Recep Konuk'tan şeker fabrikalarına üretici modeli önerisi

Ak Parti Karaman Milletvekili ve Pankobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk, şeker fabrikaları özelleştirmeleri ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Fabrikaların özelleştirilmesi konusunda tavırlarının belli olduğunu ifade eden Konuk, şeker fabrikalarının üreticinin içinde olduğu bir modelle işletilmesi gerektiğini söyledi.

Recep Konuk'tan şeker fabrikalarına üretici modeli önerisi

Ak Parti Karaman Milletvekili ve Pankobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk, şeker fabrikalarının özelleştirilmesi konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Şeker fabrikalarının özelleştirilmesi konusunda tavırlarının belli olduğunu vurgulayan Konuk, şunları kaydetti: “Gündemde yine özelleştirme var. Bu konuda bizim tavrımız bellidir. Bu fabrikalar tabiatı gereği üreticinin içinde olduğu modelle işletilmelidir. Bugün her ne olursa olsun eninde sonunda geleceğimiz nokta şeker pancarı üretenlerin şeker sanayinde de işletmeci olarak yer alacağı bir üretim organizasyonudur."

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ