Genel Müdürle ilgili şok iddialara mahkemeden erişim engeli!

Medya Kamu haber sitesi tarafından gündeme getirilen şok iddialar ve bu iddialara karşı Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü'nün yaptığı açıklamayı birlikte yayınladığımız 'Meçhul Haber Sitesinden Genel Müdürle İlgili Şok İddia!' haberimize Ankara 7'nci Sulh Ceza Hakimliğinin verdiği kararla erişim engeli getirildi.

Genel Müdürle ilgili şok iddialara mahkemeden erişim engeli!

Medya Kamu haber sitesi tarafından gündeme getirilen şok iddialar ve bu iddialara karşı Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü'nün yaptığı açıklamayı birlikte yayınladığımız 'Meçhul Haber Sitesinden Genel Müdürle İlgili Şok İddia!' haberimize Ankara 7'nci Sulh Ceza Hakimliğinin verdiği kararla erişim engeli getirildi.

Söz konusu haberin gerçeğe aykırı olduğu, haberin sunuş şeklinin kişilik haklarına saldırı niteliği taşıdığı gerekçesiyle Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği ile Genel Müdür Ayhan Karayama ayrı ayrı erişimin engellenmesi talebinde bulunurken, Ankara 7'nci Sulh Ceza Hakimliği; yayın içeriğinde sarf edilen ifadelerin talep edenin kişilik haklarını ihlal ettiği sonucuna varıldığı gerekçesiyle kabul etti.

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği ile Genel Müdür Ayhan Karayama, erişimin engellenmesi talebini 19 Eylül'de bulunurken, söz konusu hâkimlik aynı günde karar verdi.

Diğer yandan Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin açıklama yaptığı ve açıklamanın tamamen yayınlandığı haber için erişimin engellenmesi talebiyle mahkemeye başvurması dikkat çekti.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 70 Adet Yorum Yapılmış.
28 Kasım 2017, 11:22

Komedi

Tugrul H.
Bakanım şu camiada hep boş adam var üstten alta kadar lütfen şunları az ötede oynamaya davet eder misiniz?Merkez Birliğinden başla Bölgeler,İştirakler hep tıri vıri,vasiretsiz işe yaramaz adamlarla harbi güldür güldür show devam b Devamı..Bakanım şu camiada hep boş adam var üstten alta kadar lütfen şunları az ötede oynamaya davet eder misiniz?Merkez Birliğinden başla Bölgeler,İştirakler hep tıri vıri,vasiretsiz işe yaramaz adamlarla harbi güldür güldür show devam böle iyi... Yiyin yiyin başka iş yapmayın yazıklar olsun şu camianın geldiği hale bak maşallah ağalarım keyifler yerinde...
23 Kasım 2017, 09:20

Hambaliza ) soru ? Hani Ekim ayında tkk değişimi !!!
23 Kasım 2017, 04:38

Sorumlusunuz!..

Perşembe
Bu resimdeki adamın durduğu her dakika ülkeye, çiftçiye, kuruma ve kişilere verdiği her türlü zarardan 5 aydır her şeyi bilmesine rağmen mıymıylanıp duranlar bu cürümleri işleyenler, göz yumanlar kadar sizde sorumlusunuz. Daha dü Devamı..Bu resimdeki adamın durduğu her dakika ülkeye, çiftçiye, kuruma ve kişilere verdiği her türlü zarardan 5 aydır her şeyi bilmesine rağmen mıymıylanıp duranlar bu cürümleri işleyenler, göz yumanlar kadar sizde sorumlusunuz. Daha dün el altından 110 milyon liralık bir ihale kotardı, yarın başka bir inşaat firmasına çiftçinin sırtından kıyak yapmak için personelin ensesinde boza pişiriyor.
22 Kasım 2017, 11:22

doktor

gubrts
Razi,raintrade deki adamlarını atmak lazım hisse bitirdi bizi, çöp çaput oldu. duyun bu gubrf hisselerini. kim bakıyor bu razi raintrade para nereye gitti. ne oldu. hangi yönetici var burda, ne yapıyor bunlar.
20 Kasım 2017, 12:08

emeklı hızmetlı
BU KURUMA SAHIP CIKIN HIC BIR DESTGI DEVLET GUVENCESI OLMAYAYAN BIR KURUM CIFCILERIN ÖZ SERMASIYLE AYAKTA DURAN BIR KURUM SAN SÖHRET SALTANAT YUKARILARDANIN UMURUNDAMI ALAN ALTTABAKAYA OLUR BU KURUMA SAHIP CIKILMASSA CIFC Devamı..BU KURUMA SAHIP CIKIN HIC BIR DESTGI DEVLET GUVENCESI OLMAYAYAN BIR KURUM CIFCILERIN ÖZ SERMASIYLE AYAKTA DURAN BIR KURUM SAN SÖHRET SALTANAT YUKARILARDANIN UMURUNDAMI ALAN ALTTABAKAYA OLUR BU KURUMA SAHIP CIKILMASSA CIFCILIK BITMIS DURUMDA CIFCI BORC YATIRAMIYOR BIZ BU YUKU KALDIRAMIYORUZ DEYIP ISTIARAKLERE DEVIR EDILIRSE SASMAYIN
17 Kasım 2017, 15:11

GÜÇ KİMDE

HAKLI HAKSIZ
MERHABA KOOP PERSONELİNİN YAPMIŞ OLDUĞU UFAK BİR İHMAL HATA VE UYGUNSUZ İŞLERİN ÜZERİNE GİDİLİYOR. ŞİKAYET OLMASA BİLE ORTAĞIN EVİNE KADAR GİDİLİP GÖZ KORKUTARAK ŞİKAYETÇİ OLMASI İSTENİYOR. PERSONEL NEDEN NİÇİN NAS Devamı..MERHABA KOOP PERSONELİNİN YAPMIŞ OLDUĞU UFAK BİR İHMAL HATA VE UYGUNSUZ İŞLERİN ÜZERİNE GİDİLİYOR. ŞİKAYET OLMASA BİLE ORTAĞIN EVİNE KADAR GİDİLİP GÖZ KORKUTARAK ŞİKAYETÇİ OLMASI İSTENİYOR. PERSONEL NEDEN NİÇİN NASIL YAPTIĞINI AÇIK ÇA BELİRTİYOR. PERSONEL YÖNETMELİĞİNDE VE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİNDE BİR CEZA İLE SONUÇLANACAK OLAN İŞ VE İŞLEMLER DE SIRF YUKARIYA ŞİRİN GÖZÜKMEK İÇİN PERSONELİN İŞ AKTİ FES EDİLİYOR. AMA GENEL MÜDÜRLÜKTE YAPILAN HİLELİ İHALELER VE YOLSUZLUKLAR ÖRT BAS EDİLİYOR. BÖLGE MÜDÜRLERİ KENDİLERİNE KADAR GELECEK OLAN YOLSUZLUKLARI DA ÖRT BAS EDİYORLAR. ÖRNEK EŞME KAYA KOOPERATİFİ VE FELAHİYE KOOPERATİFİ BÜTÜN CUMHURİYET SAVCILARINA GÖREVE DAVET EDİYORUM. TARIM KREDİ KOMPLE DENETİMDEN GEÇMELİ VE SORUŞTURULMALI.
23 Ekim 2017, 21:33

adalet

bülent
iddanın ötesine geçmiş belgeler yayınlanıyor çok üzücü gülüyoruz ağlanacak halimize sayın bakanım görün şu kurumun halini
21 Ekim 2017, 20:08

talimatlar verildi. TEMEL KRİTER UYUM Değişim/ dönüşüm süreci öyle uzun zaman aralığına yayılmayacak. Bir an önce istifası istenen belediye başkanlarının, dava bilinciyle hareket edip görevi bırakmaları ve hemen ardından d Devamı..talimatlar verildi. TEMEL KRİTER UYUM Değişim/ dönüşüm süreci öyle uzun zaman aralığına yayılmayacak. Bir an önce istifası istenen belediye başkanlarının, dava bilinciyle hareket edip görevi bırakmaları ve hemen ardından devletin tepe bürokrasisindeki kapsamlı değişimin yapılması planlanıyor. Bu arada kurumlardaki yeniden yapılandırma çalışmasının altyapısı da hazırlanıyor. Yeni dönemin temel kriteri uyum... AK Parti teşkilatlarında en alt kademelerden başlayarak il başkanı - belediye başkanı - milletvekili uyumu, bakanlıklar arasında uyum, Cumhurbaşkanlığı-hükümet uyumu, bürokraside uyum, politikalarda uyum... Yeni sisteme uyumsuzluk gösteren, icraatlarıyla halkın tepkisini çeken, kişisel network’larıyla öne çıkan, kendi çıkarlarını ve ikbalini vatandaşın çıkarlarının önünde gören, partinin ilkeleriyle ters düşenlerin bu süreçte elimine olacağı iddia ediliyor
21 Ekim 2017, 17:27

Gubre fabrikları

teknisyen
Raintrade gübretasa baksan yeter neler oldugunu anlamak icin. Raziye giden, raşntrade yonetimdekiler sirketleri masallah 3 e 5 e katladılar, yazık, bakalım ciftinin vebalı needer.
19 Ekim 2017, 14:02

emeklı personel
BUKURUMA GELEN GENEL MUDURLER KURULUSUNDAN BERI HEP AYNI BENCE GENEL MURLUK BÖLGE MUDURLUKLERI KAPATILACAK BU KURUMA BIR FAYDASI YOK ZARAR KOOP VE ISTIRAKLER TEK CATI ALTINDA BIRLESTIRILECEK

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ