Şeker pancarı değil mısır ekin!

Amerika'nın küresel gıda şirketi Cargill'in hazırladığı ve sektörde büyük tepki çeken 'şeker raporu', 1961 yılında Ankara'da yapılan Birinci Otomotiv Sanayi Kongresi'nde yaşanan 'ayakkabı fırlatma' eylemini gündeme getirdi.

Şeker pancarı değil mısır ekin!

Amerika'nın küresel gıda şirketi Cargill, siyaseten “etkin" ve “yetkin" isimlere verilmek üzere şeker sektörü ile ilgili kapsamlı rapor hazırladı. Sözde 'şeker piyasasının mevcut durumunu' değerlendirmek için hazırlanan 25 sayfalık raporu okuyunca nedense aklıma “DAVAM" kitabında rahmetli Erbakan hocamızın dikkat çektiği “ayakkabı fırlatma" eylemi geldi.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN...


TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
26 Ocak 2018, 20:49

hüseyin
allah nur içinde yatırsın satılmamış liderlerden ender olanlardandı.
26 Ocak 2018, 14:13

Erbakan

Mücahit
Nur içinde yatsın. Büyük siyaset adamı. Ölünce kıyeti anlaşıldı maalesef.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Endüstri ve Yem Bitkileri HABERLERİ