Elazığ’da personelle sözleşmeler yenilendi

Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü bünyesinde 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında çalışan sözleşmeli personelin sözleşmeleri yenilendi.

Elazığ’da personelle sözleşmeler yenilendi

İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen imza törenine; İl Tarım ve Orman Müdürü Turan KARAHAN, İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Kadir ATEŞ, personel şefi Turgay ÇAM ile İl ve İlçe Müdürlüklerinde görev yapan sözleşmeli personel katıldı.

İl Müdürü Turan KARAHAN imza töreninde yaptığı konuşmada; "İlimizde 15 mühendis, 5 veteriner hekim ve 5 idari olmak üzere toplam 25 personel sözleşmeli olarak görev yapmaktadır. 2018 yılı tarım çalışanları açısından yoğun bir yıl oldu. Bitkisel ve hayvansal alanda üretimle ilgili birçok başarılı çalışma yaptık. Bundan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. 2019 yılında hepimizin mutlu, sağlıklı ve güzel günler görmesini temenni ediyor imzalayacağımız sözleşmelerin Elazığ tarımına hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Tören yeni sözleşmelere; İl Müdürü ve sözleşmeli personel tarafından karşılıklı imzaların atılmasıyla sona erdi.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 2 Adet Yorum Yapılmış.
23 Ocak 2019, 16:29

alım istiyoruz

ziraat mühendisi magdur
2011 mezunu ve atanamamış bir bayan ziraat mühendisi olarak yazıyorum.5 yıldan fazladr özelde calışıyorum bakanlıklarda çalışan bir mühendisin 5 katı daha fazla bir iş gücü ile.ancak onlardan 10 kat daha düşük hitap ,muamele ve m Devamı..2011 mezunu ve atanamamış bir bayan ziraat mühendisi olarak yazıyorum.5 yıldan fazladr özelde calışıyorum bakanlıklarda çalışan bir mühendisin 5 katı daha fazla bir iş gücü ile.ancak onlardan 10 kat daha düşük hitap ,muamele ve maaşla refah seviyesi düşük bir ortam ve her küçük olayda çıkarılma korkusuyla.fazla söze gerek var mıııı ?daha fazla istihdam lütfennnnnnnnn
13 Ocak 2019, 21:38

BIZLER DE ATAMA BEKLIYORUZ

Ziraat Mühendisi
Bizler Atama bekleyen 100 binlerce üvey evlat Ziraat Mühendisleriyiz.Sürekli özel sektörde çalışın kendi işinizi kuran diyenler işbara biz mi çalismadik .Calmadigimiz kapi kalmado kardesim is yok hurda topluyoruz.AÇIZ AÇ BİRİLERI YA Z Devamı..Bizler Atama bekleyen 100 binlerce üvey evlat Ziraat Mühendisleriyiz.Sürekli özel sektörde çalışın kendi işinizi kuran diyenler işbara biz mi çalismadik .Calmadigimiz kapi kalmado kardesim is yok hurda topluyoruz.AÇIZ AÇ BİRİLERI YA ZİRAAT FAKULTELERININ KAPISINA KILIT VURSUN YADA İŞ VERSIN YA DA ISTIHDAM YARATSIN

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Eğitim HABERLERİ