Tarım il müdürlüğünde sağlıklı yaşam için eğitim

Tarım il müdürlüğü çalışanlarına kanserde erken teşhis eğitimi verildi. Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Merkez Bina ve Kütahya Yolu Kampüsünde görevli tüm çalışanlara yönelik Kanser Erken Teşhis, Tarama konusunda iki ayrı eğitim toplantısı düzenledi.

Tarım il müdürlüğünde sağlıklı yaşam için eğitim

İl Tarım ve Orman Müdürü Emine Sever, toplantılarda yaptığı konuşmada, insan sağlığının ihmal edilemeyecek kadar hassas bir konu olduğunu ve özellikle kanserden korunmada erken teşhisin önemine vurgu yaparak, tüm İl Müdürlüğü çalışanlarının bu konuda bilgilendirilmesi amacıyla eğitim toplantısı düzenlendiğini ifade etti.

Tüm personelimizin sağlıklı olarak yaşam sürebilmek için, kanser konusunda tarama yaptırmaları gerektiğini ifade eden İl Müdürü Emine Sever, bu konuda İl Müdürlüğü olarak personele yardımcı olunacağını belirtti.

Daha sonra Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM) Tepebaşı Halk Sağlığı Merkezi uzmanlarınca “Kanser Erken Teşhis, Tarama” konusunda sunum yapılarak, belirli yaş gruplarındaki Personellerin“ Taramalar bir günü Kanser bir ömrü alır” sloganıyla ücretsiz tarama testlerini yaptırmaya aile hekimlerine ve KETEME müracaat etmeleri gerektiği belirtildi.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 1 Adet Yorum Yapılmış.
20 Ocak 2019, 20:18

Hay maşaallah
Müdüremiz kurumumuza değer kattı teşekkür ederiz. Çok faydalı bir eğitim idi. Hiç değilse antalyadaki arkadaşlara kişisel gelişim dersi vermeye gelen halk eğitim öğreticilerine maruz kalmalarından çok çok daha iyiyiz. Allah sizden Devamı..Müdüremiz kurumumuza değer kattı teşekkür ederiz. Çok faydalı bir eğitim idi. Hiç değilse antalyadaki arkadaşlara kişisel gelişim dersi vermeye gelen halk eğitim öğreticilerine maruz kalmalarından çok çok daha iyiyiz. Allah sizden rağzı olsun müdürem. Tuttuğunuz altın olsun. Çok şanslıyız

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Eğitim HABERLERİ