Şarbonla ilgili 'operasyon' iddiası

Türkiye şarbon hastalığıyla çalkalanırken, Bursa Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yıldırım Oran, şok bir iddiayı öne sürdü. Hastalığın aynı anda birçok ilde ortaya çıkmasının şüphe uyandırdığını söyleyen Oran, “Bunun Türkiye üzerinde bir operasyona bağlı olarak gerçekleştiği kanaatini uyandırdı" dedi.

Şarbonla ilgili 'operasyon' iddiası

Oran, şarbon hastalığıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Şarbon hastalığıyla alakalı bizim dikkatimiz çeken aynı anda birkaç noktada başlamış olması. Bunun Türkiye üzerinde bir operasyona bağlı olarak gerçekleştiği kanaatini uyandırdı. Toplumda birden panik havasının ortaya çıkması, insanların tedirgin edilmesiyle bu şekilde değerlendiriyoruz. Bir anda birkaç yerde ortaya çıkması, insanları tedirgin etme hedefine ulaşıldığını gösteriyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti güçlüdür. Allah'ın izniyle bunları atlatacaktır" dedi.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 7 Adet Yorum Yapılmış.
06 Eylül 2018, 20:43

Ureticidir bizim ülkemizin üreticisi yapmıştır bu oyunu vurun....
05 Eylül 2018, 18:09

dıj güçler

vettek
detödür o :D
05 Eylül 2018, 10:16

Az Mantık

Vet.Sağ.Tek.
Az Mantık..Yağışların sellerin bol olması sebebiyle toprakla üzeri örtülen mihraklar ortaya çıktı. çünkü bu basil hava ile temas edince sporlaşır en az 40 yıl yaşadığı bilinir. bununda suçunu bari ele atmayın. siz işinizi ya Devamı..Az Mantık..Yağışların sellerin bol olması sebebiyle toprakla üzeri örtülen mihraklar ortaya çıktı. çünkü bu basil hava ile temas edince sporlaşır en az 40 yıl yaşadığı bilinir. bununda suçunu bari ele atmayın. siz işinizi yapın. bizde işimizi yapalım.
05 Eylül 2018, 09:32

İhtimal dahilindedir ...

Horoz Nuri
Fetö de olabilir evet dolar operasyonuna baktığımızda uzak bir ihtimal değil bence bu konu da dikkatli olmak lazım ve her ihtimali yabana atmamak lazım amaç panik ve tedirginlik havasını doruğa çıkarmak insanlar kestikleri ve yedikleri Devamı..Fetö de olabilir evet dolar operasyonuna baktığımızda uzak bir ihtimal değil bence bu konu da dikkatli olmak lazım ve her ihtimali yabana atmamak lazım amaç panik ve tedirginlik havasını doruğa çıkarmak insanlar kestikleri ve yedikleri kurban etinden bile şüpheye düşmüş durumdalar ve kurumlara muraacat ediliyor operasyon olabilir ...
05 Eylül 2018, 08:42

Tüm yorumları okuyunca insan çok üzülüyor. Tarım bakanlığına bağlı kurumlara tarımla ilgisi olmayan bir sürü yönetici atanmış. Polis ilahiyatcı sosyolog mimar Eee ne beklersin daha neler çıkacak bakalım. Allaha emanet yaşıyoru Devamı..Tüm yorumları okuyunca insan çok üzülüyor. Tarım bakanlığına bağlı kurumlara tarımla ilgisi olmayan bir sürü yönetici atanmış. Polis ilahiyatcı sosyolog mimar Eee ne beklersin daha neler çıkacak bakalım. Allaha emanet yaşıyoruz. Artık eti ilahiyatçı okur polis korur mimar plan çizer sosyolog ta yedikten sonra ne olur der. Eee bu yöneticilerle durum ortada
04 Eylül 2018, 22:18

Duygusal olarak güzel

İrfan
Bence kurban bayramı öncesi hayvan hareketleri vardı.gelen otların bile etkisi olabilir.ben sahada 17 yıl çalıştım.eskidendi yaygındır. Aşısı var.paniğe gerek yok
04 Eylül 2018, 19:20

Hadi ordan

HDM
Operasyonmus dış mihraklarin işiymiş fazla filim izleme başgan ortada büyük bir beceriksizlik var

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Kooperatifler ve Birlikler HABERLERİ