Cumhurbaşkanı Erdoğan: Komisyoncular vurgunu yapıyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gıda fiyatlarında yaşanan artışla ilgili konuştu. Gıdada tedbir alacaklarını söyleyen Erdoğan, “Üreticiden tüketiciye kadar, arada bu komisyoncular var ya, vurgunu bunlar vuruyor" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Komisyoncular vurgunu yapıyor!

Partisinin grup toplantısında konuşan Erdoğan, “Dün kabine toplantısında bazı tedbirler için Gıda, Tarım Bakanımız olmak üzere bazı tedbirler alacağız. CHP ve avenesi başta olmak üzere ellerini ovuşturarak ülkemizin yere kapaklanmasını bekleyenler bir kez daha hüsrana uğrayacaktır. Üreticiden tüketiciye kadar, arada bu komisyoncular var ya, vurgunu bunlar vuruyor. Herkes karını alıyor. Bu işte farklı adımlar atmak suretiyle üreticiden çıkıp tüketiciye gelen süreci sağlamak gayreti içinde olacağız. Her şeyde bu fiyatlara gerekirse ayar çekme kararını aldık, adımlarımızı atacağız" dedi.

TARIMDAN HABERYorumlar

Toplam 9 Adet Yorum Yapılmış.
09 Şubat 2019, 18:59

Destek

Mehmet
Yem bitkisi destegi ne zaman yatacak
06 Şubat 2019, 16:56

Kenan tek
Eyyyyyyyyyy amerika Eyyyyyyyyyy tramp Eyyyyyyyyyy israil Eyyyyyyyyyy feto...
06 Şubat 2019, 11:54

Eeee bir şekilde gündemi değiştirmek lazım seçimler yanaştı. Gübre ,ilaç, yem fiyatlarına hiç sesiniz çıkmıyor .Birde eyyy tarım kredi kooperatifleri deseniz.% 110 zamlanan tarım ilaçları var.%80 zamlanan tohumlar var.
06 Şubat 2019, 09:59

16 yıl

gunes
16 yıldır ağzınızda sakız oldu bu komisyoncular? 16 yıldır bunu bılıyorsunuz neyi bekliyorsunuz hala?
06 Şubat 2019, 09:29

tarım kredi !!

tarım kredi kanunsuz faiz görmüyor musun reyis
05 Şubat 2019, 23:53

tutun ve alkol

mehmet
15 milyon kayıp bandrol milyarlar ediyor kimlerin cebine gitti bu bandroller nerde kullanıldı suanda aynı ekip hala işbasında niye uzerıne gidilmiyor
05 Şubat 2019, 19:58

Sen tarıma destek değil köstek oldun hep. Asıl vurgunu sen vurdun. Kendi kendine hasım üretiyor. Yok stokcular yok aracılar. Ama en basta sen
05 Şubat 2019, 19:42

Fatura destek parasi

Reissssss
Sayin cumhur baskanimm ocak ayinin sonunda yatacak diyodunuz halen yatmadi yatirin şu parayi artik adimiz çifcilikten cikti borclulara yalanci cikiyoruzz
05 Şubat 2019, 19:03

Yani

HDM
Eeeeee

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Güncel HABERLERİ