Genel Müdürle ilgili şok iddialara mahkemeden erişim engeli!

Medya Kamu haber sitesi tarafından gündeme getirilen şok iddialar ve bu iddialara karşı Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü'nün yaptığı açıklamayı birlikte yayınladığımız 'Meçhul Haber Sitesinden Genel Müdürle İlgili Şok İddia!' haberimize Ankara 7'nci Sulh Ceza Hakimliğinin verdiği kararla erişim engeli getirildi.

Genel Müdürle ilgili şok iddialara mahkemeden erişim engeli!

Medya Kamu haber sitesi tarafından gündeme getirilen şok iddialar ve bu iddialara karşı Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü'nün yaptığı açıklamayı birlikte yayınladığımız 'Meçhul Haber Sitesinden Genel Müdürle İlgili Şok İddia!' haberimize Ankara 7'nci Sulh Ceza Hakimliğinin verdiği kararla erişim engeli getirildi.

Söz konusu haberin gerçeğe aykırı olduğu, haberin sunuş şeklinin kişilik haklarına saldırı niteliği taşıdığı gerekçesiyle Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği ile Genel Müdür Ayhan Karayama ayrı ayrı erişimin engellenmesi talebinde bulunurken, Ankara 7'nci Sulh Ceza Hakimliği; yayın içeriğinde sarf edilen ifadelerin talep edenin kişilik haklarını ihlal ettiği sonucuna varıldığı gerekçesiyle kabul etti.

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği ile Genel Müdür Ayhan Karayama, erişimin engellenmesi talebini 19 Eylül'de bulunurken, söz konusu hâkimlik aynı günde karar verdi.

Diğer yandan Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin açıklama yaptığı ve açıklamanın tamamen yayınlandığı haber için erişimin engellenmesi talebiyle mahkemeye başvurması dikkat çekti.

TARIMDAN HABER
Yorumlar

Toplam 63 Adet Yorum Yapılmış.
21 Ekim 2017, 20:08

talimatlar verildi. TEMEL KRİTER UYUM Değişim/ dönüşüm süreci öyle uzun zaman aralığına yayılmayacak. Bir an önce istifası istenen belediye başkanlarının, dava bilinciyle hareket edip görevi bırakmaları ve hemen ardından d Devamı..talimatlar verildi. TEMEL KRİTER UYUM Değişim/ dönüşüm süreci öyle uzun zaman aralığına yayılmayacak. Bir an önce istifası istenen belediye başkanlarının, dava bilinciyle hareket edip görevi bırakmaları ve hemen ardından devletin tepe bürokrasisindeki kapsamlı değişimin yapılması planlanıyor. Bu arada kurumlardaki yeniden yapılandırma çalışmasının altyapısı da hazırlanıyor. Yeni dönemin temel kriteri uyum... AK Parti teşkilatlarında en alt kademelerden başlayarak il başkanı - belediye başkanı - milletvekili uyumu, bakanlıklar arasında uyum, Cumhurbaşkanlığı-hükümet uyumu, bürokraside uyum, politikalarda uyum... Yeni sisteme uyumsuzluk gösteren, icraatlarıyla halkın tepkisini çeken, kişisel network’larıyla öne çıkan, kendi çıkarlarını ve ikbalini vatandaşın çıkarlarının önünde gören, partinin ilkeleriyle ters düşenlerin bu süreçte elimine olacağı iddia ediliyor
21 Ekim 2017, 17:27

Gubre fabrikları

teknisyen
Raintrade gübretasa baksan yeter neler oldugunu anlamak icin. Raziye giden, raşntrade yonetimdekiler sirketleri masallah 3 e 5 e katladılar, yazık, bakalım ciftinin vebalı needer.
19 Ekim 2017, 14:02

emeklı personel
BUKURUMA GELEN GENEL MUDURLER KURULUSUNDAN BERI HEP AYNI BENCE GENEL MURLUK BÖLGE MUDURLUKLERI KAPATILACAK BU KURUMA BIR FAYDASI YOK ZARAR KOOP VE ISTIRAKLER TEK CATI ALTINDA BIRLESTIRILECEK
18 Ekim 2017, 01:13

hahaha

avukat
bu adamlar bir harika dostum bunları bu görevlere hangi akıl getirir şaşırıyorum. arkadaş darbe girişiminin ilk mesai günü yani 18 temmuzda usülsüz yangından mal kaçırır gibi 3 milyom euro gönderilmiş ve bunu doğal olarak haber ya Devamı..bu adamlar bir harika dostum bunları bu görevlere hangi akıl getirir şaşırıyorum. arkadaş darbe girişiminin ilk mesai günü yani 18 temmuzda usülsüz yangından mal kaçırır gibi 3 milyom euro gönderilmiş ve bunu doğal olarak haber yapan gazeticiyi böyle bir haber yaptı diye savcıya şikayet etmişler :D eee ne olmuş finalde savcı bakmış demişki kardeşim siz bu parayı usülsuz olarak göndermişsiniz ayhan beyin manikürcüden hamala kadar milyarlarca lira maaş yazdığı maaşları boşverin sırf bu bile suç duyurusu adamlar zorla kendi kendilerini savcıya inceletmişler hahahah sıkandal :D
17 Ekim 2017, 20:38

Tkk

Hambaliz
Uzadı sanılmasın köklü bir değişim var yntimde dahil buay içinde sonuçlanır sonuç adilyerr
10 Ekim 2017, 11:20

emeklı
TARIM KREDI KOOPERATIFINDE OYNANAN OYUNLAR TARIM KREDI ISTIRAKLERE DEVREDILECEK ARTIK BU KURUM YUKU KALDIRAMIYOR
10 Ekim 2017, 09:40

Kıymayın efendiler...

Hamza
Sayın Bakan her şeyi bilmenize rağmen bu duyarsızlığınız ya da çaresizliğiniz bu kuruma zarar veriyor. Bu kuruma ve ortağı 1 milyon çiftçiye kıymayın. Yazıktır günahtır...
09 Ekim 2017, 09:43

emeklı
CIFCININ ANASINI AGLATTINIZ COGU YOLSUZ KOOPERATIFLERI YOLSUZLUKLARI KAPATTI FELAHIYE KOOPERATIF SEMEKAYA KOOPERATIFLERI COGU KOOPERATIFTE CIFCININ ALIN TERI UC KURUSUNA GOZ DIKDINIZ YOLSUZLUKLARI KAPADAN MUFETTIS KOTROLERR KIMI Devamı..CIFCININ ANASINI AGLATTINIZ COGU YOLSUZ KOOPERATIFLERI YOLSUZLUKLARI KAPATTI FELAHIYE KOOPERATIF SEMEKAYA KOOPERATIFLERI COGU KOOPERATIFTE CIFCININ ALIN TERI UC KURUSUNA GOZ DIKDINIZ YOLSUZLUKLARI KAPADAN MUFETTIS KOTROLERR KIMI MUDUR KIMI YUKSEK KADEMELERE GECTI SIZIN ADALETINIZ BUBU BEN GENEL MUDUR OLSAM SIZLERI SIRKET ELAMANI OLARAK CALISTIRIRIM
08 Ekim 2017, 23:41

Memur

SAYIN BAKANIM TKK DA BUKADAR SIKINTILAR VARKEN SİZLER HALEN BU İŞE ELATMADINIZ HAYRETLE İZLEMEKTEYİZ GÖPRETAŞ TARESK TARNET VE DİYER ŞİRKETLER BURALARDA COK BÜYÜK SIKINTILAR VAR NEDEN BURALARA MÜFETTİŞ GÖREV LENDİRMİYORSUNUZ TKK DA Devamı..SAYIN BAKANIM TKK DA BUKADAR SIKINTILAR VARKEN SİZLER HALEN BU İŞE ELATMADINIZ HAYRETLE İZLEMEKTEYİZ GÖPRETAŞ TARESK TARNET VE DİYER ŞİRKETLER BURALARDA COK BÜYÜK SIKINTILAR VAR NEDEN BURALARA MÜFETTİŞ GÖREV LENDİRMİYORSUNUZ TKK DA MEMUR VE BÖLGE MÜDÜRLERİ VE YARDIMCILARI RAHAT BİR ŞEKİLDE GÖREV YAPAMIYORLAR CÜNKÜ GENEL MÜDÜRÜN İŞE ALDIKLARI BÖLGELERDE NEVAR NEYOK GENELMÜDÜRE BİLDİRİYORLAR BUYÜZDEN İNSANLAR RAHAT CALİŞAMIYORLAR BUKADAR BUKURUMLARDA PİSLİK VARKEN HALEN BU İŞE ELATMANIZ NEDİR BİLMİYORUM İNŞALLAH REİSİN KULAGINA BU İŞKİDER NE BİSKİKLER CIKACAK ALLAH BİLİR BUNLAR PARTİYEDE ZARAR VERİYOR ???????
03 Ekim 2017, 09:03

Güzel günler gelecek..

Kulaksız
Önce tasfiye, sonra adliye...

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ