Tarım Kredi’de yeni dönem başladı

06 Aralık 2017 22:45
TARIM KREDİ'DE POYRAZ DÖNEMİ BAŞLADI
TARIM KREDİ'DE POYRAZ DÖNEMİ BAŞLADI
​Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü olan Fahrettin Poyraz, bugün görevine başladı. Not: (Mobil cihazlar için haberin devamı ok yönünde)
1 / 12
TARIM KREDİ KAMUOYUNDA TANINMIYOR
TARIM KREDİ KAMUOYUNDA TANINMIYOR
Devir teslim töreninde önemli mesajlar veren Poyraz, kamuoyunun Tarım Kredi Kooperatiflerinden yeterince haberdar olmadığını belirterek, “Kurumumuz nasıl algılanıyor? Öneminin kim ne kadar farkında? Bu noktada karar vericiler, yöneticiler tarafından masaya yatırılması gerekiyor" dedi.
2 / 12
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A TEŞEKKÜR ETTİ
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A TEŞEKKÜR ETTİ
Tarım Kredi Kooperatiflerinin yeni Genel Müdürü Poyraz, kendisine olan inanç ve güvenlerinden dolayı başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Başbakan Binali Yıldırım, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Yönetim ve Denetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti.
3 / 12
DEVİR TESLİM TÖRENİNE YOĞUN KATILIM
DEVİR TESLİM TÖRENİNE YOĞUN KATILIM
Tarım Kredi Kooperatiflerinde yaşanan görev değişiminin ardından devir teslim töreni bugün yapıldı. TRT Arı Stüdyosunda gerçekleştirilen törene; Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, TBMM Komisyon Başkanları, Milletvekilleri, Anayasa Mahkemesi üyeleri, Sayıştay ve Danıştay mensupları, Tarım Kredi Kooperatifleri eski Genel Müdürü İrfan Güvendi, Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, Denetçiler, Daire Başkanları, Birim Müdürleri, şirket temsilcileri ve çok sayıda personel katıldı.
4 / 12
DESTEĞİMİZ SÜRECEK
DESTEĞİMİZ SÜRECEK
Genel Müdür Fahrettin Poyraz'ın çok zor bir görev üstlendiğine dikkat çeken Tarım Kredi Kooperatifleri Yönetim Kurulu Başkanı Külcü, “Allah yar ve yardımcısı olsun. İnşallah başarılı bir dönemde birlikte çalışırız. Bizler Merkez Birliği yönetimi olarak kurumumuzda görev alan Genel Müdürlerimize hep destek verdik bundan sonra da aynı desteği vereceğiz. Genel Müdürümüzün görevinin de hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
5 / 12
TARIM KREDİ STRETEJİK BİR KURUM
TARIM KREDİ STRETEJİK BİR KURUM
Yeni Genel Müdür Fahrettin Poyraz, Tarım Kredi Kooperatiflerinin stratejik bir kurum olduğuna dikkat çekerek; “Ulusal güvenlik anlamında en önemli kurumlarımızdan bir tanesi Tarım Kredi Kooperatifleri ve ona bağlı şirketlerdir. Bunun farkında olmamız lazım. Eğer bugün Türkiye dimdik ayakta duracaksa, güçlü olacaksa; gıda güvenliği noktasında güçlü olmak zorunda. Bunun alt yapısını hazırlamak ve bu sistemi işler vaziyette tutmak zorunda. Bu çalışmayı sadece kendisi için değil, ülke coğrafyası ve mümkünse tüm dünyada da ulaşabildiği her alanda başarmak zorunda. Bu bağlamda kurumumuzun öneminin farkında olmamız gerekiyor" diye konuştu.
6 / 12
TARIM KREDİ YETERİNCE TANINMIYOR
TARIM KREDİ YETERİNCE TANINMIYOR
Kamuoyunun Tarım Kredi Kooperatiflerinden yeterince haberdar olmadığını kaydeden Poyraz, “Kurumumuz nasıl algılanıyor. Öneminin kim, ne kadar farkında. Bu noktada karar vericiler, yöneticiler tarafından masaya yatırılması gerekiyor." dedi.
7 / 12
YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR
YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR
Tarım Kredi Kooperatiflerinin kuruluşundan bu güne kadar emeği geçenlere teşekkür eden Poyraz şunları söyledi: “Daha yapacak çok işimiz var. Adı konmamış bir mücadele içindeyiz. Türkiye şu anda dünyanın en büyük ve güçlü ülkeleri arasında yer almak durumunda. Bu mücadele sırasında Tarım Kredi Kooperatifleri tüm teşkilatlarıyla birlikte üzerine düşeni yapmak zorundadır. Çok köklü ve geleneklerine bağlı bir kuruluşuz. Ancak bu geleneklerin geleceği inşa etme noktasındaki çabaları engellememesi gerekiyor"
8 / 12
BU KURUMUN MESULİYETİNİN AĞIR OLDUĞUNUN FARKINDAYIM
BU KURUMUN MESULİYETİNİN AĞIR OLDUĞUNUN FARKINDAYIM
Tarım Kredi Kooperatiflerinin 5 milyon çiftçiye, aynı zamanda da gıda arzı noktasında 80 milyon insana ulaşma kapasitesine sahip bir kurum olduğunu ifade eden Genel Müdür Poyraz, kurumun inanılmaz bir çalışma alanına sahip olduğunu ve artık bu alanı beraber işleyeceklerini kaydetti.
9 / 12
ÜZERİMİZDE BİR BEKLENTİ VAR
ÜZERİMİZDE BİR BEKLENTİ VAR
Poyraz, şunları kaydetti: “Üzerimizde bir beklenti var ve bu beklentiyi çalışmalarımızla hayata geçirmemiz gerekiyor. Türkiye eğer 2023 hedeflerine ulaşacaksa, dünyanın en büyük 10 ekonomisinden birisi olacaksa; Tarım Kredi Kooperatifleri de bu süreçte üzerine düşeni yapacak. Ve inşallah şimdikinin bir kaç katı büyüklüğe ulaşarak hem tarım sanayisi hem de vatandaşa ulaşma anlamında sorumluluklarını yerine getirecektir"
10 / 12
TÜRKİYE'NİN EN BİRİKİMLİ KADROSU TARIM KREDİ'DE
TÜRKİYE'NİN EN BİRİKİMLİ KADROSU TARIM KREDİ'DE
Türkiye'nin en birikimli kadrolarının Tarım Kredi Kooperatiflerinin bünyesinde olduğunu vurgulayan Poyraz, “Hep birlikte başarılı işlere imza atacağız. Kurum çalışanları olarak herhangi bir aksaklık görüyorsanız, bize ulaştırmanız yeterli. Sistemin içinde olan sizlerin önerilerinizi her zaman dinlemeye hazırız ve her zaman sizlere kapımız açık" dedi.
11 / 12
BİZE DELİ DOLU ÇALIŞANLAR LAZIM
BİZE DELİ DOLU ÇALIŞANLAR LAZIM
Poyraz, şunları kaydetti: “Bize deli dolu çalışanlar lazım, bu vatan için memleket için kendini feda edebilecek çalışanlar lazım. Biz görev süremiz boyunca bu bayrağı daha ileriye taşımaya çalışacağız. Emaneti üstlendik, bu kurumun mesuliyetinin ağır olduğunun farkındayım. Tek taraflı bir yönetim anlayışından çok, birlikte yönetim ve tecrübeleri paylaşma anlamında bir çalışma ortamı oluşturabilirsek daha başarılı olacağımıza inanıyorum" (TARIMDAN HABER)
12 / 12

Yorumlar

Toplam 44 Adet Yorum Yapılmış.
10 Aralık 2017, 23:50

ÇOKMU BAŞARILI ...!

BİR GRUP ÇİFTÇİ
SAYIN GENEL MÜDÜRÜM, İNANIYORUM Kİ, ÜSTLENMİŞ OLDUĞUNUZ GÖREVİN ULVİLİĞİNİN BİLİNCİ iLE HER KONUDA ZAMAN KAYBETMEKSİZİN GEREĞİNİ YAPACAKSINIZDIR, FAKAT AMACIMIZ KİMSEYİ SUÇLAMAK, İFTİRA VE ADDİADA BULUNUP SUİZAN AL Devamı.. SAYIN GENEL MÜDÜRÜM, İNANIYORUM Kİ, ÜSTLENMİŞ OLDUĞUNUZ GÖREVİN ULVİLİĞİNİN BİLİNCİ iLE HER KONUDA ZAMAN KAYBETMEKSİZİN GEREĞİNİ YAPACAKSINIZDIR, FAKAT AMACIMIZ KİMSEYİ SUÇLAMAK, İFTİRA VE ADDİADA BULUNUP SUİZAN ALTINDA BIRAKMAK HİÇ DEĞİL, YALNIZ ERZURUM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ MERAK ETMEKTEYİZ, SİZDEKİ İSTATİSTİKLERİ BİLEMİYORUZ, BAŞARISIZLIK VARSA BİR ÇİFTÇİ AİLESİ VE AİLE BİREYİNİZ OLARAK İLGİ VE ALAKANIZI BEKLİYORUZ. SAYGILARIMIZLA...,
09 Aralık 2017, 12:33

Adama cvp

Konya bölgeye uzun uzun el atılacsk rahqt ol eşmekayayı kqpatanlar dosyadı yenidden açılacak uzun uzun 15 gün sonra bölge müdğrleri gidenxadamın tetikçileri hepsi gidecek hesap vrcek
09 Aralık 2017, 11:36

İrfan beye sorulu cevap
Tarım kredinin 1 milyon ortağı var kaç tanesi memnun? Küçük aile işletmelerine nerde inek dağıtılıyor? Tarex luleburgazi arıyorsun pesinmi kredilimi alacan diye soruyorlar! Pesinle kredili alimlarda 300 ila 500 fiyat farkı! Bu ne diyors Devamı..Tarım kredinin 1 milyon ortağı var kaç tanesi memnun? Küçük aile işletmelerine nerde inek dağıtılıyor? Tarex luleburgazi arıyorsun pesinmi kredilimi alacan diye soruyorlar! Pesinle kredili alimlarda 300 ila 500 fiyat farkı! Bu ne diyorsun 4 yıl vade baba oğluna vermezdiyorlar bismillah deyip alıyorsun kop yüzde 15 kar ekliyor bu ne diyorsun ben burda babamın hayrına beklemiyom diyor !! Tarex kar aldı zaten diyorsun!! Onlar ayrı benim karım ayrı diyorlar!!hadi yapacak yok olsun diyorsun !! Yüzde 11 zirai faiz neyin nesi ise yüzde 9 komisyon + borç sigortası+ hayvan sigortası giriş parası derken daha inek buzagalayip işler yola girmeden borç kapıda alsana tkk al sana inek kredisi !!!soru para kazanmak mumkunmu? Lütfen cevap
08 Aralık 2017, 01:45

HAK, HUKUK, ADALET

BEYAZ
SAYIN GENEL MÜDÜRÜM, YENİ GÖREVİNİZ, BAŞTA ŞAHSINIZA, AİLENİZE, TÜM TARIM CAMİASINA, VATANIMIZA, MİLLETİMİZE VE DEVLETİMİZE HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN. BİR VATANDAŞ OLARAK SİZDEN TALEBİMİZ GELEN İHBAR, ŞİKAYET VE BİLGİLERİ Devamı.. SAYIN GENEL MÜDÜRÜM, YENİ GÖREVİNİZ, BAŞTA ŞAHSINIZA, AİLENİZE, TÜM TARIM CAMİASINA, VATANIMIZA, MİLLETİMİZE VE DEVLETİMİZE HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN. BİR VATANDAŞ OLARAK SİZDEN TALEBİMİZ GELEN İHBAR, ŞİKAYET VE BİLGİLERİ ÖNEMSEMENİZİ, DEĞERLENDİREREK DERHAL, ADLİ VE İDARİ OLARAK GEREĞİNİ YAPIP, EMANETE HAKKI İLE SAHİP ÇIKIP YÖNETMENİZDİR. SAYGILARIMLA.
07 Aralık 2017, 22:48

Kemaloğlu yandaslari

Cemal
Adamı okadar övüyor güzel şeyler diyonuz kesin siz torpille unvanda yukselenlersiniz findiktaki personelin sıkıntısını çektiği rezilligi biliyonuzmu gece yarısına kadar calistimizi personel yeterli değil bura bitiyo başka yere bu ada Devamı..Adamı okadar övüyor güzel şeyler diyonuz kesin siz torpille unvanda yukselenlersiniz findiktaki personelin sıkıntısını çektiği rezilligi biliyonuzmu gece yarısına kadar calistimizi personel yeterli değil bura bitiyo başka yere bu adam kurumun başına geldi bir küçülme tasarrufu diye personelin rezil olmasını sağladı findiktaki zararı 2008 de verdi yine aynı ankaradan konuşmak kolay hadi gelin buralarda göreyim sizi
07 Aralık 2017, 19:36

Adalet

Talip
Yolsuzluk yapan yandaşı yoldaşı koruyan kollayan kim varsa gitsinler
07 Aralık 2017, 19:28

Tmo yagcilari

Arif
Kemaloğlu personeli seviyo diyonuz peki personel seviyorum onu asla kurumda herkesle ugrasiyo geçici görevden yil dik çoğunu bunalti ziraat odaları sevmiyo tmo çiftçiyi perişan etti çoğunun hububatini almadı tüccara yönlendirdi zengin Devamı..Kemaloğlu personeli seviyo diyonuz peki personel seviyorum onu asla kurumda herkesle ugrasiyo geçici görevden yil dik çoğunu bunalti ziraat odaları sevmiyo tmo çiftçiyi perişan etti çoğunun hububatini almadı tüccara yönlendirdi zengin dostu kemaloğlu
07 Aralık 2017, 19:08

Tarım kredi koop ta yeni dönem

Salih
Sayın genel müdür yeni göreviniz hayırlı olsun. Ben koop. Ortağıyım tarım krediyi iyi yönetmek için kurumun çiftçiye kaliteli ve rekabet edebilir mal ve hizmet sunması önceliği olmalı. Her şey piyasa fiyatlarından çok pahalı ort Devamı..Sayın genel müdür yeni göreviniz hayırlı olsun. Ben koop. Ortağıyım tarım krediyi iyi yönetmek için kurumun çiftçiye kaliteli ve rekabet edebilir mal ve hizmet sunması önceliği olmalı. Her şey piyasa fiyatlarından çok pahalı ortaklığımızın bu noktada bir anlamı yok. Tarımın geleceği açısından kuruma büyük görevler düşüyor.yönetimde şeffaflık ve hesap verile bilir lik olmazsa olmaz ımız olmalı. Başarılar.
07 Aralık 2017, 17:56

sırayla

adam
konya beölgeye bır el atın genel mudurum
07 Aralık 2017, 17:18

irfan
hayırlı olsun. tespit doğru, kamuoyunda fazla tanınmıyor bu kooperatif. halbuki çok güzel çalışmalar var. Küçük aile işletmelerine bu kurum 5-10 damızlık hayvan dağıtımı yapmaktadır.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.