Mazot tankerleri için kurban kesildi!

Tarım Kredi Kooperatifleri Sivas Bölge Birliği'ne alınan üç adet mazot tankeri için kurban kesildi. Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, bölge birliğine alınan mazot tankerlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Mazot tankerleri için kurban kesildi!

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu'nun Ekim ayı toplantısı, Sivas Bölge Birliği hizmet binasında yapıldı. Yönetim Kurulu toplantısına Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Merkez Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Genel Müdür Ayhan Karayama katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü ve beraberindeki heyet Sivas Bölge Müdürü İsmail Köse'den çalışmaları hakkında bilgi aldı.

TARIMDAN HABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ