Meyve fidanı başvuru süresi uzatıldı!

Üreticilerin fidan talebi başvuru süresi 10 Temmuz 2018 tarihine kadar uzatıldı. Tek meyve türünden üç ve üzeri meyve bahçesi tesis edecek üreticilerin, İl ve İlçe Müdürlüklerine müracaat etmesi gerekmektedir.

Meyve fidanı başvuru süresi uzatıldı!

Uşak Tarım İl Müdürlüğü'nün konu hakkında yaptığı açıklamaya göre;

2018 yılı güz döneminde (Kasım-Aralık) %50 İl Özel İdaresi destekli ceviz, ayva, armut, badem ve bağ fidanı dağıtımı konusunda üreticilerin fidan talebi başvuru süresi 10 Temmuz 2018 tarihine kadar uzatıldı. Tek meyve türünden üç ve üzeri meyve bahçesi tesis edecek üreticilerin 10 Temmuz 2018 tarihine kadar İl ve İlçe Müdürlüklerine müracaat etmesi gerekmektedir.

TARIMDANHABERYorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Desteklemeler HABERLERİ