TESK: Ucuz eti Rekabet Kurulu’na taşıdı!

Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, iki market zincirinin ucuz et satmasından rahatsızlık duyduklarını belirterek, ucuz et satışını Rekabet Kurulu'na taşıdıklarını söyledi.

TESK: Ucuz eti Rekabet Kurulu’na taşıdı!

TESK Başkanı Bendevi Palandöken, meseleyi rekabet Kurulu'na taşıdıklarını ifade ederek, şunları kaydetti: "TESK olarak yapmamız gerekeni yaptık. Rekabet Kurulu'na taşıdık. Neticesini bekliyoruz. Rekabet Kurumu, 'Bu haksız rekabet' dediği an bu iş duracak. Bu etin satışı da, bugünkü Hıfzısıha kanunlarına göre, bir haksızlık yapıldığı kanaatindeyim. Esnafın da bu arada zammın müsebbibi gibi gösterilmesi esnaf sanatkar açısından son derece olumsuz."

TARIMDAN HABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Kooperatifler ve Birlikler HABERLERİ