Tarım Kredi ailesinin mutlu günü

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Teftiş Kurulu Başkanı Ali Erdem Saatçi, Hilal Karacaoğlu ile hayatını birleştirdi.

Tarım Kredi ailesinin mutlu günü

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Teftiş Kurulu Başkanı Ali Erdem Saatçi, Hilal Karacaoğlu ile hayatını birleştirdi. Ankara'da Velo Nikah Balo Salonunda önceki gün düzenlenen nikah töreninde çiftin nikah şahitliğini eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama ve Tarım Kredi Kooperatiflerinde örgütlü bulunan Koop-İş Sendikasının Genel Başkanı Eyüp Alemdar yaptı.

Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Tarım Kredi Teftiş Kurulu Başkanı Ali Saatçi ile Hilal hanımın nikâh merasimlerine iştirak ettim. Mutluluklar diliyorum” dedi.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 6 Adet Yorum Yapılmış.
11 Aralık 2017, 09:35

Tahammulumuz yok

Biraktigi enkazi toparlamak zaman alacak.Hala ici rahat demekki.Gerci kulaklari kapali ve gozleri kordu zamaninda.
06 Aralık 2017, 00:21

çantacı

arif
fotograf karesindeki 4lüye dikkat, ilk atama yaptıkları kişi ile final fotografı
05 Aralık 2017, 10:41

bu gün tarım kredinin bayram g

çok önemli değil
sayın Ayhan Karamaya kurum senden ve yandaşlarından bu dünyada olmasa bile hak dünyasında davacı olacaktır. Unuttuğun bir şey vardı; bu kurum babanın çiftliği değildi. bu kuruma 29 yıl dolu dolu hizmet etmiş bir kişi olarak görd Devamı..sayın Ayhan Karamaya kurum senden ve yandaşlarından bu dünyada olmasa bile hak dünyasında davacı olacaktır. Unuttuğun bir şey vardı; bu kurum babanın çiftliği değildi. bu kuruma 29 yıl dolu dolu hizmet etmiş bir kişi olarak gördüğüm en beceriksiz ve en yağcı genel müdür'dün şükürler olsun gittin.yolun açık olsun diyemeyeceğim maalesef verdiğin hasar büyük ve tamiri çok zor olacak sayın karayama(pardon karamaya)
05 Aralık 2017, 00:14

Filmin son fotografı

Alp
THE END
04 Aralık 2017, 19:28

Emekli kooperatif çi
Semdikanın çalışanlara faydası yok.Sendikacılar merak ediyorum bu saltanatın hesabını nasıl verecekler ölüm var ben hakkımı helal etmedim.Eyüp başkan ölünceye kadar orada nasıl demokrasi. idareciler kimi isterse sendikacı o seçil Devamı..Semdikanın çalışanlara faydası yok.Sendikacılar merak ediyorum bu saltanatın hesabını nasıl verecekler ölüm var ben hakkımı helal etmedim.Eyüp başkan ölünceye kadar orada nasıl demokrasi. idareciler kimi isterse sendikacı o seçiliyor T.Kredide çark böyle .Amma ölüm vaaaarrrrrrr
04 Aralık 2017, 09:41

Tarımın hiç sorunu yok heralde

Onuncu köy
Tarımın daha ciddi meseleleri varken Tarımdan Haber'e konu olmaması gereken önemsiz magazinsel bir haber.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ