TMO'nun 'Okul Üzümü' ihalesi TARİŞ'te kaldı

Toprak Mahsulleri Ofisi'nin önderliğinde bu yıl okullarda dağıtılacak okul üzümünün ihalesi yapıldı. Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin de katıldığı ihaleyi TARİŞ kazandı.

TMO'nun 'Okul Üzümü' ihalesi TARİŞ'te kaldı

ÖZEL HABER

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) önderliğinde 2016-2017 eğitim öğretim yılı ilk döneminde okullarda dağıtılacak üzüm ihalesi yapıldı. Geçtiğimiz günlerde yapılan ihaleyi TARİŞ kazandı. İhaleye Tarım Kredi Kooperatifleri de girmişti. 2016-2017 eğitim öğretim yılının ilk yarı yılında okullarda 2 bin ton üzüm dağıtılacak.
Yorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
20 Nisan 2017, 00:09

okul uzumu

ebru bakimci
Form doldurduğumuz halde odabaşı ilk öğretim okulunda kuru üzüm 3/a sınıfında okuyan bir öğrenciye torpilli olduğu için dağıtılnaktadır.madem tek bir çocuğa kuru üzüm dağitilacak neden form doldurttunuz.
20 Ekim 2016, 19:38

Ayıp olmazmıydı

HALİL DEFTERDAR
Bumihaleyi tarım kredi alsa ayıp olmazmıydı.OFİS yemekhanesinin ihtiyacı olan Ayran ve YOĞURT TARIM KREDİDEN alınıyor zaten

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Gıda HABERLERİ