Tarım Kredi Afrikalı misafirleri ağırladı

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Etiyopya'da 300'ü aşkın şubesi olan ve Kooperatif Bankacılığı hizmeti de veren Cooperative Bank Of Oromia yetkililerini misafir etti.

Tarım Kredi Afrikalı misafirleri ağırladı

Kurumlar arası işbirliği kapsamındaki ziyaretlerin organizasyonunu gerçekleştiren Türkiye Afrika İş Geliştirme Ajansı (TADA) aracılığı ile gerçekleştirilen ziyarette Tarım Kredi Kooperatiflerinin faaliyetleri ve teşkilat yapısı hakkında bilgi alan heyet, Genel Müdür FahrettinPoyraz ile görüş alış verişinde bulundu.

Cooperative Bank Of Oromia adına Genel Müdür Deribie Asfaw Hurissa, Yönetim Kurulu Müşaviri Haji Muktar Khedir, Genel Müdür Yardımcıları Ahmed Hassen Mohammed ve Aman Semir Ahmed tarafından gerçekleştirilen ziyarette; Merkez Birliği Genel Müdür Yardımcıları Ahmet Bağcı ve Özgür Güven, Bereket Sigorta ve Bereket Emeklilik Genel Müdürü Mahmut Güngör ile Merkez Birliği Dış İlişkiler Müdürü Harun Bolut da hazır bulundu.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
12 Ocak 2018, 16:19

Mümtaz\'a engel olan mevzuat.

İsimsiz
M. B'nın kurumla ilişiğinin hızlıca kesilebilmesi adına işe iade davasına itiraz etmeden ödemesini yapan Genel Müdürlük, bu yolla onun kurumda tekrara görev almasını engelleyeceğini düşünüyordu. Emekli aylığı almaya hak kazanan Devamı..M. B'nın kurumla ilişiğinin hızlıca kesilebilmesi adına işe iade davasına itiraz etmeden ödemesini yapan Genel Müdürlük, bu yolla onun kurumda tekrara görev almasını engelleyeceğini düşünüyordu. Emekli aylığı almaya hak kazananların kurumda görev almaları mümkün değildi zira. Peki şu andaki sayın Genel Müdür'ün aynı hükme takılır durumu varmıdır? Atanması hukuka uygunmudur?
12 Ocak 2018, 13:00

Kım afrıkalı

Hello Afrıca
Türk tarımı bitmiş. Kim Afrikalı acaba?

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ