Tarnet’te yeni dönem

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği iştiraki olarak kurulan TARNET A.Ş yeniden yapılanıyor. Genel müdür değişikliği sonrası göreve getirilen Huzeyfe Yılmaz, kurumun tarım politikaları ve gıda güvenilirliği konularında teknoloji yoğun projelere odaklamayı amaçlıyor.

Tarnet’te yeni dönem

Yeni dönemde Tarnet, stratejik planını hazırlayarak Türkiye Tarım Kredileri Kooperatifi ve iştirakleri başta olmak üzere dijital dönüşümün öncüsü olmayı hedefliyor. Bu kapsamda tarım alanındaki “büyük veri” ve teknolojik gelişmelerden yararlanmak amacıyla “Uluslararası Tarım Teknolojileri Zirvesi” çalışmalarına başladı.

Tecrübe ve uzman kadrosuyla kamu ve özel sektörde farklı kurum ve kuruluşlara da proje bazlı yazılım hizmetleri, donanım tedariki ve iletişim altyapısı hizmetleri sunan Tarnet'in, teknoparklarda yapılan çalışmaları takip ederek tarımda inovasyon kültürüne yatkınlığı artırmayı hedefliyor. Bu kapsamda bünyesindeki Tarnet Akademi ile eğitim ve danışmanlık alanında da hizmet verecek.

Huzeyfe Yılmaz Kimdir?

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Yılmaz, Gazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliğinde yüksek lisans yaptı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde dil eğitimi aldı.

2001-2005 yılları arasında Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde Mühendis ve Teknik İşler Müdür yardımcısı olarak çalışan Yılmaz, 2005-2014 yılları arasında Türksat A.Ş'de, Ankara İl Müdürü, Teknik İşletme Müdürü, Kocaeli İl Müdürü ve Altyapı İşletme Direktörlüğünde çalıştı. Gençlik Spor Bakanlığı'nda; 2014-2018 yılları arasında Bilgi İşlem Dairesi Başkanı, 2017-2018 yılları arasında ise Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürü olarak görev yaptı.

2018 Aralık itibari ile TARNET A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütmekte olan YILMAZ, evli ve iki çocuk babası olup İngilizce ve Arapça biliyor.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 5 Adet Yorum Yapılmış.
06 Mart 2019, 02:41

YENİ LOGO

tarnet logo
Tarnet in yeni logosunun berbat olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Gerçi web sitelerinde bile bu logo kullanılmadığına göre...
05 Mart 2019, 14:13

Reklamlar

Reklamlar
Neden atandi? Sence birileri birileri ile tanışmasa atanir mi? Maasi kac lira? Maasini nerden aliyor? Sirketin sermayesi nereden geliyor? Ve en onemlisi bu arkadaslar maaslarla makam araclariyla krallik yasarken biz sogan patates ariyoruz. Devamı..Neden atandi? Sence birileri birileri ile tanışmasa atanir mi? Maasi kac lira? Maasini nerden aliyor? Sirketin sermayesi nereden geliyor? Ve en onemlisi bu arkadaslar maaslarla makam araclariyla krallik yasarken biz sogan patates ariyoruz... Afiyet olsun
05 Mart 2019, 10:16

Proje üretmeyin

Yenilikciler
Yeni projeler ile yola çıkan genel müdürlerin Tarnet 'e nasıl zarar verdiğini defalarca gördük.mevcut düzeni koruyun yeter. Kooperatife ucuz hizmet edin yeter. Maceraya gerek yok
04 Mart 2019, 23:09

Takviye cevap

Ebû Bilgisayar
Fahrettin Beyin iyi tercihte bulunduğunu yazmışsın. Tarım Kredi bilgi işleme Tarneti hackleten,işe yaramaz boşu arkadaş hatrina atayan kim? Adile Naşit mi atadı? Bu doğru tercih mi?
04 Mart 2019, 14:32

Hayırlı olsun

takipçi
Sayın Huzeyfe bey’e hayırlı olsun Fahrettin bey iyi kararlar alıyor ancak yem de bazı sıkıntılar devam ediyor yem özellikle piyasa şartlarından yukarıda bir seviyede satılmak zorunda kalıyor çünkü ucuz hammadde temininde sıkıntı Devamı..Sayın Huzeyfe bey’e hayırlı olsun Fahrettin bey iyi kararlar alıyor ancak yem de bazı sıkıntılar devam ediyor yem özellikle piyasa şartlarından yukarıda bir seviyede satılmak zorunda kalıyor çünkü ucuz hammadde temininde sıkıntı yaşanıyor satınalma nın başındaki zat olaya fazla eğilmiyor hala Çelik çomak oynuyor bazı şube müdürleri ile arası açık ve şubelerdeki eski satınalma personelleri ile şube içi olayları öğrenip dürtmeye çalışıyor

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Güncel HABERLERİ