Tarımsal desteklerde resmi açıklama!

05 Ocak 2019 19:03
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN RESMİ AÇIKLAMA
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN RESMİ AÇIKLAMA
Cumhurbaşkanı Erdoğan, çiftçinin ödenemeyen destekleriyle ilgili olarak ‘resmi açıklama’ yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2019 Ocak ayı içinde ödenecek tarımsal destekleri açıkladı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştiren Erdoğan, “Bay Kemal inşallah bundan sonra ‘çiftçiye ne verdin’ demezsin. İşte resmi açıklama. Seninki resmi değil gayri resmi” dedi.
1 / 5
BU AY ÖDENECEK TARIMSAL DESTEKLER
BU AY ÖDENECEK TARIMSAL DESTEKLER
Ocak ayında çiftçiye hangi destek ödemeleri ödenecek? Çiftçinin günlerdir beklediği önemli destek ödemelerinin Ocak ayı içinde ödeneceği açıklandı.
2 / 5
ÇİFTÇİYE ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ
ÇİFTÇİYE ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ
AK Parti'nin İzmir'deki belediye başkan adayları Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklandı. Erdoğan, aday tanıtım programında çiftçilere yönelik de önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, ay sonuna kadar çiftçilere 2 milyar 35 milyon liralık tarımsal destek verileceğini belirtti.
3 / 5
KILIÇDAROĞLU'NU ELEŞTİRDİ
KILIÇDAROĞLU'NU ELEŞTİRDİ
Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek, “Bay Kemal diyor ya çiftçi aç, susuz ne yapacak diyor? Bak verdiğimiz destekten bahsediyorum. Bu ay sonuna kadar 2019 Ocak ayı içinde ödenecek tarımsal desteklerin bugün müjdesini veriyorum” dedi.
4 / 5
ÖDENECEK DESTEKLER
ÖDENECEK DESTEKLER
Erdoğan, Ocak ayında hangi desteklerin ödeneceğini açıklayarak şunları kaydetti: “Fark ödemesi, buğday, mısır, çeltikte 550 milyon TL , buzağı desteği ödemeleri 525 milyon TL, çiğ süt desteği ödemeleri 340 milyon TL, yem bitkileri desteği 269 milyon TL, sertifikalı tohum kullanım desteği 100 milyon TL, çevre amaçlı tarım alanı koruma desteği 84 milyon 500 bin TL, diğer desteklemeler 167 milyon TL. Toplam 2 milyar 35 milyon TL”
5 / 5

Yorumlar

Toplam 23 Adet Yorum Yapılmış.
13 Şubat 2019, 22:19

Çiftçilerin sorunu

Yerköylü çiftçi
Arkadaşlar bu hükümete oy verip burda eleştirmeyin destek ödeniyor diyor yalan çiftçimiz Avrupa birincisi diyor yalan daha ne yalanlar söylüyorlar bizde şu lafı söylüyoruz oyumuzu kime verelim yine en iyisi bu hükümete verelim diyoruz Devamı..Arkadaşlar bu hükümete oy verip burda eleştirmeyin destek ödeniyor diyor yalan çiftçimiz Avrupa birincisi diyor yalan daha ne yalanlar söylüyorlar bizde şu lafı söylüyoruz oyumuzu kime verelim yine en iyisi bu hükümete verelim diyoruz ama yeter artık çiftçiyle dalga geçiyor bu adam bu hükümet memur ve suriyeli hükümeti artık aklımızı başımıza alıp bir oy bile vermeyelim bunlara boş atın oyları hiç değilse
11 Şubat 2019, 16:52

sedat
çiftçiye destek mestek yok hep yalan dolan
09 Şubat 2019, 01:32

Yemleyin

Secim geliyor bak ben tarımı destekliyorum
04 Şubat 2019, 19:48

Sayın başbakanımızın sözü hice

Köksal koc bayburt cifci
Mi sayıldı ayıp
02 Şubat 2019, 23:06

Destekler hangi Ocak ayında

Yozgatlı Mustafa
Cumhurbaşkanımız İzmir den çiftçiye müjde buğday sut buzağı destekleri ocak ayı içinde ödenecek diyor en yetkili ağız meydanlarda bankaya gidip gele yol ettik hala yok aha şubat ayıda geldi yazık günah biz üreticilere çifçilere Devamı..Cumhurbaşkanımız İzmir den çiftçiye müjde buğday sut buzağı destekleri ocak ayı içinde ödenecek diyor en yetkili ağız meydanlarda bankaya gidip gele yol ettik hala yok aha şubat ayıda geldi yazık günah biz üreticilere çifçilere çünkü çiftçi sahipsiz memurun işçinin sendikaları var masaya oturuo pazarlık hakları var ya çiftçinin yok ne derlerse o onunda zamanı salla gitsin
02 Şubat 2019, 01:08

Söz

Köylü
Öl söz verme öl sözünden dönme
29 Ocak 2019, 11:54

M
Yazık
25 Ocak 2019, 14:54

Yem Destekleme

Ahmet
Dogrudan gelir ve yembitkisi destekleri ödendi deniliyor ama hesaplarda para yok oylesine mi ödüyor sunuz
19 Ocak 2019, 20:37

HIRSIZ VARRRRR

Nmn
Bu ulkenin tarim bakani surekli deisiyoda ne hikmetse bide bastakiler deisse
19 Ocak 2019, 18:15

Çiftçi

Eren Zeren
2017 şimdi veriyorsunuz bu bir mafiret mi sanıyorsunuz çiftçi yle dalga geçiyor sunuz 2018 ne zaman vereceğiniz okadar icralık çiftçi varki arkadaşlar inan sayamazsiniz

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.