Çiftçi ve üreticilerin bayramını kutladılar!

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü ve Genel Müdür Fahrettin Poyraz, Kurban Bayramı dolayısıyla birer mesaj yayınladılar. Külcü ve Poyraz, çiftçi ve üreticiler başta olmak üzere Tarım Kredi personelinin bayramını kutladılar.

Çiftçi ve üreticilerin bayramını kutladılar!

Külcü mesajında,Birlik, beraberlik ve toplumsal yardımlaşmanın en üst seviyede yaşandığı, duygu ve sevinçlerin paylaşıldığı Kurban Bayramı'na bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kurban Bayramı, özellikle yardımlaşma ve paylaşmayı ifade etmektedir. Kurban ibadeti, kişiye gerektiğinde malını ve canını Allah yolunda feda edebilme bilincini aşılar.

Bu duygular içerisinde idrak edeceğimiz Kurban Bayramı'nın ülkemize birlik, beraberlik, sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. Çiftçi ve üreticilerimiz başta olmak üzere, ülkemizin dört bir yanında ortak çiftçilerimize hizmet vermeyi kendisine görev edinen personelimizin mübarek Kurban Bayramı'nı kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz ise mesajında şunları kaydetti:

“İçerisinde pek çok güzellikleri barındıran Kurban Bayramı'yla bir kez daha buluşmanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz. Bayramlar; sevgi, kardeşlik, dostluk, barış, birlik ve beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma duygularının coşku ile yaşandığı özel günlerdir. Bu güzel ve coşkulu bayram günlerinde gönül kapılarını birbirimize açmalı, aramıza koyduğumuz mesafeleri kaldırarak şefkat ve merhamet elimizi birbirimize uzatmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin, çiftçilerimizin ve değerli çalışma arkadaşlarımın bayramını içtenlikle kutlar, tüm İslam alemine ve insanlığa hayırlara vesile olmasını Cenabı Hak'tan niyaz ederim”

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
01 Eylül 2018, 22:09

Gübre

Fahrettin
Bu yazıyı okuyan herkese saygılar .bu günlerde gübre nin pahalılığı gündeme geldi . Ben bildiğim kadarını anlatıcam.şim genel müdür önce onu bunu ziyaret Edip durucana kurumun çiftçinin .personelin sorunlarıyla ilgilenmeye yönel Devamı..Bu yazıyı okuyan herkese saygılar .bu günlerde gübre nin pahalılığı gündeme geldi . Ben bildiğim kadarını anlatıcam.şim genel müdür önce onu bunu ziyaret Edip durucana kurumun çiftçinin .personelin sorunlarıyla ilgilenmeye yönelirse .daha iyi olcak .şu an duraklama dönemine girmiş vaziyete kurum .şu an bölgelerde konuşulan o gidicekmiş bu gelicekmis .ne yapıcaksanız yapın yapmıcaksanızda çeki düzen verin. Basına gübrenin neden pahalandıgını anlatın.cifci ne den pahalandıgını bitmesinden yarar var.bu yazıyıyı okuyanlara saygılar.
30 Ağustos 2018, 10:52

Sayın çelik Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin yüz bin lira olan maaşını otuzbin liraya indirecektiniz sözümüzü tuttunuzmu bu kurumda yarı aç yarı tok yirmi beş yıl görev yaptım ve kooperatifleri zirveye çıkardık.asga Devamı..Sayın çelik Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin yüz bin lira olan maaşını otuzbin liraya indirecektiniz sözümüzü tuttunuzmu bu kurumda yarı aç yarı tok yirmi beş yıl görev yaptım ve kooperatifleri zirveye çıkardık.asgari ücretin 1800 lira olduğu bir devirde nasıl oluyorda bu genel müdüre yüz bin lira maaş veriyorsunuz.eyer yaratanın hak ve adaleti varsa yarın mahşer gününde bunun hesabını kooperatifçilers nasıl vereceksiniz hakkımı helal etmiyorum mahşerde iki elim yakınında olacak

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ