300 koyun desteğinden mahalleler olumsuz etkilenmeyecek!

Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Özen, 300 koyun desteğinden mahalleye dönen köylerin olumsuz etkilenmeyeceğini söyledi.

300 koyun desteğinden mahalleler olumsuz etkilenmeyecek!

Antalya'nın büyükşehir statüsünde olması ve köy tüzel kişiliğinin bu kapsamda kaldırılması nedeniyle içinde bulunduğu duruma ilişkin değerlendirmelerde bulunan Mustafa Özen, bu tür projelerde 'köy' ifadesi kullanılsa da problem yaşanmadığını kaydetti. Özen, kırsal kalkınma ve köyüne dönen genç çiftçilere verilen desteklerden, daha önce köy statüsünde olup büyükşehir yasası kapsamında mahalleye dönüşen kırsal alanlardaki vatandaşların sorunsuz yararlanabildiğini kaydetti.

Özen, projeyle ilgili sıkça arayanlar olduğunu belirterek, projenin detayları ve başvuru şartlarının önümüzdeki günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanmasını beklediklerini kaydetti.

TARIMDANHABERYorumlar

Toplam 3 Adet Yorum Yapılmış.
13 Şubat 2018, 18:48

REİS\'e Mikrofon uzatmış..
Sayın İl Müdürü, projenin detayları ve başvuru şartlarının önümüzdeki günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanmasını beklediklerini söyleyerek Bakan'ı, Başbakan'ı geçmiş mikrofonu Reis'e uzatmış. Ba Devamı..Sayın İl Müdürü, projenin detayları ve başvuru şartlarının önümüzdeki günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanmasını beklediklerini söyleyerek Bakan'ı, Başbakan'ı geçmiş mikrofonu Reis'e uzatmış. Başka bir haber sitesinde de Şubat ayı içerisinde açıklanacak diye MİAD koymuş. Biri Reis'i uyarsın da açıklamada geç kalmasın..!
12 Şubat 2018, 14:08

300 koyun projesi

Sezai
Devlette öyle bir bütçe yik zaten bu sadece algı operasyonunudur malum seçimlere 1 yıl kaldı.
11 Şubat 2018, 21:39

Ya oglemi

Degisim yok mu degisim,reklamcilar gitsin isten anlayan gelsin..

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Desteklemeler HABERLERİ