Pakdemirli Tarım Kredi'yi ziyaret etti

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, önceki gün Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğini ziyaret etti.

Pakdemirli Tarım Kredi'yi ziyaret etti

Bakan Pakdemirli ve Bakan Yardımcısı Tunç, Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü ile Genel Müdür Fahrettin Poyraz'dan Tarım Kredi Kooperatifleri ve ülke tarımının desteklenmesi için yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bakan Pakdemirli'ye, Tarım Kredi Kooperatifleri ve şirketleri hakkında sunum eşliğinde bilgilerin aktarıldığı toplantıda; Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Mesut Ölmez ve Veli Sar, Denetçi İsmail Daşdelen, Genel Müdür Yardımcıları Muaz Saka, Özgür Güven, Ahmet Bağcı ve M. Okan Ateş, daire başkanları ve ilgili birim müdürleri de hazır bulundu.

Genel Müdür Fahrettin Poyraz'dan, twitter hesabından yaptığı paylaşımda ziyaretle ilgili olarak, "Ortaklarımızın ve çiftçilerimizin sosyal ve ekonomik güvencesi Tarım Kredi ailesi olarak Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Bekir Pakdemirli'yi Merkez Birliğimizde misafir ettik. Sn. Bakanımıza ziyaretleri vesilesi ile şükranlarımı sunuyor, çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 3 Adet Yorum Yapılmış.
30 Ağustos 2018, 11:41

taşeron kardeşler

geçmiş bayramınızı kutlarım noldu kadromu verildi sizlere yok kurbanmı kestiniz 1850 TL maaş ile üniversite mezunu çalıştırılıoyorsunuz bakın ben size net diyim bu yönetim ile olacak iş değil sendikanız bile size destek vermiyor ! Devamı..geçmiş bayramınızı kutlarım noldu kadromu verildi sizlere yok kurbanmı kestiniz 1850 TL maaş ile üniversite mezunu çalıştırılıoyorsunuz bakın ben size net diyim bu yönetim ile olacak iş değil sendikanız bile size destek vermiyor !ama genel müdürlükde bölgelerde oturan yönetim kurulu adı altındaki kişilere 25 ile 7 bin arası maaşlar verilir sizmi çalışıyor sunuz onlarmı !! bu kurumda hamal olmaya devam etmeyin çıkın başka işler yapın onların sizi yarın dışarı koymayacağının garantisi yok zaten bu maaş ile çalışmanız el vijdan ! adamın kendi kurduğu yönetim kurulu açığa alınan fetö adında geri gelen nasıl bir soruşturma yürütüldüğü bile beli olmayan bir ekip Genel müdür kit ler le zamanında vekilken çalışmış kadro! veremiyorsa çok ayıp!!!!!
19 Ağustos 2018, 17:21

Ellerinizden Öperiz

(imece)tarnet taşeron ellerinizden öper sayın bakanım sayın genel müdürüm müdürlerimiz şeflerimiz değerli büyklerimiz bizler unutmadığınızın için çok çok teşekkür ederiz
17 Ağustos 2018, 20:42

Bayramınız mübarek ola

Devlet-i Alîye-i osmaniyye
Sayın pek muhterem tarımkredi çalışanları ;basta kadro hakkını coktan hak etmis tarnet emekcileri ve anadolumuzun en ücra köşelerinde hizmet eden ziraat muhendisleri gencler sizleri en kalbi duygularimla selamlıyorum tarımkredi bir gele Devamı..Sayın pek muhterem tarımkredi çalışanları ;basta kadro hakkını coktan hak etmis tarnet emekcileri ve anadolumuzun en ücra köşelerinde hizmet eden ziraat muhendisleri gencler sizleri en kalbi duygularimla selamlıyorum tarımkredi bir gelecektir sizde bu gelecegi inşa edecek olan mimarlarsiniz siz tepe gibi ağam la paşamla bir yere gelmeyecek tırnaklarınizla kazanacaksiniz bakın sayın bakan tarim-kredi yi ziyaret etti daha once randevu istendi verilmedi arkasindan cikti geldi bakanın o gün verdigi mesaji uzun uzadi ya anlatmayacağım kısaca boru benim boru ben çalarım dedi fahrettin bey iyi adam ama yaptigi bir iki atama cok dikkat cekmisti bunlarıda kisa geceyim ilki yem atamasi yem de yaptıgı yanlışı duzeltirse görev suresi uzar gibi

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ