Tarım sanayicileri dernek kurdu

Tarım sektöründe boy gösterecek yeni bir dernek kuruldu. Tarım Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TARSİD) Antalya'da kuruldu.

Tarım sanayicileri dernek kurdu

Türk tarım sektörünün ortak akılla gelişmesi, katma değer oluşturması ve sektörde istihdam yaratma vizyonuyla kurulan dernek, ilk genel kurulunu yaptı. TARSİD Yönetim Kurulu Başkanı Argun Şahin, öncelikli hedeflerinin Türk tarım sektörünün ve dernek üyelerinin gelişmesi, sektörde katma değer oluşturulması, karlılık, istihdam ve ihracat olduğunu bildirdi.

TARIMDAN HABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Kooperatifler ve Birlikler HABERLERİ