Şeker fabrikası satıldı çiftçi çamura saplandı!

Şeker fabrikaları özelleştirildi, çiftçi çağ atladı! Hem de öyle bir çağ atladı ki, çamura saplanmış traktörüyle tarlada dans ediyor! Fabrikalar özelleştirildiğinde çiftçinin daha rahat edeceğini söyleyenler, şimdi bu görüntü karşısında ne diyecekler, çok merak ediliyor!

Şeker fabrikası satıldı çiftçi çamura saplandı!

Elbistan Şeker Fabrikası'nda pancar çiftçisinin çilesi devam ediyor. Kar altında kalan şeker pancarıyla gündeme gelen bölgedeki sıkıntıların devam ettiği ortaya çıktı.

Elbistan Şeker Fabrikası'nı alan özel firmanın keyfi uygulamalarından dolayı pancar alımı Aralık ayına sarkarken, çiftçinin pancar yüklü traktörü tarlada çamura saplandı. Traktörü çamurlu tarladan kurtarmak için hem çekici olarak başka bir traktör hem de büyük bir iş makinesinin yardımıyla ancak çıkarabildi.


Elbistan Şeker Fabrikası'nda çiftçi pancarını teslim etmek için çamurla mücadele ederken, geçtiğimiz haftalarda A Haber tarafından bölgeden yapılan haberde çiftçinin hiçbir mağduriyet yaşamadığı iddia edilmişti. Ancak ortaya çıkan görüntüler durumun hiç de öyle anlatıldığı gibi olmadığını gösterirken, çiftçinin sahipsizliği de belgelenmiş oldu.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 3 Adet Yorum Yapılmış.
21 Aralık 2018, 11:54

bunlar betondan anlar camuru topragı bilmez
19 Aralık 2018, 23:06

yok öyle yagma avrupa birincisiyiz
19 Aralık 2018, 22:14

T.Bkn dedigi gibi

Murat
Ciftci cok cok calisip az kazanacak Dedikleri gibi yapiyorlar

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Güncel HABERLERİ