

Gensorunun gündeme alınıp alınmaması oylaması açık oylama şeklinde yapıldı. 368 milletvekili oy kullanırken, 276 ret, 82 kabul oyu verildi. Gensoru oylamasında MHP milletvekillerinin de ret oyu vermesi dikkat çekti.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik hakkında verilen gensorunun gündeme alınması reddedildi.

TARIMDAN HABER
Yorumlar

Toplam 4 Adet Yorum Yapılmış.
13 Haziran 2017, 20:07

adaletli olmak lazım

adalet
tarım kredinin iştirakinde tarnet bir satış personeli hiç bir iş yapmadan maaş almak işe başladığından bu yana hiç bir iş getirmemiştir ve halen çalışmakta bakanın oğlunun tanıdığını söyleyerek torpilini kullanmakt Devamı..tarım kredinin iştirakinde tarnet bir satış personeli hiç bir iş yapmadan maaş almak işe başladığından bu yana hiç bir iş getirmemiştir ve halen çalışmakta bakanın oğlunun tanıdığını söyleyerek torpilini kullanmakta böyle kişiler oldukca ne iştirak nede tarnet uçuşa geçer
13 Haziran 2017, 16:51

Cacık

İlçe müdürü
Bu bakanlıktan bir cacık olmaz. Çünkü liyakat yok. İmamı, sporcusu bilmem necisi olmuş baş, başlar olmuş ayak.
13 Haziran 2017, 14:40

ismail
tekirdağlı seni atayak genel müdür olarak sen de rahat et uçur tarım krediyi...sen muhtemelen emeklisin, emekli olduktan 3000-4000 tl maaş yetmedi sonra imc,den devam etmek istedin...kabul edilmeyince ateş ediyorsun...bigidin laa
13 Haziran 2017, 00:43

Tekirdağ
Tarım kredi 2003 yılından beri kurumu tanımayanlar tarafından yönetilmektedir.Kısacası saltanat sefa yeri Sayın bakanım bunların iç yüzünü be şirketlerdeki saltanatı bağımsız kuruluşlara inceletin çiftçi olarak yureğimiz yanı Devamı..Tarım kredi 2003 yılından beri kurumu tanımayanlar tarafından yönetilmektedir.Kısacası saltanat sefa yeri Sayın bakanım bunların iç yüzünü be şirketlerdeki saltanatı bağımsız kuruluşlara inceletin çiftçi olarak yureğimiz yanıyor.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ