Şeker pancarından büyük kampanya!

Kamuoyunda şeker fabrikalarının özelleştirilmesine karşı tepkiler devam ederken, dijital ortamda ilginç bir imza kampanyası başlatıldı. Şeker pancarının Change.org'da başlattığı imza kampanyasında, toplumun her kesimini şeker fabrikalarına sahip çıkmaya çağırarak, imza kampanyasına destek istedi.

Şeker pancarından büyük kampanya!

Şeker pancarı, şeker fabrikalarının özelleştirilmesine karşı dijital ortamda imza kampanyası başlattı.

Kamuoyunda şeker fabrikalarının özelleştirilmesine karşı tepkiler devam ederken, dijital ortamda ilginç bir imza kampanyası başlatıldı. Ses getiren imza kampanyalarının düzenlendiği 'change.org' ta şeker pancarı tarafından başlatılan imza kampanyasında, şeker fabrikalarına sahip çıkılması istendi.

Şeker fabrikalarının satılması durumunda kapanacağını ve kendisinin de Anadolu'yu terk etmek zorunda kalacağına dikkat çeken şeker pancarı, “Bana sahip çıkın" çağrısında bulunarak, “Ben Anadolu'yu seviyorum. Bu topraklara aitim. Bana sahip çıkın. Çünkü bana sahip çıkmak Anadolu'ya sahip çıkmaktır" dedi.

İmza kampanyasında, şeker pancarı kendisiyle ilgili de ilginç bilgiler veriyor.

İMZA KAMPANYASINA DESTEK VERMEK İÇİN TIKLAYIN


TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Endüstri ve Yem Bitkileri HABERLERİ