Tarım Bakanlığında atama bekleyen memur adaylarından teşekkür ziyareti!

Tarım ve Orman Bakanlığında atama bekleyen memur adayları verdiği destekten dolayı Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk'ü ziyaret ederek, teşekkür ettiler.

Tarım Bakanlığında atama bekleyen memur adaylarından teşekkür ziyareti!

Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, Tarım ve Orman Bakanlığı'nda personel yetersizliğinin giderilmesi için ihtiyaç olan tüm meslek gruplarında atama yapılmasını talep etmişti. Öztürk, bu talebini de hizmet kolundaki diğer taleplerle birlikte geçtiğimiz günlerde Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye iletmişti.

Tarım ve Orman Bakanlığı'nda atama bekleyen memur adayları da verdiği bu destekten dolayı bugün Öztürk'ü makamında ziyaret ederek, teşekkür ettiler. Öztürk, ziyaretle ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Tarım ve Orman Bakanlığı'na atama bekleyen kardeşlerimizin temsilcilerinden beklenti ve sorunlarını dinledik. Geçtiğimiz günlerde sayın Bakanımız Bekir Pakdemirli'ye ilettiğimiz, yeni personel alımı talebimiz ve bu konudaki çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik” dedi.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 10 Adet Yorum Yapılmış.
12 Ocak 2019, 08:06

Mehmet efendi yalakası

Atama Bekleyen Veteriner Hekim
Mehmet efendi yalakası sen kim oluyorsun da bizlere akıl veriyorsun.Bu kadar bakanlık kadro açarken haklarını arayan meslektaşlarımaakıl vermek sana düşmez.Gereksiz seni başka yerde havla burası ciddi bir sayfa aksi durumda aşın mevcut Devamı..Mehmet efendi yalakası sen kim oluyorsun da bizlere akıl veriyorsun.Bu kadar bakanlık kadro açarken haklarını arayan meslektaşlarımaakıl vermek sana düşmez.Gereksiz seni başka yerde havla burası ciddi bir sayfa aksi durumda aşın mevcut bende .
10 Ocak 2019, 16:36

BOŞ İŞLER

MÜHENDİSBEY
Kendimin dahi üye olduğu bu sendikanın yöneticileri üyelerinin hakları için çaba sarfetmemekte, sürekli yeni atanan bürokratlara çiçeklerle , hediyelerle ziyaretler gerçekleştirmekte ve sosyal medyada paylaşmakta, haktan adaletten uza Devamı..Kendimin dahi üye olduğu bu sendikanın yöneticileri üyelerinin hakları için çaba sarfetmemekte, sürekli yeni atanan bürokratlara çiçeklerle , hediyelerle ziyaretler gerçekleştirmekte ve sosyal medyada paylaşmakta, haktan adaletten uzak bal tutan parmağını yalar mantığı ile bakanlığın yağlı, kaymaklı işlerinde yer tutmaktadırlar. Kongre ve toplantılarını da bol yıldızlı otellerde yaparak üyelerin aidatlarını yemektedirler. Bakanlık bürokratları ile yapılan idari kurul toplantılarında kayda değer ilerlemeler elde edilememektedir. İstifa mekanizması açık ve gündemdedir.
10 Ocak 2019, 13:11

mevcutta çalışanlara ne katkıları olmuş ki atama bekleyen adaylara katkıları olsun
09 Ocak 2019, 19:50

Yeter diyen Şahsiyetsize hitab

Ziraat Mühendisi
Yeter diyen şahsiyetsiz mehmet efendi.Senin yaran var sanırım.Yoksa niye için içini yiyor.Sana mı düştü bizlere akıl vermek dalkavukluk yapma hıyar
09 Ocak 2019, 18:26

AİDAT ALMA BAŞKANLIĞI

İlçe Tarım Müdürü
Sevgili memur adayları kardeşler, mevcut memurlara hangi hak yada haklar kazandırmışlar ki medet umuyorsunuz? Giderler bürokratların odalarında bir iki resim çekinip dönerler. Sizinle resim çekindikleri gibi.
09 Ocak 2019, 13:08

Samimi Sendikacı

Tarımcı
Hüseyin bey özüyle sözüyle bir, gayretli bir sendikacı. Samimiyet olunca sonuç da alınır inşallah. Başarılar diliyorum.
09 Ocak 2019, 12:55

Üyeleri ve sorunlarını yok sayarak daha ne kadar gidebilirler bilmiyorum ama eninde sonunda lastik patlar. Bu kadar tepki birgün mutlaka karşılarına istifa formu olarak gelecektir.
09 Ocak 2019, 11:19

yeterrr

Mehmet
tarım bakanlığı memur sayısını artırınca daha çokmu hizmet edeceğinimi sanıyorsunuz.Gidin o vatandaşa vereceğiniz aklınızı (vet. ziraat)kendinize kullanında tarım hayvancılık gelişsin
09 Ocak 2019, 09:01

Koop sen taşeron uydurma sendi

Koop sen mi ne nane bizde var ne hak arar ne iş yapar taşeron lar sürünsün taşeron uydurma sendikası
08 Ocak 2019, 21:32

Bana eski başkanını söyle

Toçbirsen üyeleri arasında bir anket yapsada kendi üyeleri sendikaları haklarında ne düşünüyor öğrense. En iyi yaptıkları iş mazeret üretmek. Akparti hükümetinin başarılarını sahiplenmek ve yapmak istemedikleri işleri bakanl Devamı..Toçbirsen üyeleri arasında bir anket yapsada kendi üyeleri sendikaları haklarında ne düşünüyor öğrense. En iyi yaptıkları iş mazeret üretmek. Akparti hükümetinin başarılarını sahiplenmek ve yapmak istemedikleri işleri bakanlığın üzerine atmak. Biz uğraşıyoruz bakanlık istemiyor. Biz uğraşıyoruz başka sendikalar engelliyor. Yersen!

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Güncel HABERLERİ