Kuzu desteğinin miktarı belli oldu!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, bir süredir üzerinde çalışılan kuzu desteğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Önceki gün Kars'ta konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Pakdemirli, sürü büyütme projesi kapsamında dişi kuzular için 100 lira destek verileceğini belirtti.

Kuzu desteğinin miktarı belli oldu!

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, önceki gün Devlet Su İşleri Kars Bölge Müdürlüğü Konferans Salonu'nda "Tarım ve Orman Sektörü Değerlendirme Toplantısı'na hayvancılık destekleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Bakan Pakdemirli, küçükbaş hayvan yetiştiricilerine anaç koyun keçi destekleme ödemeleri ile çoban desteği ödemelerinin mart ayı sonunda yapılacağını ayrıca sürü büyütme projesi kapsamında dişi kuzular için 100 lira destek verileceği müjdesini verdi.

BAKAN 100 LİRANIN ÜSTÜNDE OLACAK DEMİŞTİ!

Ancak Bakan Pakdemirli, Gaziantep programında konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada dişi kuzuya destek verilmesiyle ilgili çalıştıklarını belirterek, "Dişi kuzulara ciddi bir destek olacak. Rakamlarda daha anlaşamadık. Ama 100 liranın üstünde olacak inşallah" demişti.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 4 Adet Yorum Yapılmış.
16 Mart 2019, 21:51

CL
destek diyen arkadaş,,sen desteğin ne olduğunu bilyormusun söylede biz de bilelim..senin gibi basit düşünenler bunu destek zanneder...millet ver hazır parayı bitti...senin gbilerin cebine yeter ki para girsin,,üretim olmuş olmamış kimin Devamı..destek diyen arkadaş,,sen desteğin ne olduğunu bilyormusun söylede biz de bilelim..senin gibi basit düşünenler bunu destek zanneder...millet ver hazır parayı bitti...senin gbilerin cebine yeter ki para girsin,,üretim olmuş olmamış kimin umrunda..üretilen ürün para etmiş etmemiş kimin umrunda...taşıma suyla değirmen döndürmeye çalışan sizin gibi insanlar olduktan sürece bizden zaten bi cacık olmaz...
15 Mart 2019, 15:22

destek

ck
cl sen desteklemenin ne olduğunu biliyormusun , para dağıtmak olarak olarak yorumlamışsın yazık.
14 Mart 2019, 22:07

CL
yav anlatamadık gitti....millet avantaya alıştı.....para dağıtmayla bu iş olmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzzz !!!!!!!!!!!!!!!!!
14 Mart 2019, 21:31

Van

Şinasi
Aha ilimiz çok temizdi. Zaten hiç bir sorun yoktu birde üstüne bu destek geldi. Yeter artık bu destekler illerde yolsuzluk ve bol bol müfettişten başka hiç bir sonuç getirmiyor. Müfettişler Van'ı mesken edinmişler ama sonuç yok. Van il Devamı..Aha ilimiz çok temizdi. Zaten hiç bir sorun yoktu birde üstüne bu destek geldi. Yeter artık bu destekler illerde yolsuzluk ve bol bol müfettişten başka hiç bir sonuç getirmiyor. Müfettişler Van'ı mesken edinmişler ama sonuç yok. Van il müdüründen başlanarak çok iyi bir inceleme yapılmalı. ne yazık ki heryerde olduğu gibi Van dada sorunun kaynağı müdürlerdir.

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Desteklemeler HABERLERİ