Çiftçinin anketinden rahatsız oldu!

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Başkanı Şemsi Bayraktar, Tarımdan Haber'in facebook sayfasında başlattığı anket çalışmasından tedirgin oldu. Bayraktar'ın talimatıyla bütün oda başkanlarına mesaj atılarak kesinlikle ankete katılmamaları istendi. TZOB Yönetim Kurulu üyelerinin de anket sonuçlarını manipüle etmek için tehditkâr yorumlarda bulunmaları dikkat çekti.

Çiftçinin anketinden rahatsız oldu!
Çiftçinin sorunları karşısında harekete geçmeyen TZOB Başkanı Bayraktar, Tarımdan Haber'in anket çalışmasını manipüle etmek için TZOB'un bütün birimlerini harekete geçirdi.

TZOB BAŞKANI NEDEN RAHATSIZ OLDU?

TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar, Tarımdan Haber'in bugün facebook sayfasında başlattığı ve tamamen çiftçinin TZOB'a yönelik memnuniyetini ortaya çıkarmak için yapılan anket çalışmasından neden rahatsız oldu?

ANKET SONUÇLARINI MANİPÜLE ETMEK İÇİN HAREKETE GEÇTİLER!

Tarımdan Haber olarak anket sonuçlarının sağlıklı olması için hiçbir duyuru ve yönlendirme yapılmamasına rağmen Bayraktar'ın talimatıyla TZOB yönetim kurulu üyeleri başta olmak üzere bütün oda başkanları ile TZOB personelinin anket sonuçlarını manipüle etmek için harekete geçirilmesi manidar bulundu.

ÇİFTÇİNİN TZOB'A YÖNELİK MEMNUNİYETİNİ ORTAYA KOYMAK İÇİN ANKET ÇALIŞMASI BAŞLATTIK

Tarımdan Haber olarak, çiftçinin TZOB'a yönelik memnuniyetini ortaya koymak için bugün bir anket çalışması başlattık. Bir gün sürecek olan anket sonuçlarının sağlıklı olması için hiçbir duyuru ve yönlendirme yapmadık.

Ankette çiftçiye; 'Türkiye Ziraat Odaları Birliği'nin ülke tarımına ve çiftçilerin haklarına yönelik çalışmalarından memnun musunuz? sorusunu yönelterek, görüş beyan etmelerini istedik.

ÇİFTÇİNİN GÖRÜŞ BEYAN ETMESİNİ BİLE İSTEMİYORLAR!

Ancak nedense TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar, hiç bir yerde sesini duyuramayan çiftçinin ankete katılarak objektif bir şekilde görüş beyan etmesinden bile aşırı derecede rahatsız oldu.

BAYRAKTAR'IN TALİMATIYLA BÜTÜN ODA BAŞKANLARINA MESAJ ATILDI!

Bayraktar'ın talimatıyla Türkiye genelindeki bütün oda başkanlarına birer mesaj atılarak, oda başkan ve yönetim kurulu üyelerinin kesinlikle ankete katılmamaları istendi. Çiftçinin sorunları karşısında harekete geçmeyen TZOB Başkanı Bayraktar'ın, Tarımdan Haber'in anketi için bütün örgütlerini harekete geçirmesi anlamlı bulundu.

Gönderilen mesajda anketin reyting için yapıldığı iddia edilerek şunlar kaydedildi: “Reyting için Ziraat Odalarımızı kullanıp anket düzenleyen internet sitelerini takip etmeyelim, oyuna gelmeyelim. Böyle anketlere katilmayalim. Alet olmayalım. Turkiye Ziraat Odalari Birligi..."

ANKETE KATILMAMALARI İÇİN BOYKOT ÇAĞRISINDA BULUNDULAR

Diğer yandan Tarımdan Haber'in facebook sayfasında anketin altına yapılan tehditkar yorumlar da dikkat çekti. TZOB Yönetim Kurulu üyeleri, Arslan Soydan, Hasan Kozoğlu, Bekir Şinasi Özdemir, başta olmak üzere oda başkanları, TZOB Basın Müşaviri, TZOB birim müdürlerinin anket sonuçlarını manipüle etmeye yönelik çok sayıda yorumda bulunmaları ve çiftçiyi ankete katılmamaları için boykot çağrısında bulunmaları dikkat çekti.

ÇİFTÇİYE GÖRÜŞÜNÜ SORDUĞUMUZ İÇİN VATAN HAİNİ DE OLDUK!

TZOB YÖNETİM KURULU ÜYELERİNDEN İFTİRA VE BOYKOT ÇAĞRISI!

İFTİRADA SINIR TANIMADILAR!

ÇİTÇİNİN SİTESİ TARIMDAN HABERİ KARALAMAYA KALKTILAR

Oda başkanlarının Tarımdan Haber'i itham eden yorumlar da bulunmaları da anlamlı bulundu. Artvin Ziraat Odası Başkanı Köksal Portakal, Tarımdan Haber'i, ithalatçı bir firmanın sözcülüğünü yapmakla suçlarken, TZOB Yönetim Kurulu üyesi Hasan Kozoğlu'nun da çiftçiler tarafından takip edilen ve sektörün en etkin haber sitesi olan Tarımdan Haber'i karalamaya yönelik şu sözleri manidar bulundu: “Reyting peşinde koşan, sahte fake hesaplarla yorum yazdıran bir siyasi görüş ve kuruluşa hizmet eden bu sayfayı protesto ediyoruz. Yorum yapmıyoruz. Takip etmiyoruz. Uyduruk ankete de katılmıyoruz"

FACEBOOK SAYFASININ PUANLAMASINI DA DÜŞÜRMEK İÇİN HAREKETE GEÇTİLER!

Bayraktar'ın talimatıyla anket sonuçlarını manipüle etmek için harekete geçen TZOB yönetiminin diğer yandan Tarımdan Haber'in facebook sayfasının puanlamasını da düşürmek için topluca hareket etmeleri anlamlı bulundu.

TARIMDAN HABER'DEN ÇİFTÇİYE AÇIK ÇAĞRI!

Tarımdan Haber olarak, yarın sona erecek olan anket çalışmasına bütün çiftçiyi katılmaya davet ediyoruz. Tarımdan Haber'in facebook sayfasında devam eden ankete katılarak TZOB yönetiminin anket sonuçlarını manipüle etmesine müsaade etmeyelim.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 33 Adet Yorum Yapılmış.
17 Ocak 2019, 20:25

Şu anda bıtmis durumdayız

Asim eser
Her yerimiz bankalarla icralık hayvani alan yok borlarimizi ödeyemiyoruz ne olur halimiz allah yardımcımız olsun
15 Ocak 2019, 09:42

Altın yumurtlayan tavuğu kimse kesmek istemez .ziraat odalarının bana hiçbir + yok her sene giderim 300 500 tl para veririm o kadar.Nasıl sulama birlikleri dsi ye devredildi su bulamazken çok şükür bu sene hiç sıkıntı çekmedik.Ziraat o Devamı..Altın yumurtlayan tavuğu kimse kesmek istemez .ziraat odalarının bana hiçbir + yok her sene giderim 300 500 tl para veririm o kadar.Nasıl sulama birlikleri dsi ye devredildi su bulamazken çok şükür bu sene hiç sıkıntı çekmedik.Ziraat odaları da Çiftlik olmuş ve hiçbir faydası yok.
14 Ocak 2019, 09:53

Denizli güzelköy

Ferhat ak
Çiftçi bu kan emici lerden kadar....bu uyandıklarında Z odası adı altında çiftçiden dömürdükleri paralarla geçimlerini sağlıyorlar..
14 Ocak 2019, 08:59

Çiftfçi

Ta
Çiftfçi olarak hiç bir şey duzenli deyildir ne ziraat odalari nede tarim ilçeler dosya yapiyon ziraat odasi ayri ucret aliyor tarım ilçe ayri aliyor sanki para basiyor çiftfçi bunlar devlet olarak çiftfiçiye destek olacka yerde bizleri Devamı..Çiftfçi olarak hiç bir şey duzenli deyildir ne ziraat odalari nede tarim ilçeler dosya yapiyon ziraat odasi ayri ucret aliyor tarım ilçe ayri aliyor sanki para basiyor çiftfçi bunlar devlet olarak çiftfiçiye destek olacka yerde bizleri soyurlar nerde bu çiftfçi lerin başkani savunmak yok emegi savunma yok eee ben çiftfçi başkaniyim çiftçi biterse en baştakilerde biter bunu bilin tşkr ederim saygilar
13 Ocak 2019, 21:37

Ziraat odası ve sendika kar ne

Seğmenağa
Ziraat odası ve sendika lar esnaf odaları şoförler odası ancak soygun yeri yapılan bir şey yok aidat çok.lüks arabalar şoförler tam çiftlik
13 Ocak 2019, 20:48

Toprağın üstü varsa altıda var topraaaamm. Helal olsun Tarımdan haber. Com site yöneticilerine
13 Ocak 2019, 17:14

ziraat

elvan ersungur
odasının çifçiye hiç bir faydası yok çiftçiden alınan paralar nereye gidiyor
13 Ocak 2019, 17:13

Kapatın

Levent
Ziraat odası tk.koop bunlar ne işe yarar tek kelime arpalıktır.kapatınız.ilçe tarım müdürlüğüne bir kişi memur koydunmu al sana ziraat odası gerisi ayrıcalıktır.tarım kredi koop gelince bankaların üzerinde yüksek faizle satış Devamı..Ziraat odası tk.koop bunlar ne işe yarar tek kelime arpalıktır.kapatınız.ilçe tarım müdürlüğüne bir kişi memur koydunmu al sana ziraat odası gerisi ayrıcalıktır.tarım kredi koop gelince bankaların üzerinde yüksek faizle satış yapıyor.Çiftçiler yüksek maliyet düşük gelir karşısında sürünüyor batıyorlar.ama çiftçilerin başı olan kişi koltuğunda oturuyor sesi soluğu çıkmıyor onun için diyorum kapatın
13 Ocak 2019, 16:32

Yonka

Mevlut
Çifçiye hangi bir kuruluş destek veriyor hiçbiri herkes çifçiye soyma derdinde
13 Ocak 2019, 15:40

şikayet

kazım yeşil
bizim ziraat odası başkanı altında vosvegen cadyy kıran tuvalet elbise personeli kendi sülalesi diğer çalışanların işine son verdi akşama kadar nerde açılış düğün dernek oralarda gezmesini biliyor hiç bir zaman odasında bulunmuy Devamı..bizim ziraat odası başkanı altında vosvegen cadyy kıran tuvalet elbise personeli kendi sülalesi diğer çalışanların işine son verdi akşama kadar nerde açılış düğün dernek oralarda gezmesini biliyor hiç bir zaman odasında bulunmuyor ama aidat almasını faiziyle biliyorlar hiç bir çiftcinin işini halletmiş değildir ne işe yaradığını kendisi dahi bilmiyor bu adamlardan ne beklesin çiftci kardeşlerim kapatılsın bizde aidat ödemekten kurtulalım.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Güncel HABERLERİ