Recep Konuk aday olmadı

AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, 27'inci dönem Genel Seçimlerinde milletvekilliği başvurusunda bulunmadı.

Recep Konuk aday olmadı

24 Haziran'daki seçimde AK Parti'den aday olmayacak milletvekilleri belli oldu. 22 milletvekili yeniden aday olmazken, aday olamayan vekiller arasında Ali Babacan, Beşir Atalay, Cemil Çiçek, İsmail Kahraman, Mehmet Ali Şahin'in ve Recep Konuk'ta yer aldı.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
05 Mayıs 2018, 16:31

ibo
tam tarım bakanı olacak birisi aslında.Düzeltse düzeltse ancak bu düzeltirdi tarım ve hayvancılığı.o şans da gitti o zaman.
04 Mayıs 2018, 08:37

Bakan

Birisi
Umarım tarım bakanı olarak atanacağı için, m.vekilliğine başvuru yapmamıştır.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Kooperatifler ve Birlikler HABERLERİ