Desteklemelerin ödeneceği tarih belli oldu

16 Ocak 2018 18:02
DESTEK ÖDEMELERİ ÖNE ÇEKİLDİ
DESTEK ÖDEMELERİ ÖNE ÇEKİLDİ
AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Mayıs ayı sonunda ödenecek olan desteklemelerin Ocak ayı sonunda ödeneceğini müjdeledi. (NOT: Mobil cihazlar için haberin devamı ok yönünde)
1 / 3
ÇİFTÇİLERİN SEVİNDİRECEK HABER GELDİ
ÇİFTÇİLERİN SEVİNDİRECEK HABER GELDİ
Milletvekili İbrahim Halil Fırat'tan çiftçileri sevindiren bir açıklama geldi.
2 / 3
HUBUBAT, PAMUK VE MISIR DESTEKLERİ ÖDENECEK
HUBUBAT, PAMUK VE MISIR DESTEKLERİ ÖDENECEK
Milletvekili Fırat açıklamasında, “Çiftçimize Mayıs ayında ödenecek olan hububat desteklemeleri için 13 milyon TL, pamuk desteklemeleri için 5 milyon TL, mısır desteklemeleri için 300 bin TL Ocak ayın sonunda ödenecek. Çiftçilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi. KAYNAK: AYDIN POST
3 / 3

Yorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
16 Ocak 2018, 22:10

Üç kagicitcilar

Üç kagicitcilar birliği
Üç kagicitcilar
16 Ocak 2018, 20:11

Tarım dedeleri

Mrdut
Yahu bu tarım desteklenir biz tarım bakanında neden duymuyorum tarım Bakanı ne yapıyor tab sayın bakan ital getirmeden zamanı yok

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.