Maaş ve sigorta desteğinde devlet katkısı olacak mı?

11 Şubat 2018 22:53
DEVLET DESTEĞİ SÖZ KONUSU OLACAK MI?
DEVLET DESTEĞİ SÖZ KONUSU OLACAK MI?
300 koyun projesinin detaylarının açıklanması beklenirken, destek kapsamında çiftçiye verilecek olan maaş ve sigorta desteğinin kim tarafından karşılanacağı merak ediliyor. (NOT: Mobil cihazlar için haberin devamı ok yönünde)
1 / 5
İŞVERENE VE ESNAFA PRİM DESTEĞİ VERİLMİŞTİ
İŞVERENE VE ESNAFA PRİM DESTEĞİ VERİLMİŞTİ
Bilindiği üzere hükümet istihdamı desteklemek için işverenlere prim ve vergi desteği sağlarken, esnafa da her ek istihdama karşılık maaş, prim ve vergi teşviki getirmişti.
2 / 5
KREDİ KAPSAMINDA MI KULLANDIRILACAK?
KREDİ KAPSAMINDA MI KULLANDIRILACAK?
300 koyun projesi kapsamında çiftçiye verilecek sigorta desteği de bu teşvik kapsamında mı değerlendirilecek? Yoksa çiftçiye kullandırılacak indirimli kredi kapsamında mı bu destek verilecek?
3 / 5
DEVLET DESTEĞİ OLURSA ÇİFTÇİ ÖDEMEYECEK
DEVLET DESTEĞİ OLURSA ÇİFTÇİ ÖDEMEYECEK
Maaş ve sigorta desteğinde devlet desteği söz konusu olursa çiftçinin geri ödeme yapmasına gerek olmayacak.
4 / 5
İNDİRİMLİ KREDİ KAPSAMINDA GERİ ÖDEYECEK
İNDİRİMLİ KREDİ KAPSAMINDA GERİ ÖDEYECEK
Ancak damızlık koyun kapsamında çiftçiye kullandırılacak kredi kapsamında bu desteğin verilmesi durumunda çiftçiye ödenecek asgari ücret tutarındaki maaş ve sigorta prim ve vergileri geri ödemek şartıyla çiftçiye kullandırılmış olacak. TARIMDANHABER
5 / 5

Yorumlar

Toplam 3 Adet Yorum Yapılmış.
12 Şubat 2018, 07:52

Fare

Dağ
Doğurdu
12 Şubat 2018, 00:45

Gurbette çalışanak suç

Turan
Gurbette çalısıp sigortalı olan vatandaş neden cezalandırilıyor anlamak mümkün değil sigortasi olmayana devlet destek verirken kimseye muhtac olmama adina köyde ikamet edip gurbete çıkana senin sigortan var sen destek alamazssın demek s Devamı..Gurbette çalısıp sigortalı olan vatandaş neden cezalandırilıyor anlamak mümkün değil sigortasi olmayana devlet destek verirken kimseye muhtac olmama adina köyde ikamet edip gurbete çıkana senin sigortan var sen destek alamazssın demek saçmalık,Ozaman bizde köyde durup başkasının eline yardımınamı bakalım ilahi adalet diyorum
11 Şubat 2018, 23:11

Abartmak

Epridi
Ne kadar abarttınız. 500000 hayvan 300 e bölersek 1600 kişi yapar. Tr de 80 il var yani her ilde 20 kişi yapar. Abartılacak bir durum yaygara yapıp milleti heceslendirmeye değecek bir rakam değilki

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.