Fahrettin Poyraz Tarım Kredi'de köklü değişikliğe gitti

04 Ocak 2018 00:40
TARIM KREDİ'NİN ÜST YÖNETİMİ DEĞİŞTİ
TARIM KREDİ'NİN ÜST YÖNETİMİ DEĞİŞTİ
Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin üst yönetiminde geniş çaplı bir değişiklik yapıldı.(NOT: Mobil cihazlar için haberin devamı ok yönünde)
1 / 13
YENİ GENEL MÜDÜR ÇALIŞMA EKİBİNİ KURUYOR
YENİ GENEL MÜDÜR ÇALIŞMA EKİBİNİ KURUYOR
Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Merkez Birliğinin üst yönetiminde köklü bir değişikliğe gitti.
2 / 13
GENEL MÜDÜR YARDIMCILARININ 3'Ü DEĞİŞTİ
GENEL MÜDÜR YARDIMCILARININ 3'Ü DEĞİŞTİ
Tarım Kredi Kooperatiflerinde dört Genel Müdür Yardımcısından 3'ü değişirken, daire başkanlıklarında da görevden almalar ve değişiklikler yapıldı.
3 / 13
REHBERLİK VE TEFTİŞ KURULU BAŞKANI DEĞİŞTİ
REHBERLİK VE TEFTİŞ KURULU BAŞKANI DEĞİŞTİ
Değişiklikler bununla da sınırlı kalmadı. Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanı Ali Erdem Saatçi görevden alınırken, Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Güngör, Bereket Sigorta Genel Müdürü oldu.
4 / 13
TARNET'E YENİ GENEL MÜDÜR ATANDI
TARNET'E YENİ GENEL MÜDÜR ATANDI
Tarım Kredi'nin önemli iştiraklerinden olan TARNET'e de yeni genel müdür atandı.
5 / 13
YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER ŞÖYLE
YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER ŞÖYLE
Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin üst yönetiminde yapılan değişiklikler şöyle:
6 / 13
ÖMER EKŞİ GÖREVDEN ALINDI
ÖMER EKŞİ GÖREVDEN ALINDI
Genel Müdür Yardımcısı Ömer Ekşi görevden alındı.
7 / 13
İSMAİL HAKKI BÜCÜK GÖREVDEN ALINDI
İSMAİL HAKKI BÜCÜK GÖREVDEN ALINDI
Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı Bücük görevden alındı.
8 / 13
MAHMUT GÜNGÖR BEREKET SİGORTA GENEL MÜDÜRÜ OLDU
MAHMUT GÜNGÖR BEREKET SİGORTA GENEL MÜDÜRÜ OLDU
Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Güngör ise Bereket Sigorta Genel Müdürü oldu.
9 / 13
3 YENİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ATANDI
3 YENİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ATANDI
Görevden alınan genel müdür yardımcılarının yerine ise Ankara Büyükşehir Belediyesinden Özgür Güven, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Fevzi Yücetepe ve Sayıştay’dan Dr. Ahmet Bağcı getirildi.
10 / 13
REHBERLİK VE TEFTİŞ KURULUNA MUAZ SAKA GETİRİLDİ
REHBERLİK VE TEFTİŞ KURULUNA MUAZ SAKA GETİRİLDİ
Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanı Ali Erdem Saatçi görevden alınırken yerine Muaz Saka getirildi.
11 / 13
TARNET'E ALİ AKGÜL GETİRİLDİ
TARNET'E ALİ AKGÜL GETİRİLDİ
TARNET Genel Müdürlüğüne ise Ali Akgül getirildi.
12 / 13
DAİRE BAŞKANLIKLARINDA YAPILAN DEĞİŞİKLİK
DAİRE BAŞKANLIKLARINDA YAPILAN DEĞİŞİKLİK
Daire Başkanlıklarında yapılan değişiklikler ise şöyle; Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına İlyas Kılıç, Strateji ve Teşkilatlanma Daire Başkanlığına Fikret Doğan ve Pazarlama Daire Başkanlığına Fatih Zekeriya Yerlikaya getirildi. TARIMDAN HABER
13 / 13

Yorumlar

Toplam 50 Adet Yorum Yapılmış.
03 Mart 2018, 23:57

Adalet

Garip
Önce zihniyet değişimi lazım tarımı mahvettiler personel ne yapacağını şaşırdı
27 Ocak 2018, 14:53

29/01/2018 tüm bölge mdrleri değişmeli gnmüdür 3.hamlesi ..mg ve zyk ye güven bağlayanlar sze destwk çıkarlarsa birilerini t.k yi karşılarına alıelar t.k ise a.k iyi tanıronu yedi çünki ..z.k m.g vunu bilin t.k güçlü biridir a.k b Devamı..29/01/2018 tüm bölge mdrleri değişmeli gnmüdür 3.hamlesi ..mg ve zyk ye güven bağlayanlar sze destwk çıkarlarsa birilerini t.k yi karşılarına alıelar t.k ise a.k iyi tanıronu yedi çünki ..z.k m.g vunu bilin t.k güçlü biridir a.k bilir ..eğeer okumazsan sizi tanıyanlar ilwtir sana t.k rehahiyedendir vesselam
18 Ocak 2018, 11:25

Bereket

Fahri
Bereket sigorta da adım adım bereketsiz günlere gidildiğini görülmekte çok yazıl oluyor
13 Ocak 2018, 11:00

Tarnet de geeçekten temizlik başladı devamıda gelecektir. Bakalım görecez
13 Ocak 2018, 00:56

MÜFEDDİŞ

SAYIN GENEL MÜDÜRÜM ÖNCELİKLE YENİ GÖREVİNİZ HAYIRLI OLSUN KURUMİCİN SAYIN GENEL MÜDÜRÜM BUNCA BUKURUMDA YOLSUSLUKLAR OLDU BUNLARIN HESABINI İNANIYORUMKİ BİRİLERİNE SORARSINIZ İNŞALLAH BUNUN NEBALI COK BÜYÜKTÜR SAYIN GENEL MÜ Devamı..SAYIN GENEL MÜDÜRÜM ÖNCELİKLE YENİ GÖREVİNİZ HAYIRLI OLSUN KURUMİCİN SAYIN GENEL MÜDÜRÜM BUNCA BUKURUMDA YOLSUSLUKLAR OLDU BUNLARIN HESABINI İNANIYORUMKİ BİRİLERİNE SORARSINIZ İNŞALLAH BUNUN NEBALI COK BÜYÜKTÜR SAYIN GENEL MÜDÜRÜM ŞUAN EMEKLİSİ GECEN YÖNETİCİLER VAR BUNLARIDA EMEKLİ EDİNKİ ADELET YERİNİ BULSUN BİRDE BEYLİK OVA SÜTE COK KISAZAMAN İCERİSİNDE MÜFEDDİŞ GÖREV LENDİRİN SÜTLER CÜPE KİDİYORMUŞ OYÜZDEN ACİLEN MÜFEDDİŞ GÖREVLENDİRİN BU ARADA BUKURUMDA BUKADAR YOLSUSLUKLAR OLDU BUNDAN YÖNETİM SORUMLU DEYİLMİ NİCİN ORDA VARLAR ?????
08 Ocak 2018, 09:55

Yükselme

Koop
Genel müdurumuz personel yönetmeliğinı acilen değiştirmesini bekliyoruz hiç başarı olmayanların bölgeye karşı uyumlu çalış yılını beklé unvanı kap yerine başarı ve performansa dayalı sisteme gecmeli erken yükselmenin önü a Devamı..Genel müdurumuz personel yönetmeliğinı acilen değiştirmesini bekliyoruz hiç başarı olmayanların bölgeye karşı uyumlu çalış yılını beklé unvanı kap yerine başarı ve performansa dayalı sisteme gecmeli erken yükselmenin önü açılmalıdıŕ özeĺlikle müdürluķ unvani için 2 yıl tek başına çalışmalı koop başarısına göre unvan veriĺmelidir
07 Ocak 2018, 11:17

Öyle deme selim kardeş bu şirkette müdür olduktan sonra tulum giyip tek çalışan sivaslı. Falan filan müdürü okadar şirketi düşünüyorki türkiyede en ucuz malzeme sivasta olduğu için oradan alıyor bazı malzemeleri sonuçta türkiy Devamı..Öyle deme selim kardeş bu şirkette müdür olduktan sonra tulum giyip tek çalışan sivaslı. Falan filan müdürü okadar şirketi düşünüyorki türkiyede en ucuz malzeme sivasta olduğu için oradan alıyor bazı malzemeleri sonuçta türkiyenin merkezinde sivas orada ucuz olmayacakta ankaradamı ucuz olacak bu adam kahraman her yolsuzluğun üstüne gitmiş birisi laf söylemeyin
07 Ocak 2018, 09:11

En ust yonetimi degismemis

Gizli No
En ust yonetim degismemis. Ayhanzedelerin ahi var ustlerinde.
07 Ocak 2018, 09:05

Yorumsuz

Genç Osman
MSaka FZYerlikaya tekrar göreve geldi ya geçmişteki yaptıkları unutulup biri Konya b şaha kaldırdı biri merkez birliğini uçurdu demekki sonumuz yakın genel müdürüm bunlardan bir numara olmaz bence tekrar bir düşünün
07 Ocak 2018, 01:33

Olurmu hiç selim kardeş sivaslı tulum giyip hala müdürlük yaparken çalışıyor adamın eli yüzü kap kara geliyor. Ayrıca türkiyenin en ucuz malzemeleride sivasta olmaliki bazı malzemeleri tarnet sivastan almakta adam akıllı ankarada he Devamı..Olurmu hiç selim kardeş sivaslı tulum giyip hala müdürlük yaparken çalışıyor adamın eli yüzü kap kara geliyor. Ayrıca türkiyenin en ucuz malzemeleride sivasta olmaliki bazı malzemeleri tarnet sivastan almakta adam akıllı ankarada herşey pahalı sivas türkiyenin merkezinde ya bütün malzemeler ucuz orada hakkı ödenmez sivaslının büyük adam....

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.