Tarım Bakanlığında Tarım Kredi hareketliliği!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında Tarım Kredi hareketliliği. Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama'nın akşam saatlerinde Bakanlığa çağrıldığı kaydediliyor. Bu hareketlilik Tarım Kredi Kooperatiflerinde bir değişikliğe gidileceği şeklinde yorumlandı.

Tarım Bakanlığında Tarım Kredi hareketliliği!

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama'nın akşam saatlerinde Tarım Bakanlığına çağrılarak Bakan Fakıbaba ile görüştüğü kaydediliyor. Ancak bu görüşmenin normal bir görüşme olmadığı iddia edilirken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile Tarım Kredi Kooperatiflerinde bir değişikliğe gidileceği ifade ediliyor.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 31 Adet Yorum Yapılmış.
06 Aralık 2017, 11:58

cevat
haber ilk çıktığında buradan yorum yazdım. yorumum da sakıncalı bir içerik olmamasına rağmen yayınlanmadı. Sebep nedir? niçin yer verilmiyor sayın editör lütfen..
05 Aralık 2017, 14:21

Hayırlı olsun

Rozcan
TKK yeni Genel Müdürü Fahrettin Poyraz olmuş, hayırlı olsun. Ancak İrfan Güvendi 14 ay, Ayhan Karayama 18 ay görev yapabildi. Bu kısa süre görevler kurum için iyi olmadığı kanaatindeyim.
05 Aralık 2017, 14:07

İlgili gen müdür bakanlık müşaviri atanması mükafat ılur dosyaşarı var. Bugüne ladar alınmayınca yalaka ortakları gitmiyor dendi eee eşrwf saati geldi. İYİ biliniyosunuz dien zat OMÜDÜRÜN ORTAĞISIN sende giseceksin SADETTİN BEY Devamı..İlgili gen müdür bakanlık müşaviri atanması mükafat ılur dosyaşarı var. Bugüne ladar alınmayınca yalaka ortakları gitmiyor dendi eee eşrwf saati geldi. İYİ biliniyosunuz dien zat OMÜDÜRÜN ORTAĞISIN sende giseceksin SADETTİN BEY bi sözümde sana güvendin hber yaptın ekip görwvini yaptı Ama unutulmasunBAŞKAN un daha işi bitmedi. Mersin sıra sende öpüleceksiniz hemde öle böle değil
05 Aralık 2017, 13:57

DİKKAT !!!

Biraz Dürüst Olalım
Ayhan bey e atılan iftiralar mahkemede herkez bilsin malum idda sahipleri çamur atıp izi kalsın dediği için buradan öğrenin
05 Aralık 2017, 13:01

Kul Hakkı

Rençber
Kul hakkı yiyenler, yenmesine göz yumanlar elbet bu devran böyle sürüp gitmez.Tarım Kredi üst yönetimi ve Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu üyeleri hakkında derhal Bakanlık Müfettişleri soruşturma başlatmalı elleri nasırlı çiftçi Devamı..Kul hakkı yiyenler, yenmesine göz yumanlar elbet bu devran böyle sürüp gitmez.Tarım Kredi üst yönetimi ve Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu üyeleri hakkında derhal Bakanlık Müfettişleri soruşturma başlatmalı elleri nasırlı çiftçinin hakkını arsmalıdır.Keser Döner Sap Döner Gün Gelir Hesap Döner.
05 Aralık 2017, 09:55

The end

Ahir zaman
Daha karayama ya gorev falan vermezler sonu kotu oldu bakanlik musaviri olarak oturur sayin genel mudurum
05 Aralık 2017, 09:04

Saadettin İnan

Yiğidin hakkı
Tarım Kredi'de son 18 aydır yaşanan felaketi gözler önüne seren ve bu süreçte hiç bir menfaat teklifine ve hiç bir tehdite aldırmadan görevini hakkıyla yapan Saadettin İnan'dan Allah razı olsun. Bu süreçte yaşananları uzun bir ma Devamı..Tarım Kredi'de son 18 aydır yaşanan felaketi gözler önüne seren ve bu süreçte hiç bir menfaat teklifine ve hiç bir tehdite aldırmadan görevini hakkıyla yapan Saadettin İnan'dan Allah razı olsun. Bu süreçte yaşananları uzun bir makale ile bizimle paylaşmasını umuyor ve çalışma hayatında kendisine başarılar diliyoruz.
05 Aralık 2017, 09:01

Davutoğlu

Ramazan
Bunca bilgi ve belgeye rağmen Bakanlık, yargı, denetçiler, yönetim kurulu, teftiş kurulu ve kurum üst düzey yöneticilerin 1-2 si hariç hepsi kör,sağır kesilip dilleri lal olmuşken ehli vicdan ve cesaret sahibi bir avuç insan yanlışl Devamı..Bunca bilgi ve belgeye rağmen Bakanlık, yargı, denetçiler, yönetim kurulu, teftiş kurulu ve kurum üst düzey yöneticilerin 1-2 si hariç hepsi kör,sağır kesilip dilleri lal olmuşken ehli vicdan ve cesaret sahibi bir avuç insan yanlışlara karşı çıktı ve mücadele verdi. Ve Allah'ın yardımı en sonunda geldi, Cumhurbaşkanı olaya el koydu. Ve artık şimdi hesap verme zamanı, sadece koltuğu bırakmakla kurtulamazsınız!..
05 Aralık 2017, 08:38

habip çadırcı

şahin
bakanlık müşaviri habip çadırcının aktif bir göreve gelmesini bekliyoruz
05 Aralık 2017, 06:59

TMO YA

DARISI
TMO G.MUDUR İSMAIL KEMALOĞLU GITMESI LAZIM TMO ÇİFÇININ DOSTUYDU ŞIMDI KAC YILLIK KURUMU ÇIFÇİNIN DÜŞMANI YAPTI 2019 ÇOK OY KAYBI OLUR TMO G.MUDUR GÖREVDEN ALINMASSA REİS 2019 ÜLKEMIZ İÇIN ÖNEMLI ...

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ