Toç Bir-Sen’e tebrik ziyareti

23 Kasım 2017 22:42
Toç Bir-Sen'de Tebrik Yoğunluğu
Toç Bir-Sen'de Tebrik Yoğunluğu
​Geçtiğimiz hafta sonu yapılan olağanüstü genel kurulda Toç Bir-Sen Genel Başkanı olan Hüseyin Öztürk ve yeni yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Yönetim Kurulunu tebrik eden ziyaretçiler, büyük ve güçlü Toç Bir-Sen ailesinin başarılı çalışmalarının artarak devam etmesi temennisinde bulundular. (Not: Mobil cihazlarda haberin devamı ok yönünde)
1 / 10
Ahmet Gündoğdu'dan Tebrik Ziyareti
Ahmet Gündoğdu'dan Tebrik Ziyareti
Memur-Sen Onursal Genel Başkanı, AK Parti Ankara Milletvekili, TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
2 / 10
Ankara Orman Bölge Müdüründen Tebrik Ziyareti
Ankara Orman Bölge Müdüründen Tebrik Ziyareti
Ankara Orman Bölge Müdürü Veysel Kodalak, Toç Bir-Sen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
3 / 10
TİGEM ve TKK'dan Tebrik Ziyareti
TİGEM ve TKK'dan Tebrik Ziyareti
Tarım İşletmeleri Genel Müdürü Mehmet Taşan, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama, Kilis İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Songül Kadıoğlu ve Eskişehir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Salih Söğüt, Toç Bir-Sen'in yeni yönetimini tebrik etti.
4 / 10
Doğa Koruma ve Milli Parklar'dan Tebrik Ziyareti
Doğa Koruma ve Milli Parklar'dan Tebrik Ziyareti
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdür Yardımcıları Yusuf Kandazoğlu, Hayrettin Yıldırım, Osman Demirel ve Ethem Boz Toç Bir-Sen'i ziyaret ederek Hüseyin Öz ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.
5 / 10
İl Müdür Yardımcılarından Tebrik Ziyareti
İl Müdür Yardımcılarından Tebrik Ziyareti
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İl Müdür Yardımcıları tebrik etti.
6 / 10
Orman Mühendisleri Odasından Tebrik Ziyareti
Orman Mühendisleri Odasından Tebrik Ziyareti
Orman Mühendisleri Odası Birliğe Çağrı Grubu Merkez Yürütme Kurulu'nun üyeleri Toç Bir-Sen yönetimini tebrik etti.
7 / 10
Ankara Şubelerinden Tebrik Ziyareti
Ankara Şubelerinden Tebrik Ziyareti
Toç Bir-Sen'in Ankara Şubeleri ve Engelli Çalışanlar Komisyonu Toç Bir-Sen yönetimini tebrik etti.
8 / 10
Ulaştırma Memur-Sen'den Tebrik Ziyareti
Ulaştırma Memur-Sen'den Tebrik Ziyareti
Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen ve Yönetim Kurulu üyeleri Toç Bir-Sen yönetimi tebrik etti.
9 / 10
Azim ve Kararlılıkla Çalışacağız
Azim ve Kararlılıkla Çalışacağız
Toç Bir-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, konuklarına güzel temennileri için teşekkür ederek, üstlendikleri sorumluluğun bilinciyle yeni dönemde yeni bir enerjiyle, azimle ve kararlılıkla, daha büyük kazanımlara imza atacaklarını belirtti. (Tarımdan Haber)
10 / 10

Yorumlar

Toplam 7 Adet Yorum Yapılmış.
01 Aralık 2017, 07:14

al gülüm ver gülüm

mehmet
al gülüm ver gülüm genel başkan yardımcısı genel başkan olmuş,koskoca tarım camiasında başka adam yokmu,şubeleride bile kendilerine rakip olacak adamların önünü kesiyor bu zatı muhterem ,miadı dolmuş tebrik demek menfaat demek ko Devamı..al gülüm ver gülüm genel başkan yardımcısı genel başkan olmuş,koskoca tarım camiasında başka adam yokmu,şubeleride bile kendilerine rakip olacak adamların önünü kesiyor bu zatı muhterem ,miadı dolmuş tebrik demek menfaat demek koltuğkları bırakmamak demek menfaat demek allah akıl fikr versn herkese.
24 Kasım 2017, 23:06

Sendikacılık Yaparlar

Umarım
Umarım yeni yönetim birazcık da olsa sendikacılık yapar. Eski yönetimin işi gücü KESK'lileri şucu bucu diyerek idareye şikayet etmek, bakanlığın imkanlarını kullanarak caka satmaktı. Çalışanların sorunları devasa ve her geçen g Devamı..Umarım yeni yönetim birazcık da olsa sendikacılık yapar. Eski yönetimin işi gücü KESK'lileri şucu bucu diyerek idareye şikayet etmek, bakanlığın imkanlarını kullanarak caka satmaktı. Çalışanların sorunları devasa ve her geçen gün de bu sorunlar büyüyor.
24 Kasım 2017, 22:14

Gitmek iyidir.
Darisi diger tum gitmesi gerekenlere=TAGEM
24 Kasım 2017, 21:51

Kim İnanır
Günay 12 sene daha başkanlık yapsaydı Tarımcılara Lisans Tamamlama çıkartacaktı. Ormancılar rotasyondan kurtulacaktı. Mühendislere ek tazminat alacaktı. Süre az geldi süre. Yoksa kesin yapardı:)) Neyse belliki Günay ın bir günahı Devamı..Günay 12 sene daha başkanlık yapsaydı Tarımcılara Lisans Tamamlama çıkartacaktı. Ormancılar rotasyondan kurtulacaktı. Mühendislere ek tazminat alacaktı. Süre az geldi süre. Yoksa kesin yapardı:)) Neyse belliki Günay ın bir günahı var. Bununda bir cezası olmalıdır.
24 Kasım 2017, 12:03

sonsuzluk
neyi teprik ediyorlar,anlamış değilim.teprik etmekle geçiyor zaman:)
24 Kasım 2017, 09:11

Tocbirsen kabuğunu kırdı. Yeni yönetim herkese hayırlı olsun.
24 Kasım 2017, 00:53

Günay

o.a.h
Günaydan kurtulduk. Hikaye anlatmaktan başka bildiği nir şey yoktu. Darbe girişimine kadar çocukları fetö okulunda okuyan günay hesap versin

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.