Çiftçilerimiz her zaman baş tacımız!

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, '14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü' dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, "Ülkemizin kalkınmasında, ekonomimizin büyümesinde, üretim ve verimliliğin artırılmasında, hayat standartlarının yükseltilmesinde, tarımsal üretimin her kademesinde alın teri olan çiftçilerimiz, her zaman baş tacımızdır" dedi.

Çiftçilerimiz her zaman baş tacımız!

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, “14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Poyraz, mesajında "Ülkemizin kalkınmasında, ekonomimizin büyümesinde, üretim ve verimliliğin artırılmasında, hayat standartlarının yükseltilmesinde, tarımsal üretimin her kademesinde alın teri olan çiftçilerimiz, her zaman baş tacımızdır.

Bu bilinçle, bir buçuk asırdır hizmet vermekte olan Tarım Kredi Kooperatifleri ise her zaman çiftçilerimizin ve ülke tarımının destekçisi olmaya devam edecektir.Bizlerin desteği ve çiftçilerimizin emeği ile tarımsal üretimde yaşanan artış; gıda, yem, ilaç ve imalat sanayimizin ham madde ihtiyacını karşılayacak, ithalatı azaltacak, ihracatı arttıracak ve dolayısıyla ülkemizin ekonomik anlamda büyümesi konusunda büyük faydalar sağlayacaktır.

Toprağın bereketinin üretime, üretimin zenginliğe ve huzur ortamına katkı sağlaması dileğiyle, çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü'nü kutluyor, bereketli ve kazançlı bir gelecek diliyorum." ifadelerine yer verdi.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 12 Adet Yorum Yapılmış.
12 Temmuz 2018, 10:56

TARNET İLE ÇALIŞANLARA KADRO

Tarnet Çalışanları
Tarım kredi Kooperatiflerinin çok kıymetli saygı değer Genel Müdürümüz sizi saygı ile selamlıyorum Biz Tarım Kredi Kooperatiflerinde Tarnet A.Ş. şirket personeli olarak çalışmaktayız.Bütün kurumlarda bizim gibi çalışan arkada Devamı..Tarım kredi Kooperatiflerinin çok kıymetli saygı değer Genel Müdürümüz sizi saygı ile selamlıyorum Biz Tarım Kredi Kooperatiflerinde Tarnet A.Ş. şirket personeli olarak çalışmaktayız.Bütün kurumlarda bizim gibi çalışan arkadaşlara kadro verildi . Bizlerede kadro verilirse çok sevinirim.Kimimiz evli kimimiz evlenecek hepimizin çoluğu çocuğu var bizlere sahip çıkın Tek umudumuz sizsiniz sayın Genel Müdürüm bizlere yardımcı olun bizlere kooperatiflerde kadro verin.Saygılar sunarız.
17 Mayıs 2018, 03:05

İftar

Ramazan
Bölge birlikleri zorla kaynaşma adı altında kooperatiflere iftar düzenletiyorlar. Gariban çiftçileri çağırsalar iyi kendileri çalıyor kendileri yiyor. Bu iftarları yapacaklarına o paralarla Ramazan paketi yapılarak fakir ve ihtiyacı Devamı..Bölge birlikleri zorla kaynaşma adı altında kooperatiflere iftar düzenletiyorlar. Gariban çiftçileri çağırsalar iyi kendileri çalıyor kendileri yiyor. Bu iftarları yapacaklarına o paralarla Ramazan paketi yapılarak fakir ve ihtiyacı olan ortaklara dağıtılsa iyi olmazmı sayın genel müdür bu konuya ela alırsanız çok kişi memnun olacak ve sevaba gireceksiniz. Zaten kurum çalışanları yiyip içip geziyorlar bari garibanlar faydalansın.
17 Mayıs 2018, 02:58

İftar

Ramazan
Sayın genel müdür konuşmanıza bakınca gece gündüz çiftçiyi düşünüyorsunuz gibi anlaşılıyor. Ancak uygulamalara bakınca çiftçi için geldiğimizden beri ne gibi çözümler buldunuz veya uygulamaya koydunuz. Ucuz kredi bulup çift Devamı..Sayın genel müdür konuşmanıza bakınca gece gündüz çiftçiyi düşünüyorsunuz gibi anlaşılıyor. Ancak uygulamalara bakınca çiftçi için geldiğimizden beri ne gibi çözümler buldunuz veya uygulamaya koydunuz. Ucuz kredi bulup çiftçiye kredimi kullandırdınız? En iyi yaptığınız işler, personel atamaları, kurumda başka iş bilen personel yokmuş gibi aynı isimleri yer değiştirmek, en önemliside geçmişde kurumun nerdeyse batmasına sebep olacak idarecilerin aklına uyarak şirketleri birleştirmek ve kurumun en büyük yolsuzluğunu kapatmaya çalışmak birde sayın genel müdür bakanlık personeli ile yaptığınız istişareye ayırdığınız zamanı kurum için ayırırsanız belki bu kuruma faydanız olacaktır. Birde Ramazan ayında lüks restaurantlarda verilen iftarlara dikka
15 Mayıs 2018, 21:45

Tbmm kartını iade etmeyenler

Hükümet sözcüsü
Bugün bakıyoruz ki dilleri ile söylediklerini kalbi tasdik etmeyenler hizmet edeceğiz adı altında başka şeylere hizmet ediyor bunu da yavaş ilerleyerek şartları oluşturduğunda uygulamaya koyuyor.bütün cinbazlıklarını yaparken kelime Devamı..Bugün bakıyoruz ki dilleri ile söylediklerini kalbi tasdik etmeyenler hizmet edeceğiz adı altında başka şeylere hizmet ediyor bunu da yavaş ilerleyerek şartları oluşturduğunda uygulamaya koyuyor.bütün cinbazlıklarını yaparken kelime oyunlarını iyi kullanıyor küçük harcamalarında tasarruf zırhına bürünürken bir taraftan büyük ihaleler peşkeş çekiyor kurumda yeterince var olan birim varken aynı birimi tekrar oluşturup adamlarını yerleştiriyor.gözümüz üstünüzde ve deprem yakın...olma sonra yaniK
15 Mayıs 2018, 20:42

Bölgeler hazır ol!!!

Hükümet sözcüsü
Bugün araştırma yaptırdığımız komisyon tarımkredi hakkında bir rapor sundu raporda Yok yoktu fakat ilgimizi çeken bir detay vardı ki çiftçiye faydası dokunsun diye bas bas bağırarak işe alınan ziraat mühendislerimizin Kooperatifle Devamı..Bugün araştırma yaptırdığımız komisyon tarımkredi hakkında bir rapor sundu raporda Yok yoktu fakat ilgimizi çeken bir detay vardı ki çiftçiye faydası dokunsun diye bas bas bağırarak işe alınan ziraat mühendislerimizin Kooperatifler yerine,araziye yakın yerler yerine bölge müdürlüklerinde istihdam edildiğine şahit olduk bunların başında İzmir,balıkesir,Sakarya bölge müdürlüklerinin olduğunu gördük bu düzene aleni çağrımız ziraatçiler tarlaya sloganımız yetecektir.
15 Mayıs 2018, 20:41

Gizli mihraklar

Hükümet sözcüsü
Bugünlerde siyonizmin uşakları,gücü ve parayı Tanrı edinmiş olan üst akıl Türkiye’mize saldırıyor.vazifemiz silahı alıp siyonizmin üstüne gitmek değildir.ancak her birey yaptığı işi en iyi yapmaya çalıştığı vakit bükül Devamı..Bugünlerde siyonizmin uşakları,gücü ve parayı Tanrı edinmiş olan üst akıl Türkiye’mize saldırıyor.vazifemiz silahı alıp siyonizmin üstüne gitmek değildir.ancak her birey yaptığı işi en iyi yapmaya çalıştığı vakit bükülmez bilek olarak yumruğu sert bir şekilde vurabilmek mümkün olacaktır küffara. Bunun başı samimiyettir.samimi olalım yanlızım diyen bir adam var o adamı vazife almış Kurum yöneticileri yanlız bırakmamalıdır.liderler zor doğar reis bir liderdir o liderin başarısı samimiyettir.kuruma gelince 2019 da vekil bakan olacağız diyenler vekil aday adayı dahi olmaya cesaret gösteremeyince soranlara reis seçimlerde tehlike görmüyor ki haber göndermedi biz şehirlerimizin bütünleştiricisiyiz diyorlar siz bir hiçsiniz!!!
15 Mayıs 2018, 10:21

Sayın genel müdür. Doğru yoldasın. Başarılar. Adamlar tarım krediye genel müdür olamayınca malesef çamur atıyorlar. Başarılar.
15 Mayıs 2018, 09:40

baştacı sitem edene .

tarım kredi (adı kredi ) ata sözü ayağını yorganına göre uzat demişler . sen çiftci isen göz göre göre zarar edeceğin bir işe girer misin . giriyorsan en büyük aptal sensin çiftci sömürülecek bir yanı yok fiyat net gayet açık Devamı..tarım kredi (adı kredi ) ata sözü ayağını yorganına göre uzat demişler . sen çiftci isen göz göre göre zarar edeceğin bir işe girer misin . giriyorsan en büyük aptal sensin çiftci sömürülecek bir yanı yok fiyat net gayet açık . işine gelir alırsın işine gelmez almaz sın zorlayanmı var seni hemşerim (bu gelen genel müdürmü sizi batırdı senet senin imza senin )
14 Mayıs 2018, 21:44

senol
nasıl baş tacınız anlayamıyoruz çiftçinin dumanı cıktı öldurdunuz olusundemi baş tacı yapacaksınız
14 Mayıs 2018, 21:39

Bölgeler hazır ol!!!

Hükümet sözcüsü
Bugün araştırma yaptırdığımız komisyon tarımkredi hakkında bir rapor sundu raporda Yok yoktu fakat ilgimizi çeken bir detay vardı ki çiftçiye faydası dokunsun diye bas bas bağırarak işe alınan ziraat mühendislerimizin Kooperatifle Devamı..Bugün araştırma yaptırdığımız komisyon tarımkredi hakkında bir rapor sundu raporda Yok yoktu fakat ilgimizi çeken bir detay vardı ki çiftçiye faydası dokunsun diye bas bas bağırarak işe alınan ziraat mühendislerimizin Kooperatifler yerine,araziye yakın yerler yerine bölge müdürlüklerinde istihdam edildiğine şahit olduk bunların başında İzmir,balıkesir,Sakarya bölge müdürlüklerinin olduğunu gördük bu düzene aleni çağrımız ziraatçiler tarlaya sloganımız yetecektir.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ