Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Sırbistan’dan et ithal edeceğiz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sırbistan'dan 5 bin ton et ithal edilmesi için anlaşma imzalandığını söyledi. Erdoğan, “Kotanın bir bölümün Peşter yaylasındaki hayvanlar için kullanılması arzumuzdur" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Sırbistan’dan et ithal edeceğiz!

Resmi ziyaretleri için Sırbistan 'da bulunan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Novi Pazar önünde halka hitap etti. Konuşmasında Sırbistan ile ekonomik ilişkilere değinen Erdoğan, “Dün 5 bin ton et ithalatıyla ilgili imzalar atıldı. Sırbistan'da aştığımız kotanın bir bölümün Peşter yaylasındaki hayvanlar için kullanılması arzumuzdur" ifadelerini kullandı.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 6 Adet Yorum Yapılmış.
04 Kasım 2017, 15:38

Yerli üretimi bitirdiniz

Seher
Sırplar mı müslüman?dalga mı geciyosunuz,bosnak katliamını yapan sıplardan et alcaz ve bogazınızdan gececek öyle mi!zıkkım yeyin
16 Ekim 2017, 08:36

Et kasaptan alınır... Sıralar müslüman kasabı olduğuna göre doğru bir karar
13 Ekim 2017, 23:41

Doğru

Yeliz ksrlı
Bakan bey eksikleri gördü ve düzeltmeye çalışıyor, umutum biraz olsun bakanbeyin gelişiyle yeşermeye başladı
13 Ekim 2017, 00:51

Tayyip baba doğru

Aleyna mayda
Cumhurbaşkanımız hakli, yalnız alt kısım yanıltıyor, bakanlıkta hemşehrıcilik olursa batmaya mahkumuz, urfa yöresi bakanlıkta at oynadiyor, ey cumhirbaşkanım dikkat et, bu ülkede mehdi beh gelmış geçmiş en iyi bakan, gitti ülke t Devamı..Cumhurbaşkanımız hakli, yalnız alt kısım yanıltıyor, bakanlıkta hemşehrıcilik olursa batmaya mahkumuz, urfa yöresi bakanlıkta at oynadiyor, ey cumhirbaşkanım dikkat et, bu ülkede mehdi beh gelmış geçmiş en iyi bakan, gitti ülke tarım ve hayvancılığı bitti, hala neden duruyon ey cumhurbaşkañım
12 Ekim 2017, 21:18

Bedavevi

Mustafagigit
Gelin istannbula et bedave etcok ucuz
12 Ekim 2017, 08:56

1 Hafta yeter

HDM
İstanbulun günlük et tüketimi salam sucuk pastırma dahil yaklaşık 1000 ton. yani gelecek et bir hafta zor yeter.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Hayvancılık HABERLERİ