TAREKSAV'a burs başvuruları başladı!

TAREKSAV Tarım Kredi Kooperatifleri Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı 2018-2019 eğitim dönemi burs başvuruları başladı.

TAREKSAV'a burs başvuruları başladı!

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

"TAREKSAV Tarım Kredi Kooperatifleri Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı'nca 2018-2019 Eğitim Döneminde Üniversitede okuyan veya okumaya hak kazanarak kayıt yaptırmış başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere Ekim 2018 Ayından başlayarak Haziran 2019 ayına kadar 9 ay süresince aylık karşılıksız eğitim bursu verilecektir. Burs verilme şartlarını eğitim süresince taşıyan öğrencilere, eğitimleri süresince eğitim bursu verilmeye devam edilecektir.

Vakfımız eğitim bursu için başvurular 25.09.2018-12.10.2018 tarihleri arasında, internet ortamında yapılacak olup, başvuru şartları ve Burs ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için http://www.tareksav.org.tr yi tıklayabilirsiniz."

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
30 Eylül 2018, 22:06

Tekirdağ
Kendi adamlarına verilir tepede adamı olan lar baş vurabilir benden söylemesi.Nedenmi bilenim

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ