1 milyon çiftçiye ‘bütçe eğitimi’ verilecek!

Tarım Kredi Kooperatifleri, geçtiğimiz Haziran ayında başlattığı 'Bütçesini Bilen Çiftçi' eğitim programının tanıtımı için 19 Aralık'ta Borsa İstanbul'da gong töreni düzenleyecek. 'Bütçesini Bilen Çiftçi' eğitim programında 1 milyon çiftçiye finansal okuryazarlık eğitiminin verilmesi hedefleniyor.

1 milyon çiftçiye ‘bütçe eğitimi’ verilecek!

Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği (FODER) ve Tarım Kredi Kooperatifleri işbirliğinde Tarım Kredi çalışanlarına “Bütçesini Bilen Çiftçi Eğitmen Eğitimi" verildi. Haziran ayında başlayan eğitimden geçen Tarım Kredi çalışanları da çiftçiye doğru bütçe kullanımı için finansal okuryazarlık eğitimi verecek.

Tarım Kredi Kooperatifleri, geçtiğimiz Haziran ayında başlattığı 'Bütçesini Bilen Çiftçi' eğitim programının tanıtımı için 19 Aralık'ta Borsa İstanbul'da gong töreni düzenleyecek. Eğitimlerde çiftçilerin para yönetimi konusunda doğru bilgiyle etkin kararlar verebilmeleri ve parayı yönetmelerinde anahtar beceriler kazanmaları amaçlanıyor.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 7 Adet Yorum Yapılmış.
21 Aralık 2018, 22:35

ÇİFTÇİ DİYELİKİ VAŞŞŞŞŞŞŞ

BİTÇE EĞİTİMİMİ VIY ANAMMMMM
Geçen sene Mozot 3 liraydı Bu sene Kaççççç 6 lira. Geçen Sene Gübre Kaç Liraydı. 70 TL bu sene kaç lira 120 lira. Geçen Sene faizler Kaçlardaydı %15 lerde Şimdi %40 Larda.İ Geçen sene 50 lira olan yem be sunu 80 TL Sizin verdi Devamı..Geçen sene Mozot 3 liraydı Bu sene Kaççççç 6 lira. Geçen Sene Gübre Kaç Liraydı. 70 TL bu sene kaç lira 120 lira. Geçen Sene faizler Kaçlardaydı %15 lerde Şimdi %40 Larda.İ Geçen sene 50 lira olan yem be sunu 80 TL Sizin verdiğiniz eğitim. BÜTÇE DEĞİLLLLLLL EMİİİİİİ. BİTÇEEE EĞİTİMİ. VERİN BAKAK EĞİTİMİ İYİCE BİTEK
18 Aralık 2018, 10:07

Adil olmak

Emekçi
Sayın idareciler , ilk önce Bölge müdürlerinizi eğitip hak , hukuk gözeterek personelini mutlu etmeyi , unvanları verirken kul hakkı yememeyi , adamcilik yapıp personel arasında fitne çıkarmamak lazım gelir , adil olmak , adaletli olmak Devamı..Sayın idareciler , ilk önce Bölge müdürlerinizi eğitip hak , hukuk gözeterek personelini mutlu etmeyi , unvanları verirken kul hakkı yememeyi , adamcilik yapıp personel arasında fitne çıkarmamak lazım gelir , adil olmak , adaletli olmak budur , ilk önce kendimizi egitelim , adaletin olmadığı bir yerde huzur da bereket de Olmaz. Saygılarımla
17 Aralık 2018, 07:11

Bu işte bir iş var

Gereksiz bir eğitim. TKK tüm işler bitti gong hee kendine gel içinde çözemediğin bir sürüsü sorun var hallettin kalktın borsa he saçma sapan işlere neden imza atmaya çalışıyor sunuz. Acil genel müdür ve o yönetimin değişmesi ger Devamı..Gereksiz bir eğitim. TKK tüm işler bitti gong hee kendine gel içinde çözemediğin bir sürüsü sorun var hallettin kalktın borsa he saçma sapan işlere neden imza atmaya çalışıyor sunuz. Acil genel müdür ve o yönetimin değişmesi gerek. O eğitim yerine yeme 1 tl indirim yap daha hayırlıdır.
16 Aralık 2018, 15:33

Olur mu?

Rozcan
Finansal okur yazarlık eğitimi alıp bunu bir milyon bütçesini bilen çiftçi yetiştirmek kulağa hoş geliyor. Çalıştığı kurumda maliyet hesabı yapamayan personelin, zamlar ve faizden dolayı iki yakasını bir araya getiremeyen çiftçi Devamı..Finansal okur yazarlık eğitimi alıp bunu bir milyon bütçesini bilen çiftçi yetiştirmek kulağa hoş geliyor. Çalıştığı kurumda maliyet hesabı yapamayan personelin, zamlar ve faizden dolayı iki yakasını bir araya getiremeyen çiftçiye eğitim verecek olmasına kuşkuyla bakıyorum. İnşallah yanılıyorumdur...
16 Aralık 2018, 15:32

çiftçi
yazık bü ülkeye dünyanın en yüksek faizini uygulayan tarım kredi çifçiye ne ögretecek tefeciligimi
16 Aralık 2018, 14:37

Hey

Ortak
Çiftçide paramı varda finans eğitimi vereceksiniz.Söylenenler doğruymuş İrfan Güvendinin ekibi iş başında diyorlardı irfanın bu fikrini bunlar hayata geçiriyor Finansal eğitimde Genel Müdür maaşını alt şirketleri, idarecilerin k Devamı..Çiftçide paramı varda finans eğitimi vereceksiniz.Söylenenler doğruymuş İrfan Güvendinin ekibi iş başında diyorlardı irfanın bu fikrini bunlar hayata geçiriyor Finansal eğitimde Genel Müdür maaşını alt şirketleri, idarecilerin kurnazlıklarını yön kurulunun bilmeden attıkları imzaları aldığı ücretleri yollukları da anlatırsanız daha inandırıcı olur
16 Aralık 2018, 12:59

Cep Delik

Cep delik
Çiftçinin cebi delik. Cepte olmayan paranın eğitimini verecekler. Allah akıl fikir versin. Bu eğitimde maksat nedir

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Merkez Birlikler HABERLERİ